Odolný mobil

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6323
25.10.21 09:06

Odolný mobil

Prosím poradíte nějaký kvalitní dobrý odolný mobil? Aby i vybavením byl dobrý, foťák dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1093
25.10.21 09:15

@Veru1987 když si koupíš pouzdro a tvrzené sklo, bude odolný každý. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
25.10.21 09:22
@KahlanAmnel píše:
@Veru1987 když si koupíš pouzdro a tvrzené sklo, bude odolný každý. :mrgreen:

dík za radu… manžel dělá ve strojírenství a odchází mu reproduktor… telefon po pár měsících chrčí.. prach tam prostě zaleze…necháváme neustále čistit… takže na to nepomůže ani pouzdro ani tvrzené sklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2476
25.10.21 09:35

Odolné mobily jsou tlačítkové. Mám Nokii přežila pád z 7 m, vykoupaný se ve vodě atd.. jen foťak je kvalitní (samozřejmě v rámci možnosti), když fotím něco zblízka tak fotky jsou pěkné i když má jen 3,2 megapixelu, ale na lepší focení mám foťak takže mi to vyhovuje.
Odolný dotykač jsem do dneška ještě neviděla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
25.10.21 09:39

@Veru1987 ale to ti tam žádný mobil nevydrží… Odolnost vůči silně znečištěném prostředí není. :mrgreen:
Musí mobil uzavřít buď do voděodolné ho pouzdra nebo třeba plastový box na potraviny, když tam bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
25.10.21 09:41
@smajlik345 píše:
Odolné mobily jsou tlačítkové. Mám Nokii přežila pád z 7 m, vykoupaný se ve vodě atd.. jen foťak je kvalitní (samozřejmě v rámci možnosti), když fotím něco zblízka tak fotky jsou pěkné i když má jen 3,2 megapixelu, ale na lepší focení mám foťak takže mi to vyhovuje.
Odolný dotykač jsem do dneška ještě neviděla :mrgreen:

Existuje jich celá řada, spousta značek… jsou voděodolné, prachu odolné, nerozbitné. Jen pár příkladu:

https://www.digilama.cz/…rmo-ART00674?…

https://mobilni-telefony.heureka.cz/…gb-dual-sim/?…

https://www.alza.cz/…d5697507.htm?…

https://www.f-mobil.cz/…b-64gb-cerna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24645
25.10.21 09:41

@smajlik345 Jako mojí Nokii po 12 letech vypadly tlačítka 0 a 8, bych s tou chválou byla opatrná :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
25.10.21 09:42
@KahlanAmnel píše:
@Veru1987 ale to ti tam žádný mobil nevydrží… Odolnost vůči silně znečištěném prostředí není. :mrgreen:
Musí mobil uzavřít buď do voděodolné ho pouzdra nebo třeba plastový box na potraviny, když tam bude

viz. odkazy níž. Takové mobily myslím… jsou vodotěsné.. tedy i prachu těsné. Nerozbitně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
25.10.21 09:54
@KahlanAmnel píše:
Musí mobil uzavřít buď do voděodolné ho pouzdra nebo třeba plastový box na potraviny, když tam bude

Nesmysl. Jsou odolné mobilní telefony. Třeba CAT dělá nebo pár dalších značek. Jsou naprosto vodo i prachu těsně. Mají na to zkoušky. Ale nejsou to telefony za pár tisíc. Slušný jsou kolem 7, spíš 10 a vybavove jsou horší než normální telefony za stejnou cenu. Jsou to vyloženě telefony do průmyslu nebo outdoorové. Pokud někde na eshopu apod. ti v „odolné“ vyjedou iphony a Samsungu, tak to jsou hovadiny. To žádný odolný nejsou.

Třeba Caterpillar CAT S62 PRO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
25.10.21 10:08
@Pipet píše:
@smajlik345 Jako mojí Nokii po 12 letech vypadly tlačítka 0 a 8, bych s tou chválou byla opatrná :mrgreen: :pankac:

U 3310? Nebo 3210? Tomu neverim :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
25.10.21 10:32
@Cenarius píše:
Nesmysl. Jsou odolné mobilní telefony. Třeba CAT dělá nebo pár dalších značek. Jsou naprosto vodo i prachu těsně. Mají na to zkoušky. Ale nejsou to telefony za pár tisíc. Slušný jsou kolem 7, spíš 10 a vybavove jsou horší než normální telefony za stejnou cenu. Jsou to vyloženě telefony do průmyslu nebo outdoorové. Pokud někde na eshopu apod. ti v „odolné“ vyjedou iphony a Samsungu, tak to jsou hovadiny. To žádný odolný nejsou.Třeba Caterpillar CAT S62 PRO.

tak tak… no tady na emimino to asi nikdo nezná… tak jsem doufala v doporučení na nějaký dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2476
25.10.21 11:31
@Pipet píše:
@smajlik345 Jako mojí Nokii po 12 letech vypadly tlačítka 0 a 8, bych s tou chválou byla opatrná :mrgreen: :pankac:

Není třeba být opatrná. Ti sama jsi to napsala. Po 12 letech. Ukaž mi dotykač, který vydrží 12 let :mrgreen: žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
25.10.21 11:48
@smajlik345 píše:
Není třeba být opatrná. Ti sama jsi to napsala. Po 12 letech. Ukaž mi dotykač, který vydrží 12 let :mrgreen: žádný

Chces poslat fotku? Stale mam leendarni Samsung star s5230 z roku cca 2oo9, porad jede, jen by to chtelo obnovit baterku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10876
25.10.21 11:50
@Veru1987 píše:
tak tak… no tady na emimino to asi nikdo nezná… tak jsem doufala v doporučení na nějaký dobrý

Krásně je má CZC rozdělený. Tam si najed na „Odolné mobilní telefony“ a vyber si poslední skupinu IP69K, je to pro telefony s touto nejvyšší normou. Od tama výhod vše pod 5 tis. To jsou fakt nic moc a zbytek určitě může použít a přežije to všechno. Můžeš to hodit do kýble s bordel a vodou a jen to oplachnes a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
25.10.21 16:31

CAT nemá dobré hodnocení, teď jsem vybrala pro švagra oukitel wp9 stojí něco málo přes 5tis ale všechny tyto odolné mají horší foťák no :-/ ten wp9 má ještě zvýšenou výdrž baterie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat