Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Střední proud moči se mi podařilo chytit snad jen jednou. Když začala čůrat, přistrčila jsem zkumavku a chytla moč. Nikdy nebyl problém. Teď nalévám z nočníku a nikdy mi nic nevytýkali. Ani nebyly zvýšené hodnoty.
Mi radila dr. nechat pořádně napít a po půl hod rozbalit a čekat. Ale v praxi jsou to rady na prd.
Cekat a cekat a hlavne se neleknout az zacne curat, to totiz zakonite prestane, bylo mi receno a i se mi posleze, kdyz jsem se stejne lekla, potvrdilo
cekala jsem treba 30min, ale dalo se…