Odebrání moči 10měsíčnímu dítěti - střední proud do zkumavky. Jak

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9023
2.11.16 13:27

Střední proud moči se mi podařilo chytit snad jen jednou. Když začala čůrat, přistrčila jsem zkumavku a chytla moč. Nikdy nebyl problém. Teď nalévám z nočníku a nikdy mi nic nevytýkali. Ani nebyly zvýšené hodnoty.
Mi radila dr. nechat pořádně napít a po půl hod rozbalit a čekat. Ale v praxi jsou to rady na prd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2927
2.11.16 23:53

Cekat a cekat a hlavne se neleknout az zacne curat, to totiz zakonite prestane, bylo mi receno a i se mi posleze, kdyz jsem se stejne lekla, potvrdilo :D cekala jsem treba 30min, ale dalo se…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek