Odpuštění nevěry

Anonymní
21.2.20 10:02

Odpuštění nevěry

Manžel mi byl před dvěma lety nevěrný, nevěra trvala tři měsíce a byl do milenky zamilovaný. Zůstali jsme spolu, ale já nemůžu doteď strávit to, že se vlastně potom, co jsem se to dozvěděla rozhodoval a nevěděl co má dělat. Já jsem se tenkrát totiž zachovala úplně jinak než jsem si vždycky myslela, že bych se zachovala. Byla jsem v klidu, vůbec jsem na něho nekřičela, nenadávala spíš jsem byla v naprostém šoku, tekly mi slzy, nechápala jsem proč…takže mám pořád pocit jak kdyby s námi zůstal z lítosti. Z jeho strany nepadaly hned omluvy, nebal se, že ho vyhodim, spíš na něm bylo vidět že opravdu neví co má dělat. A mě to dodnes strašně žere, že jsem neudělala scénu, nevyhodila ho… Od té doby se chová skvěle, je hodný, pozorný, nemyslím si, že by to udělal znovu. Sám říkal že to pro něho byl obrovský šok, že si vlastně vůbec neuvědomoval co tím způsobí. Ale mně hlodá v hlavě to, kdybych ho tenkrát vyhodila, šel by nebo by zůstal? Mám prostě z toho pocit, že jsem to za něho rozhodla já.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1358
21.2.20 10:09

Buď ráda, že máš hodného a pozorného manžela a přestaň se tím trápit. Je to minulost :nevim: Důležitá je přítomnost a budoucnost přece. Být tebou hodím to za hlavu a jdu dál. Život žiješ jen jednou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12079
21.2.20 10:10

No a začali jste řešit příčiny, co vám ve vašem vztahu chybí a co ignorujete (oba dva), které způsobili že něco hledal v paralelním vztahu?

Nebo si se zasekla na pozciti ukřivděné a navíc vyděšené z toho, že je nemilovaná a jen okolo sebe stavíš další a další zdi?

Nevěru z jedné či druhé strany dříve či později řeší snad každý dlouhodobě fungující pár. Jde to zvládnout a jde se na tom naučit spoustu věcí, tak aby v další fázi ti dva spolu fungovali snáze, lépe a otevřeněji se jim komunikovalo a podobně.

Jen se nesmí zaseknout v nátěru „promiň miláčku“ " no dobře, ale už o tom nemluvme". To není řešení, že. To je popření. A co je pořené a potlačené, to někde hnije nepozorovaně vespod a otravuje vzduch.

Nevěra v té době nebyla příčina problému, ale jeho symptom.

Příspěvek upraven 21.02.20 v 10:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5314
21.2.20 10:10

Nezbyva ti nic jineho nez do toho nerypat a nechat byt. Uzivej si ze je pozorny, hodny a netrap de spatnymi myslenkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2780
21.2.20 10:31

To je moderni se podvadet, podivej se na Kluse.. Tamara byla podvadena celou dobu a jak se milujou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 10:42

Partner mě taky jednou podvedl ale já mám názor takový že když se něco takového stane, vždycky za to můžou oba. Hodila sem to za hlavu a už to neřešila a nikdy jsem mu to nepřipomínala, prostě se stalo. Jsme spolu už 15 let a nedělám si iluze o tom jak si jsou všichni ve vztahu věrní a vidím to i kolem sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
5694
21.2.20 10:57
@Anonymní píše:
Manžel mi byl před dvěma lety nevěrný, nevěra trvala tři měsíce a byl do milenky zamilovaný. Zůstali jsme spolu, ale já nemůžu doteď strávit to, že se vlastně potom, co jsem se to dozvěděla rozhodoval a nevěděl co má dělat. Já jsem se tenkrát totiž zachovala úplně jinak než jsem si vždycky myslela, že bych se zachovala. Byla jsem v klidu, vůbec jsem na něho nekřičela, nenadávala spíš jsem byla v naprostém šoku, tekly mi slzy, nechápala jsem proč…takže mám pořád pocit jak kdyby s námi zůstal z lítosti. Z jeho strany nepadaly hned omluvy, nebal se, že ho vyhodim, spíš na něm bylo vidět že opravdu neví co má dělat. A mě to dodnes strašně žere, že jsem neudělala scénu, nevyhodila ho… Od té doby se chová skvěle, je hodný, pozorný, nemyslím si, že by to udělal znovu. Sám říkal že to pro něho byl obrovský šok, že si vlastně vůbec neuvědomoval co tím způsobí. Ale mně hlodá v hlavě to, kdybych ho tenkrát vyhodila, šel by nebo by zůstal? Mám prostě z toho pocit, že jsem to za něho rozhodla já.

Nevěru bych neodpustila pořád by mě to žralo já bych pres tohle jít nemohla prostě. A nechápu jak to někdo může hodit za hlavu a pokračovat jako by nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
21.2.20 12:10

@Kaileee bože to byla taková komedie. :roll:
Pochybuju, že jim to po něčem tak hnusném klape úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
21.2.20 12:14

@Annabela11 Přesně, taky nechápu a stejně se to dřív nebo později začne znovu někde ukazovat. Člověk si je vědom, že je ve vztahu s někým, kdo ho zradil a proč žít ve vztahu s nekým takovým? Je spousta slušných chlapů, co si nepotřebují zapíchat jinde a i když je to někdy lákavé, tak si furt dokáží uvědomit co mají doma.
Určitě jsou i vztahy, kde za to mohou oba, ale i ty, kde za to může jen jeden z partnerů, protože prostě pud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
21.2.20 12:15
@Anonymní píše:
Manžel mi byl před dvěma lety nevěrný, nevěra trvala tři měsíce a byl do milenky zamilovaný. Zůstali jsme spolu, ale já nemůžu doteď strávit to, že se vlastně potom, co jsem se to dozvěděla rozhodoval a nevěděl co má dělat. Já jsem se tenkrát totiž zachovala úplně jinak než jsem si vždycky myslela, že bych se zachovala. Byla jsem v klidu, vůbec jsem na něho nekřičela, nenadávala spíš jsem byla v naprostém šoku, tekly mi slzy, nechápala jsem proč…takže mám pořád pocit jak kdyby s námi zůstal z lítosti. Z jeho strany nepadaly hned omluvy, nebal se, že ho vyhodim, spíš na něm bylo vidět že opravdu neví co má dělat. A mě to dodnes strašně žere, že jsem neudělala scénu, nevyhodila ho… Od té doby se chová skvěle, je hodný, pozorný, nemyslím si, že by to udělal znovu. Sám říkal že to pro něho byl obrovský šok, že si vlastně vůbec neuvědomoval co tím způsobí. Ale mně hlodá v hlavě to, kdybych ho tenkrát vyhodila, šel by nebo by zůstal? Mám prostě z toho pocit, že jsem to za něho rozhodla já.

Rozveď se. Budeš mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
21.2.20 12:17
@Ociproplac píše:
@Annabela11 Přesně, taky nechápu a stejně se to dřív nebo později začne znovu někde ukazovat. Člověk si je vědom, že je ve vztahu s někým, kdo ho zradil a proč žít ve vztahu s nekým takovým? Je spousta slušných chlapů, co si nepotřebují zapíchat jinde a i když je to někdy lákavé, tak si furt dokáží uvědomit co mají doma.
Určitě jsou i vztahy, kde za to mohou oba, ale i ty, kde za to může jen jeden z partnerů, protože prostě pud.

Všichni si potřebují i chtějí zapíchat jinde. Jen má některý důvod to neudělat i když se mu chce a některý to udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
21.2.20 12:45

Měla jsi to vyřešit před dvěma lety, co to má za smysl se tím teď užírat? Na to fakt není rada. Hlavně s tím manžela neotravuj, jinak ti fakt zdrhne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5694
21.2.20 12:46

@Ociproplac Přesně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 13:07

Řekni mu to, jak tě to užírá. Promluvte si co byla příčina, co potřebujete navzájem změnit, prostě to na rovinu proberte.
Když to takto dusíš, užírá tě to až tě to sežere.
Taky jsem nedávno už prostě musela všechno co mě žralo vyloženě, vysypat na manžela. Dál už jsem nebyla schopná si to vyřešit sama v sobě.
Nevím, jak velký efekt to bude mít, ale už jenom to, že jsem mu to řekla, mi hrozně pomohlo a ulevilo se mi. Vím, že je to těžké, ale tohle užírání se ničemu neprospěje.

• Nahlásit
  • Citovat
3065
21.2.20 13:38
@Ou píše:
No a začali jste řešit příčiny, co vám ve vašem vztahu chybí a co ignorujete (oba dva), které způsobili že něco hledal v paralelním vztahu?

Nebo si se zasekla na pozciti ukřivděné a navíc vyděšené z toho, že je nemilovaná a jen okolo sebe stavíš další a další zdi?

Nevěru z jedné či druhé strany dříve či později řeší snad každý dlouhodobě fungující pár. Jde to zvládnout a jde se na tom naučit spoustu věcí, tak aby v další fázi ti dva spolu fungovali snáze, lépe a otevřeněji se jim komunikovalo a podobně.

Jen se nesmí zaseknout v nátěru „promiň miláčku“ " no dobře, ale už o tom nemluvme". To není řešení, že. To je popření. A co je pořené a potlačené, to někde hnije nepozorovaně vespod a otravuje vzduch.

Nevěra v té době nebyla příčina problému, ale jeho symptom.

Příspěvek upraven 21.02.20 v 10:10

těžko se vyříkává, jo líbila se mi dvacetiletá kočka na služebce na baru tak jsme to rozjeli..no a náhodou je poblíž, tak mě to prostě bavilo déle, ty jsi stále stejná, ona je jiná..myslím si, že ne vždy se dá nevěra analyzovat - hledat proč a chyby…někde se žádné stát nemusely..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama