Oděv po ablaci prsu - obchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 14:43
Oděv po ablaci prsu - obchod

Dobrý den! :mavam:
Hledám radu k trochu intimnějsí věci. Chtěl bych koupit manželce k svátku plavky. Má to ale háček: Vršek 40A, tedy dost malý a mastektomie. Manželka je po ablaci a potřebuje plavky s kapsičkou na protézku. Protože chci překvapit, tak to je se zkoušením problém a tak se musím spolehnout na čísla.
Máte někdo tip na obchod (Praha)?
Díky! :mavam:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 14:50

Mám tip na net obchod ,jsou velice ochotní.
Poradí po telefonu. Vydrž, najdu odkaz
Bohužel mě to čeká, taky hledám a tady jsem byla s přístupem spokojená, tak zítra objednávám.

M_Vladim
Echt Kelišová 7973 příspěvků 13.01.19 19:14

Díky. 40A - na aloena jedny a s těmi bych neuspěl, na amoena tytéž plus jedny, kde nejsou napsané kapsy na protézku. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:51

Aha,tak to jsem nezkoumala.
Tak i astratex měl spodní prádlo, třeba mají i plavky.
Taky budu hledat. Ale zatím mám vše před sebou teprve

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >