Odmítá HA mléko

46
15.10.06 22:15

Odmítá HA mléko

Ahojky,

potřebovala bych poradit… Mám 11měsíčního syna a potřebujeme ze zdravotních důvodů přejít na HA mléko. Zakoupila jsem Bebu, ale on se šklebí a vůbec jí nechce :-( Prý jsou HA mléka hořká, mě to nepřijde, ale že by mi ta Beba zrovna chutnala… ale to asi žádný sušený mlíko pro miminka :-)
Neporadíte, jak vylepšit alespoň na čas chuť mléka, než si na něj zvykne? Nějaký mlíko by vypít měl…
Napadá mě přisladit, přidat banán nebo kaší… máte podobnou zkušenost?

Děkuju MOC za rady! Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
15.10.06 23:26

Ahojky, tak zkušenost zatím nemám a snad ani mít nebudu, ale zkus mu přisladit hroznovým cukrem či glokopurem, hroznovej cukr sladí málo, tak tam dej víc a postupně po troškách ubírej.
Tak přeju ať začne brzo chutnat. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.10.06 23:30

popilio

• Nahlásit
  • Citovat
9868
16.10.06 08:18

Ahoj podobny problem resila kamaradka, ale ona prechazela z MM. Jeji mala HA UM zcela odmitala, nakonec se ho naucila pit, ale pouze s meltou. Je tam jen trocha melty na ochuceni. Jeste je mozne zkusit caj - pro mimca treba roibos.
U tebe me napada varinta postupneho prechodu z jednoho druhu mleka na druhy postupnym michanim. Ted dej treba vetsinu vaseho dosavadniho mleka, jen trochu toho HA a postupne men pomer az bude vetsina HA az nakonec bude maly pit jen HA.
Co ti moc nedoporucucju je slazeni mleka - hoooodne blbe se odnaucuje. :(

Jo a pocitej, ze bude par tydnu trvat, nez si maly zvykne na jinou chut. Takze musis vydrzet.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
6.11.06 22:58

Ahoj,my tento problém řešili vloni,jen s tím rozdílem,že synovi tehdy byly 4 roky.Miloval mléko a najednou ho ze dne na den nesměl.Koupili jsme také Bebu HA a musím uznat,že ani u nás neuspěla,ani ochucená grankem či ovocem. Pak jsme našli ve zdravé výživě sojový nápoj Zajíc ( modrý a zelený) a to chutná do dnes,má „mléčnou“ chuť ,jen nevím,zda by byl vhodný i pro Vás. Pozeptej se u pediatra a kdyžtak bez obav do toho :)
Držím palečky!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama