Odběr krve (screening) v 1. Trimestru

Anonymní
6.10.20 20:18

Odběr krve(screening) v 1. Trimestru

Zdravím, (anonym kvůli tomu že to jeste nikdo nevi).
Holky prosím Vás. Mám jít na první odběry krve a první velký utz (1screening). Ale co jsem se teď informovala všude a čtu že by se krevmela odebírat mezi 9-11tt. Jenže já jdu na odběry a to budu 12+1tt a na utz hned den po. Není to nějaký divný? :think: děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.10.20 20:21

Ahoj :mavam: nemyslim si, ze by to bylo divny. Ja byla na 1.screeningu taky ve 13tt a delali mi zaroven utz a pak teda brali krev, ale urcite to neni pozde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 20:23

@PastikaJatrova fakt? Tak to jsi mě uklidnila :kytka:. Ten internet je hruza no :roll: :lol: ale člověk se informuje. Tak děkuji moc. akolik tě brali ampulek? Víš? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6.10.20 20:28
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova fakt? Tak to jsi mě uklidnila :kytka:. Ten internet je hruza no :roll: :lol: ale člověk se informuje. Tak děkuji moc. akolik tě brali ampulek? Víš? ;)

Myslim, ze byla jen 1. Ale kecala bych. Je to rok zpatky a soustredila jsem se hlavne na ten utz. Vubec si necti chytry rady na internetu. Ja necetla nic, mam pocit, ze dodneska vim o tehotenstvi a detech totalni ho… a ridim se jen instinktem. Dite je spokojeny a ja jsem absolutne vyklidnena :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4848
6.10.20 20:37

2× jsem šla vždy v 10tt, na utz až po 13tt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
6.10.20 20:39

Já jdu ve 13tt krev i utz, u prvního jsem byla taky tak nějak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19084
6.10.20 21:08

Ja byla na obojim v jeden den, nekdy kolem toho 12tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
7.10.20 10:20

@Kriss Tina A výsledky jsi měla kdy? protože mě dnes dr. brala tu krev a zítra mám ten utz a výsledky mi řekne až na další pořádne.. Tak jak si to měla? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19084
7.10.20 10:23

@Lebedka99 vysledek krve mi volali druhy den, utz mi rekli hned. Ale ja byla na genetice, nedelala mi to moje dr :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
7.10.20 10:37

@Kriss Tina
Aha tak já to mám dost podobný jako zakladatelka :think:. Tak uvidíme třeba mi to poví taky a mohu se zeptat co tě vše brali?? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 10:37

Holky děkuji moc
@Lebedka99 já jdu ve čtvrtek tak tě dám vědět co mi řeknou ;)

• Citovat
  • Nahlásit
19084
7.10.20 12:34

@Lebedka99 uz si nepamtuju co vse mi brali :D proste mi normálně nabrali krev no :lol: u nas vetsinou na ty vysledky moc nechvataji, leda by bylo neco spatne, tak volaj hned jak jim to prijde, aby se to kdyžtak zaclo resit. Moje dr me vzdycky uklidnuje, ze kdyz mi nevola obratem vysledky sama, tak je to dobry a dobrej vysledek mi staci, kdyz mi rekne na dalsi kontrole :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16816
7.10.20 12:42
@Lebedka99 píše:
@Kriss Tina
Aha tak já to mám dost podobný jako zakladatelka :think:. Tak uvidíme třeba mi to poví taky a mohu se zeptat co tě vše brali?? 8)

No, mně výsledky krve řekli až na screeningu. Jinak se bere jedna ampule na screening. Ale někdy to berou u dr. společně s ostatní krví, takže nabírají víc. To se fakt dělá podle toho, jak to mají zařízené.

Stejně tak ty odběry. Někde ti je naberou dřív, jinde ve stejný den s utz. Opravdu to hodně záleží na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
7.10.20 13:01

@P4ja no mě právě brali těch ampuli 6 tak uvidíme, doufám že to do zítra snad bude a alespoň mi řekne že je to ok ;)díky holky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16816
7.10.20 13:28
@Lebedka99 píše:
@P4ja no mě právě brali těch ampuli 6 tak uvidíme, doufám že to do zítra snad bude a alespoň mi řekne že je to ok ;)díky holky za info

Tak to ti barli i na ostatní vyšetření, která se dělají na začátku. Pohl. choroby, krevní skupina, glykemie, štítná žláza atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama