Očkování proti tetanu ve 14 letech dítěte

154
1.11.12 06:36

Očkování proti Tetanu ve 14ti letech dítěte

Kam se píchá očkování proti Tetanu ve 14ti letech? Děkuji za odpověď.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24798
1.11.12 06:49

Já tenkrát dostala do zadku. A za deset let taky :lol: - mohla jsem si vybrat, radši bolavý zadek než ruka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17162
1.11.12 06:53

Syn si vybral do ruky, horní část paže, a vůbec ho to nebolelo :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
518
1.11.12 07:23

Syn to dostal do ruky a v pohodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
1.11.12 07:24

Mně to dávaly do ruky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30324
1.11.12 07:24

Mě dávali tetanus do stehna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4780
1.11.12 08:10

Klukovi píchali tetanovku do paže, mě na úrazovce do zadku a to nebolelo vůbec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
1.11.12 08:32

Spravna aplikace je horni kvadrant hyzde. Kdyz je to nízko, způsobuje to letité bolesti v míste vpichu rozšiřující se do cele nohy.

  • Citovat
  • Upravit
154
1.11.12 16:40

Děkuji holky, takže zda-li jsem to dobře pochopila, dcera si může vybrat, kam chce píchnout nebo to každý MUDr. píchá jinak? :|

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kaštinka
2.11.12 00:34
Podle mě take záleží na schopnostech cloveka, ktery vakcínu aplikuje. Někdo z určitých důvodů preferuje ruku, někdo nohu. Před ockovanim se doporucuje udělat test na protilátky, pokud jsou hladiny dostatečně vysoké, může se očkovat později.
@Kossuthe píše:
Děkuji holky, takže zda-li jsem to dobře pochopila, dcera si může vybrat, kam chce píchnout nebo to každý MUDr. píchá jinak? :|
  • Citovat
  • Upravit
36556
2.11.12 00:49
@Kossuthe píše:
Děkuji holky, takže zda-li jsem to dobře pochopila, dcera si může vybrat, kam chce píchnout nebo to každý MUDr. píchá jinak? :|

jak kteří. Ale nejmíň bolí ten zadek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2153
2.11.12 01:02
@Kossuthe píše:
Děkuji holky, takže zda-li jsem to dobře pochopila, dcera si může vybrat, kam chce píchnout nebo to každý MUDr. píchá jinak? :|

Každý doktor (nebo sestra) to píchají jinak. Ale dá se „vydržkovat“ aplikace dle výběru pacienta.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Artep12
7.11.12 19:24

Já doporučuji do zadku mně i dceru takto očkovaly a nebolelo nás to a ani jsme neměly reakce. A doporučuji stát u toho.

  • Citovat
  • Upravit
154
15.11.12 06:27

Včera jsem byly na tom očkování. Dr. se jí ptala, kam to chce píchnout, ale nabídka byla pouze pravé nebo levé rameno. Vybrala si levé, do něj jí píchají všechna očkování. Ruka jí nebolí, žádné reakce, akorát ji včera bolela hlava, ale jinak v pohodě. Děkuji všem za raekce, Katka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek