Očkování Priorix v 15. měsíci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2551
6.2.15 14:18

@Radunka83 my míváme také exém na tváři ale pouze v zimě, jak vyleze sluníčko tak to vždy úplně zmizne ;) já jsem tehdy doktorce volala, že jsem se rozhodla ho v zimě neočkovat a odložila mi to na jaro. První dávku jsme dostali 9.4.2014 a řekla mi že do 9.3.2015 musím přijít pro druhou dávku takže druhá dávka se asi očkuje za 6-11 měsíců od první :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.19 10:38

Obnovuji pro ty kteří se před očkováním snaží získat co nejvíce informací a případných reakcí :) dcera byla teď v 15 měsících na očkování vakcínou priorix. 9-10 den lehce zvýšena teplota asi 37,5 jinak nic. Dalsi očkování ji pry čeká až mezi 5-6 rokem :) hezký den všem:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek