Vysavač na odsávání hlenů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 10:54
Vysavač na odsávání hlenů

Ahoj. Koupila jsem si vysavač a je k němu na internetu napsáno toto: Vysavač Concept VP5210 je vybaven motorem o příkonu 700 W, který zajistí dostatečný výkon pro perfektní úklid v celém domě. Výkon, jenž tento vysavač od společnosti Concept poskytuje, je během svého chodu neměnný. Předností vysavače Concept VP5210 je omyvatelný HEPA filtr 12 a cyklonová nádoba o objemu 2 l.
Je bezsáčkový. Chci se zeptat, zda ho můžu používat na odsávání soplíků u miminka. Mám první a děsí mě představa, že mu takto budu čistit nos 8o. Tak se chci ujistit, zda mu tím nemůžu nějak ublížit.
Děkuji za případné odpovědi.

Reakce:
Tableta
Kelišová 5432 příspěvků 07.07.19 10:58

Já bych nepoužívala odsávačku s vysavačem, u kterého nejde regulovat výkon. Takže za mě ne.

lachtanice86
Echt Kelišová 8656 příspěvků 07.07.19 11:03

Taky odsavam vysavacem ale reguluji výkon

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 07.07.19 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj. Koupila jsem si vysavač a je k němu na internetu napsáno toto: Vysavač Concept VP5210 je vybaven motorem o příkonu 700 W, který zajistí dostatečný výkon pro perfektní úklid v celém domě. Výkon, jenž tento vysavač od společnosti Concept poskytuje, je během svého chodu neměnný. Předností vysavače Concept VP5210 je omyvatelný HEPA filtr 12 a cyklonová nádoba o objemu 2 l.
Je bezsáčkový. Chci se zeptat, zda ho můžu používat na odsávání soplíků u miminka. Mám první a děsí mě představa, že mu takto budu čistit nos 8o. Tak se chci ujistit, zda mu tím nemůžu nějak ublížit.
Děkuji za případné odpovědi.

Není to tak, že odsavačka si přizpůsobí ten tlak a mimino nijak ohrozit nemůže? Já teda vysávala na nejnižšší výkon a zkusila jsem si to na sobě a nic hrozného to není :nevim:

ludmilaadamkova
Závislačka 2932 příspěvků 07.07.19 11:18

https://www.mall.cz/…100002373212

Koupíš nastavec na vysavac a muzes si to vyzkouset na sobe ze tah je stejny at vysavac pustis na max nebo na malo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:29
@ludmilaadamkova píše:
https://www.mall.cz/…100002373212Koupíš nastavec na vysavac a muzes si to vyzkouset na sobe ze tah je stejny at vysavac pustis na max nebo na malo.

Takže pokud u vysavače nemam regulaci výkonu, tím pádem ho nemůžu nastavit na nejnižší výkon a prostě jede naplno, tak to nevadí jo? Odsavacka bude mit maly tah?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 11:30
@Russet píše:
Není to tak, že odsavačka si přizpůsobí ten tlak a mimino nijak ohrozit nemůže? Já teda vysávala na nejnižšší výkon a zkusila jsem si to na sobě a nic hrozného to není :nevim:

To ja prave nevim. Vysavac co jsem koupila nema regilaci vykonu a tim padem nemůžu nastavit na nejnizsi vykon. Tak právě nevim, zda tohle muzu vubec udelat, abych mu neublizila.

beruska9
Extra třída :D 11308 příspěvků 07.07.19 11:35

Vyzkousej to na sobe…ja regulaci mam, odsavam na nejnizsi, ale tu a tam se mi stalo, ze jsem zapomela prepnout a v pohode :nevim: Ono to docela zreguluje. Navic se pred par lety nejak prestaly prodavat ty silnejsi vysavace pokud vim, nas ma 2000W tusim :mrgreen: a ono ty W zas tolik nutne nevypovidaji o sile :nevim:

P4ja
Extra třída :D 10611 příspěvků 07.07.19 11:37
@Anonymní píše:
To ja prave nevim. Vysavac co jsem koupila nema regilaci vykonu a tim padem nemůžu nastavit na nejnizsi vykon. Tak právě nevim, zda tohle muzu vubec udelat, abych mu neublizila.

Koukni na návod na odsavačce. Jsou tam waty. A jinak většina vysavačů má přece otevírací štěrbinu na trubce a ta stačí v pohodě.

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 07.07.19 11:47

Odsávačka na vysavač je udělaná tak, že ať má vysavač jakýkoliv výkon, tak odsává stejným tlakem. Já mám vysavač s regulovatelným odsáváním a nechávám to naplno.

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 8 inzerátů 07.07.19 11:53

Mám také bezsáčkový vysavač bez regulace a v pohodě odsávačku používám. Ten tlak, není nijak silný, aby prckovi ublížil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 13:20
@Kari-nka píše:
Mám také bezsáčkový vysavač bez regulace a v pohodě odsávačku používám. Ten tlak, není nijak silný, aby prckovi ublížil.

Moc všem děkuju :) koupím tedy odsavacku na vysavač a vyzkousim. Kdyztak ji hodim zpět na trh :D

oligenerallogin
Stálice 56 příspěvků 07.07.19 13:25

My pouzivame odsavacku jmenem „nosatko“ a to silu odsavani reguluje samo bez ohledu na silu vysavace. Je to napsano i v navodu.

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 07.07.19 22:34
@Anonymní píše:
Řekla bych, že to tak je. Máme Nosátko.
Váš příspěvek
Reklama