Od kdy s miminkem na bazén do chlorované vody ?

1223
2.4.15 11:13

Od kdy s miminkem na bazén do chlorované vody ?

Ahoj maminky, mám dvou měsíčního syna, a chtěla jsem se zeptat od kterého měsíce můžeme jít na veřejný bazén do chlorované vody? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13837
2.4.15 11:16

Podle bazénové vyhlášky od roka, nebo na kurz plavání dříve.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7552
2.4.15 11:18

@Sabuliin já chodila s malým na kurz od 6 měsíců a lektorky mi říkaly, že pokud budeme chtít do bazénu veřejnýho tak odpoledne ráno se chloruje tak ať nejdeme do toho nejhoršího

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3630
2.4.15 11:22

@Sabuliin záleží na provozním radu daného bazénu. Většinou je to od jednoho roku. Pro úplná miminka jsou plavecké kurzy vanickovani a ty jsou většinou od 3 měsíců.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
913
2.4.15 11:23

My chodily s dcerou od pul roka. Do bazenupecializovanyho na deti. 1,2 m hloubka a skoro 30 st. Od roka do normalniho aquaparku. Ten chlor ji delal dobre. Mela nepruchodny slzny kanalek a odty doby, co jsme chodily, tak nemela zanety. Ten chlor to super vycistil. jinak chodime I na plavani miminek I soukrome. Pekne posilila svaly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12921
2.4.15 11:55

My zijem v zahranic a tady se s miminkama chodi do bazenu klasickeho od 3 mesicu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
994
2.4.15 11:55

Máme doma velký bazén a malou jsem v něm koupala v červenci, tedy ve 4 měsíci. Voda měla 31 stupňů, úplně si lebedila :)..jinak na plavání do dětského bazénu jsem s ní chodila od 6 měsíce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56316
2.4.15 12:09

Tak bazeny mivaji v pravidlech od roka, ale pusti i miminka, nikdy jsme nemeli problem, ani s dvoumesicni. Chodime do hodin pro verejnost, ne do kurzu a do bazenu, kde se cisti nejakou novou technologii (i kdyz i tam chlor je, ale min) nebo do slane vody

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.6.25 07:55

Ahoj holky víc mým synem do bazénu teďka ve středu co znamená 18 června a on má 28 června narozeniny chceme jít do plaveckého bazénu venkovního a tak bych se chtěla zeptat na dvě otázky jedna otázka jaké se dávali plavky a druhá otázka jestli máte zkušenosti jak hodně kontrolují věk dítěte on je ale poměrně velký je stejně velký jako 16 měsíční děti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Plavecké kalhotky

  • (5) + 10 recenzí

Plenky Extra Care

  • (5) + 10 recenzí

Dětský plováček

  • (5) + 1 recenze