Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
A v Rakousku se očkuje jinou vakcínou než u nás? Tam je proočkováno 80% populace, tam mají jinou vakcínu?
@terinka4444 jsem vygooglila, že úplně stejnou vakcínou a více než 30 let.
@nesssinka a to Rakušanům, 80% jejich populace, nevadí ty hrůzy, co ta vakcína dělá? Nebo zase až taková hrůza ta vakcína není?