Od kdy cyklovozík?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Myš32
Povídálka 20 příspěvků 07.07.19 23:13
Od kdy cyklovozík?

Ahoj, prosím poradíte, od kdy je pro miminko vpohodě vozík za kolo? Chystáme se na cyklostezky do Rakouska. Vyzkoušeli jsme doma kolem vesnice a malému se to líbilo. Ale je mu teprve necelých 11 měsíců, tak mám strach, jestli na to ještě není maličký a zda se mu nemůže něco stát :andel:

Reakce:
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 07.07.19 23:25

@Myš32 naprosto vpoho… my vozili normal v cyklosedacce

Russet
Neúnavná pisatelka 17057 příspěvků 07.07.19 23:29
@Myš32 píše:
Ahoj, prosím poradíte, od kdy je pro miminko vpohodě vozík za kolo? Chystáme se na cyklostezky do Rakouska. Vyzkoušeli jsme doma kolem vesnice a malému se to líbilo. Ale je mu teprve necelých 11 měsíců, tak mám strach, jestli na to ještě není maličký a zda se mu nemůže něco stát :andel:

Za mě je to brzo. Ale nemáme odpružený Chariot. Syna jsme vozili, až když nebyl ve vajíčku. Moc se mu tam nelíbilo.

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 07.07.19 23:35

Taky nemam primou zkusenost, ale hlavne pocitejte s tim, ze tam maly bude spat. Dcera mi byla schopna vytuhnout i v sedacce pri kratke projizdce. Takze sami zhodnotte, jestli tam nebude moc viset a nebude mu klimbat hlavicka.

Alushka.S
Kecalka 295 příspěvků 07.07.19 23:37

Záleží taky co máte za vozík. My měli Chariot cx1 s odpruzenim a jezdili jsme od cca roka, když už dcera delší dobu sama stabilně seděla. Dokupovali jsme opěrku hlavy. Dříve se dá použít miminkovnik, kdy dítě prakticky v leže ve vozíku visí.

Myš32
Povídálka 20 příspěvků 07.07.19 23:38

Malého už nevozíme v autě ve vajíčku. Sedí sám už pár měsíců, má 10 kg a je dlouhán. Toho spaní se bojím, protože když nám usne v té nové sedačce, padá mu hlavička. Minule jsem jim 3 hodiny držela :roll:

Myš32
Povídálka 20 příspěvků 07.07.19 23:39

Máme Thule s velkým odpružením. Do miminkovníku už je velký

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16448 příspěvků 08.07.19 04:17

Od cca pul roku s miminkovnikem, pokud sam sedi, tak i bez nej. jen doporucuji takovy ten limec za krk, aby nepadala hlava. A helmu nedavame.

Alushka.S
Kecalka 295 příspěvků 08.07.19 12:55
@Myš32 píše:
Malého už nevozíme v autě ve vajíčku. Sedí sám už pár měsíců, má 10 kg a je dlouhán. Toho spaní se bojím, protože když nám usne v té nové sedačce, padá mu hlavička. Minule jsem jim 3 hodiny držela :roll:

Koukni na Thule opora hlavy a trupu ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16448 příspěvků 08.07.19 13:25

@Alushka.S do tech novych je to jiz na nic, ty maji oporu trupu vyresenou dobre a na tu hlavu to nepomaha, spis to zhorsuje.

Alushka.S
Kecalka 295 příspěvků 08.07.19 14:38
@Cuddy píše:
@Alushka.S do tech novych je to jiz na nic, ty maji oporu trupu vyresenou dobre a na tu hlavu to nepomaha, spis to zhorsuje.

Aha, to se omlouvám za mystifikaci. My to měli do ještě do Chariota.

Váš příspěvek
Reklama