Očistky, menstruace, nebo problém?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 04:55

Očistky, menstruace nebo problém?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jsem po druhém porodu, cca dva týdny bylo sladší krvácení a odcházely očistky, teď jsem po porodu něco přes čtyři týdny a včera přišlo opět krvácení a je to celkem silné, také mám slabší bolesti bříška, prostě jako kdybych dostala menstruaci, myslíte, že je to možné takhle brzy nebo nevíte co to může být? Jinak nekojím a ani jsem nezačala. Děkuji předem za odpověďi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2458
22.1.22 05:29

Ocistky si nekdy daji pauzu. Klidne si 2 tydny myslim, ze uz je po nich, jen nosim pro jistotu intimku, a najednou se zase docela rozjedou. Ale ani MS neni vyloucena. Kdyz jsem byla 5 tydnu po 2. porodu, tak se mi na prochazce udelalo spatne - motala se mi hlava, bylo mi na omdleni. Musela jsem zavolat manzelovi, at prijde pro deti. Druhy den prisly MS bolesti a silne krvaceni. Po mesici jsem mela biochemko. A pak pravidelny cyklus az do otehotneni 6 mesicu po porodu. Tim chci rict, ze to fakt byla MS jeste pred koncem sestinedeli. I gynekologozka mi to potvrdila. A to jsem plne a velmi intenzivne kojila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25719
22.1.22 09:02

Nekojíš, jsi čtyři týdny po porodu, takže máš normální menstruaci. Já ji měla i při plným kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
28.1.22 13:02

Klidně muže byt MS.. já 4 týdny po CS, a pak každý měsíc pravidelně, při plném kojeni 15 měsíců 🤣
Strašně moc jsem se těšila jak nebudu mít MS když budu kojit😅 hahaha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat