Očkování Covid-19 - kdo se nenechá očkovat a proč?

Anonymní
21.5.21 21:03

Očkovani Covid-19

Maminky,

chci se zeptat jestli je tu ještě někdo, kdo se nechystá na očkování proti Covidu a proc? Už jsme asi za exoty, že nejdeme jako jedni z mála. My vakcíne nevěříme. Spíš čekáme, co se z toho vyvrbi do budoucna a nechceme riskovat své zdraví.

Dnes to na mě padlo. Nejvíc mě dorazil můj bratr, který od začátku covidu vede (za klávesnici samozřejmě) protipoliticky kecy a teď otevřeli očkování, tak honem registrace. Samozřejmě jeho věc, ale celou dobu je proti vše a pak běží jako ovce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2200
21.5.21 21:04

Myslim ze je to kazdeho vec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 21:05

@tini :roll: :roll: tak přesně zněla otazka

• Citovat
  • Nahlásit
6074
21.5.21 21:06

Nechc byt zlá, ale proč nenapíšeš do asi dvaceti diskuzí,, co tu na toto téma jsou… A ano na očkování půjdu,, chceme začít žít normálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 21:09

@Pidulka1991 Hmm, to je bohužel přesný. Nejde o to, aby se člověk nechal očkovat, protože se obava nemoci, ale proto, aby mohl dělat to, co se zakázalo…
Co bylo normální. To je strašně smutny.

Protože ta diskuze zapadla.

• Citovat
  • Nahlásit
94
21.5.21 21:09

Já už se zcela vážně třepu, až otevřou mojí kategorii. Čemu na té vakcíně konkrétně nevěříš? A prosím hlavně neříkej, že tomu, že byla rychle hotová nebo čipy od Billa Gatese…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 21:11

@Makola třeba tomu, že moje teta zemřela týden po na embolii a nikdo to neřekne, že to bylo z vakcíny. A ano, za mě byla vakcína vytvořena příliš rychle.

• Citovat
  • Nahlásit
13226
21.5.21 21:12

Mě nějak neštimuje - když je to očkování tak rizikové apod., proč se „elity“ do toho očkování tak hrnou, že se někteří vydávají za zdravotníky (majitelé nemocnic), či za kritickou infrastrukturu (hejtmani, náměstci, radní a jejich příbuzní), jen proto, aby se dostali k očkování co nejdříve :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6074
21.5.21 21:13
@Anonymní píše:
@Pidulka1991 Hmm, to je bohužel přesný. Nejde o to, aby se člověk nechal očkovat, protože se obava nemoci, ale proto, aby mohl dělat to, co se zakázalo…
Co bylo normální. To je strašně smutny.Protože ta diskuze zapadla.

A co? Neockovane děti nesmí do školky, ale že by kvůli tomu byla každý den diskuze?… Ano mám i strach z nemoci. Jsem ráda, že za tu dobu co tu covid je, jsem ho neměla. Když tedy očkováním si pomůžu k hladšímu průběhu, tak budu ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 21:15

@Prof. Farnsworth a kdo třeba?

• Citovat
  • Nahlásit
94
21.5.21 21:18
@Anonymní píše:
@Makola třeba tomu, že moje teta zemřela týden po na embolii a nikdo to neřekne, že to bylo z vakcíny. A ano, za mě byla vakcína vytvořena příliš rychle.

Pred pár dny opět v televizi vysvětlovali, jak to, že je tak rychle hotová. Zkus si to najít a pustit. Nebo použít Google.

Úmrtí tety mě mrzí, ale před očkováním byla zdravá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
21.5.21 21:19
@Anonymní píše:
Maminky,

chci se zeptat jestli je tu ještě někdo, kdo se nechystá na očkování proti Covidu a proc? Už jsme asi za exoty, že nejdeme jako jedni z mála. My vakcíne nevěříme. Spíš čekáme, co se z toho vyvrbi do budoucna a nechceme riskovat své zdraví.

Dnes to na mě padlo. Nejvíc mě dorazil můj bratr, který od začátku covidu vede (za klávesnici samozřejmě) protipoliticky kecy a teď otevřeli očkování, tak honem registrace. Samozřejmě jeho věc, ale celou dobu je proti vše a pak běží jako ovce.

Nevím, proč lidi, co se nechtějí nechat očkovat, mají potřebu to pořád někde vnucovat a obhajovat. Vždyť to nikoho nezajímá, je to jenom tvoje věc. Tohle spíš vypadá, že s tím nejsi v pohodě a potřebuješ pořádnou virtuální podporu těch, kteří také očkování odmítli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10679
21.5.21 21:19

Ja jdu na prvni davku pristi tyden, manzel byl uz v lednu, ale vstoupila do toho transplantace srdce, tak druhou davku nestihl, takze, ano chci zit opet normalne, ale u nas je ten duvod zdravi kvuli manzelovi, toho ockovani ceka hned jak dovoli lekari a bude muset dostat obe davky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13226
21.5.21 21:20
@Anonymní píše:
@Prof. Farnsworth a kdo třeba?

Tak na to že odmítáš očkování bych čekal, že máš relevantní informace, o celou problematiku se zajímáš a sleduješ aktuální vývoj…

Např. miliardář Sehnal, majitel zubní kliniky se nechal očkovat jako zdravotnické personál, přestože není ani zdravotník, ani nepracuje na klinice (jen ji vlastní).

Přednostně se nechali naočkovat třeba v Pardubickém kraji, např. hejtman Netolický, náměstci a radní.

To jsou jen příklady, co si pamatuji - jinak těch příkladů jsou desítky až stovky, stačí projít zpravodajství či dohledat na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 21:24

@hanka.br. Já spíš nechápu, proč se tu odpovídá mimo dotaz. To zase vypadá, že zrovna ty bys nemohla usnout :mrgreen: kdyby sis do někoho nerypla.

Ja jsem rozhodnutá od začátku, že do toho nepůjdu a nepůjdu, toť vše.

Jen ne zajima, jestli se najde někdo takový ne, kdo jde.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat