Od kdy mobil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:12
Od kdy mobil?

Dceři je 12 let a má starý tlačítkový mobil a, chtela by dotikovej ale s manželem jsme se domluvily že az od 14 nebo ať jsi na něho vydělá sama. Co na to říkáte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Fonty
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 1 inzerát 27.04.19 22:15

Myslím chudák holka :think:

AnastazieB
Echt Kelišová 8667 příspěvků 27.04.19 22:16

Myslím, že nějaký starší váš nebo levnější nový by si zasloužila.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 27.04.19 22:18

Řekla bych že je nejvyšší čas. S nějakou šunkou bude akorát dětem pro smích. Vzala bych dotykac nějaký z bazaru klidně. Běžně je mají už děti v prvni třídě. Jak si má 12 letá sama vydělat na mobil??

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 27.04.19 22:21

Že jste úplně mimo a chudák vaše dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:22

@Kriss Tina ať jsi našetři peníze co dostává z kapesního…Kazdej má jinou výchovu a mi chceme aby viděla ze nic není zadarmo

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 27.04.19 22:25

Já si vůbec neumím představit, jak může 12leté dítě fungovat s tlačítkovým mobilem. Absolutně ji vyřazujete z normálního kolektivu. Navíc, je na druhém stupni, 6-7 třída. To jako nejedou ve škole v sytému typu bakalář? Jak jako funguje? Jak se dozví změny rozvrhů, suply, domácí úkoly? Takže notebook nebo počítač má? Proč tedy nemůže mít normální telefon roku 2019? Proč musí žít s něčím, co bylo před 10 a více lety? Vážně nejste normální.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 27.04.19 22:26
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ať jsi našetři peníze co dostává z kapesního…Kazdej má jinou výchovu a mi chceme aby viděla ze nic není zadarmo

A kolik dostává kapesné? Aby vůbec bylo reálné si do těch 14 let na ten mobil nasetrit :roll: zadarmo nic není, ale třeba jako dárek k narozkam je ten mobil docela dobrá volba. Já taky neuznávám výchovu, že dítěti naserviruju všechno na co si ukáže, ale zas na něj brát trochu ohled, děti jsou kruté a s nějakým starým mobilem bude pro smích nebo vyčleněná z kolektivu (bohužel) :think:

vjerunqa
Závislačka 3387 příspěvků 27.04.19 22:27

Nevím, no. Dcera dostane první dotykáč k 6. narozeninám. Tohle je fakt na každém :nevim:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 27.04.19 22:27
@Anonymní píše:

Jo, takže jí držíte jak socku s nějakým starým tlačítkovým. Jen abyste si dokázali, jak máte fajn výchovu. Kolik tak asi to dítě dostává kapesné, že si z toho má šetřit na mobil? ŽIJETE VE 20.LETECH 21. STOLETÍ. Běžný mobil fakt není rozmazlování.

kvaček
Extra třída :D 14001 příspěvků 27.04.19 22:28

Tak zrovna v tomto případě, bych toto nepraktikovala.. At se nám to libi nebo nelíbí, prostě doba je jiná..
Vím, že víc lidi, říká na co mobil, ale prostě je to tak. My jsme koupili klukovi v první třídě prostě jak mají všichni okolo - do 2500 kč myslím stál prostě na dotyk..
Nejsme typ lidi, co kupují všechno. Kluk v jeho 10,5 letech si dokáže našetřit peníze, ví, že prostě něco stojí.. že se musí šetřit atd..Ted tgřeba má našetřeno 7 tis, protože si nikdy nic pomalu nekoupí, když dostane peníze od babiček, rpostě si je šetří, ale i tak prostě mobil co je součástí dnešní doby, bych tak nehrotila..
Asi bych to přirovnala k tomu, když děti jedou na lyžák, všechny mají klasické lyže a jedno dřevěné..
Je to můj názor. učit šetřit se dá i jinak..
Ale chápu, že má někdo jiný názor, nikoho ho nevnucuju…

Příspěvek upraven 27.04.19 v 22:29

kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 27.04.19 22:28

Na to zas tak tragicky nevidim :nevim: ale mam syna 6 let a mobil jeste nejaky ten patek mit nebude…i kdyz rozbil si tablet, novy bude az k narozkam, takze ted je bez, at vi, ze veci maji hodnotu a nejsou hned. A rekl mi, ze chce to ukousnute jablko :roll:… no to vis, ze jo, ani me nehne, ani zadny bazarovy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 22:34

@Kriss Tina Dostává 500kc na měsíc babičky ji taky vždycky něco prispejou

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 27.04.19 22:34

My dcerám od muže oběma dali první mobil k 7.narozeninám. Dotykový. Starší dcera dostala v 11 už druhý. Myslím že na dnešní dobu je chudák. Doba je taková, a děti umí být ošklivé. Ty nemáš…

katyna1984
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 27.04.19 22:35

Také by mě zajímalo, jak může fungovat. Běžně chodí synovi maily od učitele, ať už s úkoly, podklady pro učení nebo změnami rozvrhu.

Šetřit bych učila na situacích typu chci nejnovější IPhone.. Tak na ten ať si našetří. Ale myslím, že vaše dcera je takový chudák, že bude neskonale vděčná i za nejobyčejněší dotykáč za 1500.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama