Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Radunka83 my míváme také exém na tváři ale pouze v zimě, jak vyleze sluníčko tak to vždy úplně zmizne
já jsem tehdy doktorce volala, že jsem se rozhodla ho v zimě neočkovat a odložila mi to na jaro. První dávku jsme dostali 9.4.2014 a řekla mi že do 9.3.2015 musím přijít pro druhou dávku takže druhá dávka se asi očkuje za 6-11 měsíců od první ![]()
Obnovuji pro ty kteří se před očkováním snaží získat co nejvíce informací a případných reakcí
dcera byla teď v 15 měsících na očkování vakcínou priorix. 9-10 den lehce zvýšena teplota asi 37,5 jinak nic. Dalsi očkování ji pry čeká až mezi 5-6 rokem
hezký den všem:)