Očkování Prevenar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 02.03.17 19:48
Očkování Prevenar

Ma prosím někdo zkušenost jestli VZP proplaci očkování Prevenaru? Četla jsem různé diskuse.. Někdo tvrdí ze ano, někdo že ne..tak já nevím. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 02.03.17 19:55

Doplácí se asi 400-500 za 1 dávku. já bych už pneumokoky neočkovala, ale na to se neptáš, tak s tím už nebudu prudit :kytka:

dandysek
Závislačka 3831 příspěvků 02.03.17 19:55

Nám VZP neproplatila. Ještě mi bylo řečeno, ze jsme si měli vzít synflorix, aby jsme nemuseli nic platit a co by jsme prý nechtěli. Přešli jsme k průmyslové a tam nám to proplatili i zpetne.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 02.03.17 19:56
@slavuska1 píše:
Doplácí se asi 400-500 za 1 dávku. já bych už pneumokoky neočkovala, ale na to se neptáš, tak s tím už nebudu prudit :kytka:

Trošku to poupravím. Doplácí se jen za jednu „variantu“. Může si vybrat i tu, kterou proplácí pojišťovna a tam nebude doplácet nic. Doktorka mně dávala na vybranou.

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 02.03.17 20:14
@Pomka píše:
Trošku to poupravím. Doplácí se jen za jednu „variantu“. Může si vybrat i tu, kterou proplácí pojišťovna a tam nebude doplácet nic. Doktorka mně dávala na vybranou.

I me dávala na vybranou…bud Synflorix který je zcela hrazen pojišťovnou, nebo Prevenar který se hradí. Ptala jsem se který je lepší, vim ze Prevenar ma o 3kmeny víc než Synflorix…mudr se me zeptala jestli budem jezdit do zahraničí…pokud ano tak je lepší Prevenar.

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 02.03.17 20:15

Prevenar nedoplaci, myslim ze synflorix ano, ale co sem se bavila s kamaradkama doktorkama tak mi doporucily myslim prevenar, ze pokryje vic tech kmenu pneumokoku. Taky ho nemusis davat vubec, ja osobne jsem si to zaplatila, na zdravi ditete setrit nehodlam, ale urcite se tu sebehne diskuze neockujicich maminek, ktere se tit o budou snazit rozmluvit…

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 02.03.17 20:23

@Kriss Tina myslím, že je to naopak. Prevenar se doplácí a je tam toho více.

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 02.03.17 20:45

@Pomka tak sem to myslela asi sem to blbe napsala, prevenar je na vic tech kmenu ale nehradi ho pojistovna…

papunkova
Povídálka 28 příspěvků 02.03.17 21:33

@slavuska1 mohu se zeptat proc byste neockovala pneumokoky uz znovu? Dekuju. Klidne i sz.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 02.03.17 21:43
@Kriss Tina píše:
@Pomka tak sem to myslela asi sem to blbe napsala, prevenar je na vic tech kmenu ale nehradi ho pojistovna…

Ajo, pochopila jsem to naopak :)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 21:43

VZP nevím, ale RPB doplací (přispívá) 1000,– na rok a vzhledem k tomu že se proplací dva měsíce zpětně a syn měl poslední v prosinci, tak to mame proplacené celé…o synflorixu sem ani neuvažovala na dětech nešetřím ;)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 03.03.17 00:18
@papunkova píše:
@slavuska1 mohu se zeptat proc byste neockovala pneumokoky uz znovu? Dekuju. Klidne i sz.

tak protože očkování může mít občas i závažný nežádoucí účinky, ne moc často, ale stává se to. tak už jsem raději jen pro to povinné. :)

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 03.03.17 06:16
@Annapavelkovaml píše:
VZP nevím, ale RPB doplací (přispívá) 1000,– na rok a vzhledem k tomu že se proplací dva měsíce zpětně a syn měl poslední v prosinci, tak to mame proplacené celé…o synflorixu sem ani neuvažovala na dětech nešetřím ;)

Já také nesetrim na dceři…samozrejmne ze chci to nejlepší, jen jsem nevěděla jestli to proplaci nebo ne, oni to porad mění se me zda…Prevenar jsem dala ze ma vice kmenu..a myslela jsem si to že neproplaci, ale proč se nezeptat ze? :lol:

zabicka123
Stálice 86 příspěvků 13.08.17 17:18
prvni ockovani prevenar

Ahoj. obnovuji diskusi. malemu jsou 3 mesice. jeste nema ani hexu a uz ma jit na prevenar. Nevite jestli je vhodnx jako uplne prvni ockovani? a hexa az nekdy pote? moc dik

Hadumi
Extra třída :D 13507 příspěvků 13.08.17 17:39

@zabicka123 tak záleží na tobě, jak to chceš, pobav se o tom s dr., zjisti si nějaké info. Někdo ti napíše, že klidně očkuj, někdo, že máš počkat a někdo: Bože, nepovinné nedávej!

A ještě k tomu, že píšeš, že MÁ jít na Prevenar - tak snad o tomhle očku něco víš ne, když ses pro něj rozhodla.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >