Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
kecačka píše:
tak koukám kolik má tady z vás kočárek V-Cross??Já ho měla taky,ale byla jsem s ním nespokojená
Jinak ted mám Chipolino Rapido Six a velká spokojenost..má velkej nákupní koš,nánožník,slídu na déšt.Prcka v něm vozím aso od 5.měsíce,jelikož se mi do hlubokého nevešel,tak jsem neměla na vybranou.Je plně polohovací do lehu,takže super
Mě u V-Crossu u sporťáku vadí akorát to,že jdou blbě polohovat záda,jinak jsem spokojená-vydržel i docela drsné terény,a dost kilometrů ![]()
momi33 píše:kecačka píše:Mě u V-Crossu u sporťáku vadí akorát to,že jdou blbě polohovat záda,jinak jsem spokojená-vydržel i docela drsné terény,a dost kilometrů
tak koukám kolik má tady z vás kočárek V-Cross??Já ho měla taky,ale byla jsem s ním nespokojená
Jinak ted mám Chipolino Rapido Six a velká spokojenost..má velkej nákupní koš,nánožník,slídu na déšt.Prcka v něm vozím aso od 5.měsíce,jelikož se mi do hlubokého nevešel,tak jsem neměla na vybranou.Je plně polohovací do lehu,takže super
jo,že má velký nafukovací kola..ale mě spíš vadilo to že jsem se na šířku nikam nevešla,u nás v baráku do výtahu a i do normálních dveří,ty zadní kola jsou phodně moc od sebe.
a to nejhorší bylo,že u pravého předního kola mi třikrát za sebou praskla ta umělá hmota co je nad kolem ,co je ta páčka když to chci zaaretovat…ted jsem spokojená naprosto
![]()
kecačka píše:
jo a ještě-mám pocit že všchny sportáky dělají s pásama,tak na co je kupovat ne?
Třeba proto, že naše malá nesnesla být připoutaná pětibodovými pásy a sedět na zadku. Díky kšírám, mohla ve sporťáku klečet, stát, točit se podle libosti. Byla moc spokojená a já taky. Pevně jsem ji poutala jen v autobuse a obchodě, aby něco neshodila.
Doporučuju klasické kožené kšíry, jako byly za nás. Jsou pevné, upjaté ke kočárku kovovou sponou. Ty moderní jsou jen na umělou přesku, může se to vyvlíknout.
Sporťák máme Dema Step Easy, kupovali jsme ho, když bylo malé asi 10 měsíců.
Do té doby jsem ji vozila v hluboké korbě, dávno sama seděla, ale prostě nám to tak vyhovovalo - prostor, měla jsem Patron Bohemia starší typ - lehký, pérovací.
Teď už je malá větší, tak se naučila v kočárku sedět, ale je připoutaná jen ze spodu, ne přes ramena. Vadil mi neustále špinavý potah od bot.
kecačka píše:Širokej je dost,do výtahu to mám tak akorátmomi33 píše:jo,že má velký nafukovací kola..ale mě spíš vadilo to že jsem se na šířku nikam nevešla,u nás v baráku do výtahu a i do normálních dveří,ty zadní kola jsou phodně moc od sebe.kecačka píše:Mě u V-Crossu u sporťáku vadí akorát to,že jdou blbě polohovat záda,jinak jsem spokojená-vydržel i docela drsné terény,a dost kilometrů
tak koukám kolik má tady z vás kočárek V-Cross??Já ho měla taky,ale byla jsem s ním nespokojená
Jinak ted mám Chipolino Rapido Six a velká spokojenost..má velkej nákupní koš,nánožník,slídu na déšt.Prcka v něm vozím aso od 5.měsíce,jelikož se mi do hlubokého nevešel,tak jsem neměla na vybranou.Je plně polohovací do lehu,takže super
a to nejhorší bylo,že u pravého předního kola mi třikrát za sebou praskla ta umělá hmota co je nad kolem ,co je ta páčka když to chci zaaretovat…ted jsem spokojená naprosto
![]()
mám quinni speedi, do sporťáku šla tento víkend (necelý půlrok), protože v normálním už být nechtěla. Zatím nesedí, je to takový pololeh, ale vidí, tak je spokojená, ehm zatím ![]()
Malá šla do sporťáku cca v 8-mi měsících, kšíry jsem musela koupit, brzo stála, takže od té doby jezdí vestoje, dřív vkleče a to v originál kšírech nešlo.
no ja mam trojkombinaci od Liberty a pak obyc. golfky(mam na nich rada ze je utahnu i s malou sama, to se mi s tim prvnim nepodari), kazdopadne proc ksiry no ten muj kocarek od liberty treba zadny nemel a i kdyby verim ze by se Barunka zblaznila kdyby mela jen tak v poklidu tesne prihakovana sedet, to takle je spokojena a ja mam klid, jinak nesejde ani tak na tom kdy to dite das do sportaku ja doporucuju zkratka tehdy az si zacne alespon malinko sedat. Fusak je rozhodne nezbytny nebo alespon tepla deka obzvlast na zimu, no nanoznik je fajn ale mi zadnej nemeli meli jsme teply obleceni, fusak a deku navrch a bylo taky fajn
od 5měsíců, quinny speedi. není ani do lehu, ani otočný, přesto to byla super volba.. dítě v korbě ječelo a ve sporťáku byl zase klídek..
od 7m, kdy se postavil, jezdil na kšírách ve stoje, v kleče.. seděl na štorc kočáru.. kšíry jsem využila na maximum.! bohužel jsem tehdy neshnala narychlo ty staré klasické, ale ty moje mají kovové obr spony,.. a vydržely..