Oddlužení - Insolvence

Pavlinky
2.8.13 11:52

Odluženi -Inclovence

Holky už tam jedno forum založene na toto tema ohledne Help finicial že me chcou zažalovat když jdu do inclovence bo me svagrova dostala do problemu vzala si na me sms pujcky a už je nesplacela to same profik credit splatila dve splatky a už a ja sla kvuli toho do odluženi jen se bojim že me tyhle tři spolecnosti zažalujou a nebudu moct mi odluženi povolit a budu kvuli svagrove jeste ve vetsim pruseru než me ted dostala

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
2.8.13 11:55

A proč se nebráníš, pokud si půjčku vzal někdo jiný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
2.8.13 11:57

A podepsala jsi ty smlouvy ty? Jelikož pokud ano, máš smůlu a platit budeš sama… A dalo mi sakra práci přelouskat ten tvůj příspěvek… :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 12:04

Lenka

Ahoj já jsem ted již v insolvenčním řízení pravidlo č.1 najdi si právníka NEEE společnosti které slibují oddlužení ty tě do toho dostanou ještě víc takže budeš mít ještě větší dluh oni si za to účtují opravdu vysoké peníze. navíc právník mi řkal že má klienti kteří skočily na špek těmto společnostem a stejně jim to soud nepovolil protože ta žádost nebyla správně podaná a to je to nejdůležitější. U pravníka zaplatíš max 7000kč a nic víc si nesmí vzít. Pravidlo č.2 pokud půjdeš do insolvence nesmíš komunikovat s žádnou bankou nic pokud jim řekneš že jdeš do insolvence nakouří ti takové úroky že budeš koukat. pavidlo č.3 pokud víš že nemůžeš dokázat že na tebe někdo udělal podvod NAJDI si právníka ten ti pomůže bud odhalit podvod který na tebe byl spáchán nebo ti pomůže s insolvencí ale řeš to okamžitě at to není ještě horší. Pokud nemáš peníze na obvolávání právníků najdi si tvůj kraj právníky a napiš jim email zda dělají insolvence. pokud chceš tomu říct víc napiš zde email napíšu ti hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.13 12:08

Lenka

Jinak nepochopila jsem jestli chceš do insolvence nebo již jsi. Pokud jsi můžou tě žalovat jak chtějí od data zahájení insolvence se vše zastavuje a nesmí nic. Pokud jdeš do insolvence a oni tě chtějí zažalovat tak at si žalujou protože z tohoto důvodu ty do té insolvence jdeš. Mě přišla předžalobní upomínka pak mi to přišlo rovnou od soudu že už zažalovaná již jsem ale už nic nemohou už jsem v insolvenčním řízení.

• Nahlásit
  • Citovat
3455
2.8.13 12:18

@martina.se @MiskaKosa podle té druhé diskuze si ty půjčky vzala ona ale peníze byly pro švagrovou :roll: copak se ty lidi nikdy nepoučí… :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 12:23

Lenka

Verunecka289 nepoučí 8o mého manžela jeho matka nutila do půjčky 100 000kč 8o na své dluhy myslela jsem že vylítnu z kůže. NAvíc jsme zjistily že má dluh 600 000kč takže by nás stáhla pod vodu. Manžel nemá nikde žádné dluhy a já jsem zadlužená kvůli rodičům :zed: :zed: :zed: vzala jsem si pro ně půjčku 200 000kč a už to platím 6 let :pocitac: a ted ke konc mi nakouřily penále 50 000kč za to že jsem platbu místo 20 posílala 25 8o půjčku už nikdy!!!

• Nahlásit
  • Citovat
2262
2.8.13 12:23
@Verunecka289 píše:
@martina.se @MiskaKosa podle té druhé diskuze si ty půjčky vzala ona ale peníze byly pro švagrovou :roll: copak se ty lidi nikdy nepoučí… :roll: :zed:

Tak v tom případě mám jen jednu radu : Jak jsi stará, tak jsi ehm naivní, takže holka teď budeš cálovat, jelikož ti nic jinýho nezbude :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15578
2.8.13 12:24

@Verunecka289 Já tedy předchozí diskuze nečetla, ale rozum mi zůstává stát, když si kvůli někomu vezmu půjčku, ten jí neplatí, tak si vezmu další zase pro toho neplatiče?

Navíc zakladatelko, půjčka byla psaná na tebe, tudíž TY jsi jí měla platit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 12:27

Nepoučí. Mám na sobě hypotéku + různé půjčky na opravdu rodinného domu a všechno jsem to dělala pro vlastní mámu. Teď je to pár dní, kdy mi povolili bankrot, ale upřímně..nebýt mého manžela, který se soudně zavázal, že mi bude na bankrot přispívat, nikdy by mi ho soud nepovolil. Půjčky už nikdy a hlavně..už NIKDY VLASTNÍ RODINĚ!

• Nahlásit
  • Citovat
59265
2.8.13 12:29
@Verunecka289 píše:
@martina.se @MiskaKosa podle té druhé diskuze si ty půjčky vzala ona ale peníze byly pro švagrovou :roll: copak se ty lidi nikdy nepoučí… :roll: :zed:

nepoučí.. já jen žasnu.. jako kámoši i rodina jsou fajn, ale nikdy, opravdu NIKDY mi do vztahů nevlezou prachy? chce někdo peníze? ať se obrátí na banku. Neřeknu třeba 1000 kč pro mamku, když měla zdrav. výdaje, nebo 500 kč pro ségru, když jí ukradli peněženku, ale pro „cizího“ člověka bych si nikdy nepůjčila. Prostě neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
2.8.13 12:31

Jinak celkově nechápu tyhle rodinné vztahy. Mám rodiče a ségru a mezi sebou si nikdy neuděláme podraz, co se peněz týče, ale zároveň nikdy od sebe nic nežádáme. prostě jedem každý na své triko. proč bych měla já zadřít třeba rodiče, nebo oni mě? tyhle vztahy nepochopím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3455
2.8.13 12:44

Jako upřímně nechápu tu logiku… banka jí nepůjčí (ehm asi má dobrý důvod že 8) ) tak si to vezmu na sebe a pak jsem v průseru ještě já :dance: jako dejme tomu ještě jednu půjčku, bych si řekla no to máš za to, ale několik???!!! 8o jinak já jsem proti takovýmto půjčkám proti už z principu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3455
2.8.13 12:48
@martina.se píše:
nepoučí.. já jen žasnu.. jako kámoši i rodina jsou fajn, ale nikdy, opravdu NIKDY mi do vztahů nevlezou prachy? chce někdo peníze? ať se obrátí na banku. Neřeknu třeba 1000 kč pro mamku, když měla zdrav. výdaje, nebo 500 kč pro ségru, když jí ukradli peněženku, ale pro „cizího“ člověka bych si nikdy nepůjčila. Prostě neexistuje.

jj to je ale něco jiného někomu půjčit 1000 s tím že to pak vrátí (samo že tomu dotyčnému musím věřit že :) ) to bych potom půjčila i víc klidně, kdyyž bych mohla - člověk přeci nikdy neví do jaké blbé situace se může dostat :jazyk: ale vzít si půjčku, peníze dát někomu a spolíhat na to že to bude platit??? 8o to jako fakt nee nejsem padlá na hlavu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3455
2.8.13 12:49
@MiskaKosa píše:
Tak v tom případě mám jen jednu radu : Jak jsi stará, tak jsi ehm naivní, takže holka teď budeš cálovat, jelikož ti nic jinýho nezbude :zed: :zed:
@Kakika píše:
@Verunecka289 Já tedy předchozí diskuze nečetla, ale rozum mi zůstává stát, když si kvůli někomu vezmu půjčku, ten jí neplatí, tak si vezmu další zase pro toho neplatiče?Navíc zakladatelko, půjčka byla psaná na tebe, tudíž TY jsi jí měla platit.

asi tak nějak :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama