Reklama

Obuv pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stelaa
Povídálka 21 příspěvků 16.03.11 14:55
Obuv pro děti

Dobrý den,
prosím o radu při výběru kvalitní dětské zdravotní obuvi (atestovené). Jakou značku botů by jste doporučili pro děti. Přivítám jakékoli zkušenosti. Se kterou značkou jste spokojeni? Které jsou opravdu kvalitní? Jak jste spokojeni se značkami Fare, Essi, Pegres, Santé, Peddy? Moc děkuji Stelaa

Příspěvek upraven 16.03.11 v 15:06

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 16.03.11 15:00

Záleží, jakou velikost potřebuješ a co od botky vyžaduješ - Pegres, Elefanten, Superfit, DPK, holky určitě doplní další.
Ještě jsem si vzpomněla na Fare a Essi.
Všechny dělají kvalitní kožené boty, kotníkové, sandálky, zimní…

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 16.03.11 15:09

já kupuji přímo v dětské speicální obuvi kousek od nás! a jsem spokojená! teď jsem koupila santé.. měli jsme sandálky a byly super!
včera jsme koupili jarní…

stelaa
Povídálka 21 příspěvků 16.03.11 15:10

Iffko, děkuji :-). Chtěla bych koupit dětem kvalitní jarní boty vel. 23 a 33. Zimní máme zn. Peddy. Syn má ploché nohy. Zajímalo by mě, které jsou nejlepší.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 16.03.11 15:13

Z těch co máme doma mi asi nejvíce vyhovuje Essi .) Ale máme od nich jen celoroční botky.

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 16.03.11 15:16

Opravdu je to co člověk to názor, dcerka nosila od malička Pegresy, jarní-podzimní, i zimní, ted už se na ni nedělají, letní sandále Essi (mají pevnou patu a jsou takové jakoby trošičku zdravotní), letos zimní Fare, snadálky Essi se dělají i veliké, u těch zůstanem. No a poprvé jsem koupila minulý týden celokožené české botky D.D.Step, jsou dost podobné Pegresům, vypadají kvalitně, chodí v nich týden a zatím dobrý.
Ale každý ti doporučí svou oblíbenou značku, já jen vypisuju, co nosila ona. Pokud vybereš některou z těch značek, co jsem psala výše, určitě neuděláš chybu, jen najít ty správné ;)

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.03.11 15:31

Já přímo na jedné značce nelpím, ale z několika vybírám podle toho, jak malé sedí. Takže od podzimu, kdy začala chodit, zatím měla celoroční Superfity, zimní Primigi, dvoje domácí kožené sandálky Protetika a teď na jaro jsem koupila další celoroční Superfity.
Se všema botama max spokojenost. Teda až na ty ceny, pochopitelně.
Edit: S přímo zdravotní obuví ale zkušenost nemám, takže vlastně omluva za OT. :oops:

m311
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 16.03.11 15:56

Fare. :palec:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 16.03.11 16:10

My zrovna minulý týden koupili opět DPK, letos mají nově boty s membránou, takže každému jedny kožené a jedny s membránou. Záleží, pro jak staré dítko chceš, byla doba, kdy nám stačily jedny botky.

Meghan
Kecalka 252 příspěvků 16.03.11 17:00

my jsme spokojení se značkou Pegres, letní sandály kupuju většinou u Bati, řadu Bubblegummers.

Uživatel je onlineEemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 16.03.11 17:47

Vsechno to jsou kvalitni botky.Meli jsme dvoje kotnickovy Pegresy,dobry,ale desing nic moc.Sandalky od nich super.
Na zimu jsem koupila Fare,ty bez membrany a uz nechci jinak,nikdy neprotekly,ani v nejvetsi brecce.Na jaro jsem je koupila zas.Jsou proste vymakany a moc kraaasny :-D

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 16.03.11 17:49

Můžu se taky zeptat potřebuji první botičky pro syna.Byli jsme v Letňanach,ale skoro nic tam neměli a hlavně žádný papír o tom,že jsou boty atestované jak to poznám?A kde tedy jinde koupit kvalitní první botičky.Děkuji

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 16.03.11 18:07
sexyfraga píše:
Můžu se taky zeptat potřebuji první botičky pro syna.Byli jsme v Letňanach,ale skoro nic tam neměli a hlavně žádný papír o tom,že jsou boty atestované jak to poznám?A kde tedy jinde koupit kvalitní první botičky.Děkuji

Napsala jsem ti SZ, abych tu nepáchala reklamu. :-D

bertík28
Echt Kelišová 9079 příspěvků 16.03.11 21:40

Atest se žirafkou mají boty Sante- prodávají je hlavně v lékárnách a specializovaných prodejnách. Take jsou dobré Essi. Těch by jsem se ani drobek nebála. Asi by jsem nekoupila boty v třeba Čao obchodu. Ale to je jen můj názor.

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 16.03.11 23:11

Čao obchod? to je jaký?Právě,že já moc o specializovaných prodejnách nemam.Byli jsme v Deichmanu a tam jsme nic nevybrali jedny tam byli,ale holčičí jinak samé sandále.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >