Odlet na dovolenou po nemoci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
60
28.9.21 22:43

Odlet na dovolenou po nemoci

Ahoj maminky, zvažuji odletět v neděli do Turecka. Ale zítra, tj. středa, dobírají děti (2 a 5 let) antibiotika (zánět nosohltanu, zánět průdušek) po 10 dnech braní. Včera kontrola u dr v pořádku, děti jsou v pořádku, čilé, nic je netrápí. Kdybychom se rozhodli vyrazit, není to moc brzo po nemoci? Mohlo by se jim to vrátit? Měli byste obavy vyrazit? Nebo byste bez obav vyrazili? Je to letos poslední termín, kdy bychom měli možnost vyjet za mořem a určitě bychom moc chtěli, ale za každou cenu určitě nee. Díky za názory :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11359
28.9.21 22:56

Já bych jela, teplo a moře jim určitě neuškodí víc, jak sychravé počasí a jiné nemocné děti. Ale jsem celkově trochu volnější typ, co se onemocnění týká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
28.9.21 23:20

Take bych jela, morsky vzduch jim neuskodi ba naopak jim udela dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
29.9.21 03:11

Já bych jela hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6940
29.9.21 05:21

Neměla bych žádné obavy a letěla na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21733
29.9.21 08:45

Taky bych letěla, děti se tam krásně „doléčí“ a teplé klima jim prospěje. Pro jistotu s sebou vybavenou lékárničku a užijte si to :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
29.9.21 08:47

V klidu bych letěla. Pokud mají dobraná antibiotika, neviděla bych v tom problém.
Na letišti, v letadle a následně v autobuse (jestli máte transfer do hotelu), bych ale byla striktní v nasazení roušky.

• Citovat
  • Nahlásit
4548
29.9.21 09:04

Zvažovala bych, kdyby děti dobíraly antibiotika až v tu neděli nebo až na místě, nebo kdyby nebyly úplně ok ani po dobrání. Ale dobírají je ve středu, do neděle tou jsou 4 dny, a jsou fit, dle mého není nad čím přemýšlet ;-) A jak bylo psáno - sluníčko a mořský vzduch jim udělá dobře :palec: jen opatrně v letadle - klima může potrápit, do letadla je teple obléct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat