Odchod velkého kusu hlenové zátky

10
13.11.13 13:34

Odchod velkého kusu hlenové zátky

Ahoj, jsem 37+6, již týden mi odchází po kouscích hlenová zátka, zatím vždy průsvitná a málo. Dnes ráno mi odešel fakt velký kus jako na hrst barva do hněda s trochou příměsí krve, čisté. Tak jsem jela do porodnice. Udělaly mi monitor a vyšetření. Do zprávy mi napsala že bez obtíží čípek 2 cm, hrdlo na 1 prst.

Stalo se někomu něco podobného za jak dlouho jste na to rodily? :think:
už bych to chtěla mít za sebou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72725
13.11.13 13:35

@MacaV1 jsi teprva 37+6, tak nevím, kam spěcháš ;). Mi zátka odešla 20 tt a rodila jsem 40 tt :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.11.13 v 13:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
13.11.13 13:36

Já byla bez zátky několik týdnů. Rodila jsem 41+6 vyvolávaně. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
13.11.13 13:37

Nikam nespěchám jen se ptám jak to kdo měl..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
13.11.13 13:39

@MacaV1 cca týden po odchodu hlenové zátky

  • Citovat
  • Upravit
9090
13.11.13 13:40

Hlenová zátka může odejít klidně měsíc před porodem. Mě odešla teda zároveň s plodovkou ale je spousta žen, kterým odešla o několik týdnů dřív, než porodily, tak klid :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
13.11.13 13:42

Mě zátka odcházela až když jsem jsem rodila ;)

  • Citovat
  • Upravit
10
13.11.13 13:42

Už mám dceru 3 roky, ale ta byla císařem protože byla konec pánevní. Hlavně šlo o to že jsem tam měla čistou krev červenou, ne hnědou. U cery jsem kontrakce a nic neměla byla plánovaně rozena

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
13.11.13 13:44

O víkendu mi začala odcházet zátka, rodila jsem v pondělí, vyvolávačka 40+5. Takže těžko říci. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8959
13.11.13 13:45

@MacaV1
mě odešla ve čtvrtek a v sobotu jsem rodila.. ale já byla už 40.tt:-) klidně můžeš rodit večer a klidně až za 2 týdny..:-) těžko říct..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2752
13.11.13 13:51

Mě odešla v nemocnici v 18:00 večer pak hned na to přišly bolesti a od 20:00 do 17:01 druhého dne jsem strávila na porodním sále :zed: ale já skoro 16 dní přenášela a naštěstí jsem byla už 4 dny hospitalizovaná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
13.11.13 14:00

Ta s tímhle nálezem jsem chodila ještě měsíc :mrgreen: já dokonce otevřená na 3cm chodila ještě 3dny, než se spustily kontakce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1404
13.11.13 14:01

Mě odešla s plodovkou. Přeju krásný, rychlý porod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
13.11.13 14:10

@MacaV1 hele, mně dneska taky odchází s takovým nahnědlým výtokem s trochou čerstvé krve… neřeším to. jsem 38+0, to už by nebyla tragédie teď porodit, navíc, co by se mnou v porodce dělali? ležet se mi tam zbytečně nechce…
U dcery mi odešla týden před TP a rodila jsem týdenpo TP - vyvolávaně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
13.11.13 14:13

Po Hamiltonu ve 39+6, porodila jsem 41+0.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty