Odmítáte se s partnerem někdy při sexu, nebo si vždy vyhovíte?

Anonymní
31.12.19 14:33

Odmitate se s partnerem nekdy pri sexu nebo si vzdy vyhovite?

Jak to delate, kdyz se partner chce milovat a vy ne? Odmitnete nebo vyhovite? A vas partner, kdyz nechce, tak odmitne nebo vyhovi? Zajimalo by mne, jestli je tu par, kde se nikdy neodmitaji. Treba za celych 10 a vice let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25943
31.12.19 14:39

Tak neodmítnu, ale občas pak třeba na ulici nebo v obchodě lidí blbě koukají :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3101
31.12.19 14:45
@pikola píše:
Tak neodmítnu, ale občas pak třeba na ulici nebo v obchodě lidí blbě koukají :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: šmarjá
U nás už jsme dokázali odmítnout oba, ale zas jsme si navrhli třeba alternativu.
Jednou se mě manžel ptal " jsem unavenej, tak buď sex, nebo masáž" volím masáž. „Sakra, to je to obtížnější“ a víte co, stejně to tím sexem skončilo :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15450
31.12.19 14:54

My se nikdy neodmitame. Máme takovou dohodu. Samozřejmě mimo extrémy jako horečka nebo nevolnost. Ale jinak si vždy vzájemně vyhovime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 15:06
@zoidberg píše:
My se nikdy neodmitame. Máme takovou dohodu. Samozřejmě mimo extrémy jako horečka nebo nevolnost. Ale jinak si vždy vzájemně vyhovime.

My to mame taky tak. Je to nevyslovena dohoda, uz 20 let. Nikdy jsme se o tom nebavili.

• Citovat
  • Nahlásit
8944
31.12.19 15:22
@Anonymní píše:
Jak to delate, kdyz se partner chce milovat a vy ne? Odmitnete nebo vyhovite? A vas partner, kdyz nechce, tak odmitne nebo vyhovi? Zajimalo by mne, jestli je tu par, kde se nikdy neodmitaji. Treba za celych 10 a vice let.

Nechci tak nechci :lol: a i opačně pro jednou se ja nebo muž nezblaznime… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
@pikola píše:
Tak neodmítnu, ale občas pak třeba na ulici nebo v obchodě lidí blbě koukají :think:
:lol: :lol: Jak není zbytí, jde to všude. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5865

Já jsem odmítaný po 37 letech furt. Dokážete to pochopit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
31.12.19 15:23
@Anonymní píše:
Jak to delate, kdyz se partner chce milovat a vy ne? Odmitnete nebo vyhovite? A vas partner, kdyz nechce, tak odmitne nebo vyhovi? Zajimalo by mne, jestli je tu par, kde se nikdy neodmitaji. Treba za celych 10 a vice let.

My se většinou neodmítáme, oba jsme jak stepní kozy. :oops: Ale taky párkrát přijde chvíle, kdy se jednomu nebo druhému nechce, pak to respektujeme. To by měl být základ - respekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5865
31.12.19 15:28
@brokoliccaa píše:
My se většinou neodmítáme, oba jsme jak stepní kozy. :oops: Ale taky párkrát přijde chvíle, kdy se jednomu nebo druhému nechce, pak to respektujeme. To by měl být základ - respekt.

No kdybyste to nedodržovali, tak budete mít za chvíli po vztahu, a cítili byste k partnerovi možná i odpor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 15:36

Partnera nemám a sebe samu nikdy neodmitnu

• Citovat
  • Nahlásit
12899
31.12.19 15:36

Jasne, odmitneme :) tedy samozrejme treba 1× z deseti pripadu, ale odmitnem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18788
31.12.19 15:46

Neodmitnem.. a když uz nahodou není kapacita na trtkačku, jsou i jiné, méně narocne praktiky. Myslim, ze je to dost dulezite a jednoznacne to vede k celkove spokojenosti v tom vztahu a nehrozi nejake odcizovani se a nasledne problémy typu sex jednou mesicne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5865
31.12.19 15:50
@Eemii píše:
Neodmitnem.. a když uz nahodou není kapacita na trtkačku, jsou i jiné, méně narocne praktiky. Myslim, ze je to dost dulezite a jednoznacne to vede k celkove spokojenosti v tom vztahu a nehrozi nejake odcizovani se a nasledne problémy typu sex jednou mesicne.

Méně náročné praktiky jsou naprd. Frnda je frnda bez diskuze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18788
31.12.19 16:23
@Ram16G píše:
Méně náročné praktiky jsou naprd. Frnda je frnda bez diskuze..

Diskutovat ani nehodlam. My jsme nad miru spokojeni. Ano, oba :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat