Reklama

Odpustit nevěru v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 11:37
Odpustit nevěru v těhotenství?

Ahoj, Jsem ve třetím měsíci těhotenství a zjistila jsem že mě můj partner podvádí. Je to bohužel jeho láska z mládí a dokonce mi i řekl že tu ženu miluje. Dá se říct že náš 6ti letej vztah prošel hodně krizema. Nicméně jsme to ustáli, já se v září loňského roku dozvěděla že budu muset na operaci s Endometriózou - doktorka mi doporučila ihned otěhotnět. To se také zadařilo. Jenže co teď? Partner mi řekl že to chce zkusit kvůli dítěti … jak by jste se zachovali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10945 příspěvků 19.09.18 11:41

Já bych předně netěhotněla jen proto, že doktorka řekla. Kdybych neměla dobrý vztah a procházela za 6 let několika krizemi. Brát si tě asi nebude a za rok tě vesele zase podvede. Protože už na něj nebudeš mít tolik času. Asi bych to zkusila, ale musel by se hodně změnit. Což netuším, jestli dokáže.

EmilyRose
Povídálka 23 příspěvků 19.09.18 11:41

Odesla bych od nej. Lip at si maly nedela vztah nez pak trpet pri rozchodu rodicu. Bohuzel miluje jinou. Preju hodne sil v teto tezke situaci.

pikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 19.09.18 11:41

Mě se líbí, jak poslechne ženská radši doktorku než vlastní rozum a honem si udělá dítě do nefunkčního vztahu a pak se ptá co dál :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 19.09.18 11:42

Jestli bych zůstala s někým, kdo spí se ženou, kterou miluje a nejsem to já? A je milostive ochoten to se mnou zkusit kvůli dítěti? Ani omylem

prekvapenana2
Kecalka 241 příspěvků 19.09.18 11:42

Já za sebe bych to zkusila,ale musel by s ní přerušit kontakt .. koneckonců rozejít se můžete i po porodu… A evidentně ty ho chceš, jinak nechápu proč si pořizovat dítě s někým s kým mám permanentní krizi :think:

Natalka93
Stálice 85 příspěvků 19.09.18 11:44

Taky mi byl přítel nevěrný ale to na začátku těhotenství, hold davám mu jednu šanci protože se docela snaží, jasně důvěra moc není ale chci to udělat kvůli prckovi kterého nosím pod srdíčkem. Pokud zase udělá nějakou takovou blbost, sama se seberu a pujdu od něho pryč to by už opravdu nemělo smysl něco hrotit. Ikdyž začátky by byly pro samživitelku krušné ale dá se to než věřit blábolum které nemají žadnou cenu a čekat že se to bude opakovat.
Abych odpověděla na tvou otázku, docela mě zaskočilo že miluje druhou slečnu… Promiň ale asi já zasebe bych to nezvládla, ještě kdyby řekl že to zkusi kvůli dítěti. Mě by to přišlo jako že by byl se mnou z lítosti a jen kvůli mimču. Nevidím do vašeho vztahu ale ja bych tohle nedala. ovšem tisíc lidi, tisíc chuti. :nevim:
A hloupost že jsi otěhotněla že ti doktorka něco takhle řekla a sama si věděla kolik kriz jste ta sebou měly. :roll:

Příspěvek upraven 19.09.18 v 11:47

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 11:45

Holky co vám mám říct měla jsem malou pravděpodobnost otěhotnění za několik let. a asi jsem měla jinou představu o našem vztahu to on mi řekl co vidí u ní a já mu nedávám já si myslela že máme vztah v pohodě občas sem tam bouřka. Asi ne každopádně jsem četla několik jejich konverzací co se ke mě dostali a jelikož jsem se to snažila řešit s klidnou hlavou odjela jsem na čas k rodičům. On mi slíbil že to sní ukončí.Ale jak zjistím jestli je tomu opravdu tak?

pikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 19.09.18 11:47

A jinak, nějakej úlet by se dal možná přejít, ale jeho láska z mládí tady bude vždycky, to není jen nějaká pipka a ještě pokud ti řekl, že jí miluje. S tebou bude jen z lítosti, protože jsi těhotná. Je mi líto

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 19.09.18 11:47

TAk chlap může zkoušet, co chce. Ty zůstaneš sama s dítetěm, pokud zjistí, že se mu nehodíš do krámu. Nechala bych ho jít. Co s takovým.

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 11:50

Mela by ses na to vykaslat. Jestli chces aby ten malinkej vyrost v tomhle, kde jako vzor bude mit nevernyho chlapa a maminku co bude neduveriva a smutna. Porad bude koukat na to jak se hadate. A jestli jsou v tom city, tak k ni stejne bude utikat az vas bude mit dost..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 11:50

@pikola Bohužel se o úlet nejspíše nejedná.Jak jsem psala dávná láska z mládí.Navíc co já vím tak to s ní táhne ještě chvíli před tím než jsem otěhotněla. To jsem mu taky řekla že nebudu s chlapem jen kvůli dítěti a když miluje jinou.Ale slíbil že to ukončí a já si teď najednou nejsem jistá že to ukončil po ničem nepátrám.

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 19.09.18 11:51
@Anonymní píše:
@pikola Bohužel se o úlet nejspíše nejedná.Jak jsem psala dávná láska z mládí.Navíc co já vím tak to s ní táhne ještě chvíli před tím než jsem otěhotněla. To jsem mu taky řekla že nebudu s chlapem jen kvůli dítěti a když miluje jinou.Ale slíbil že to ukončí a já si teď najednou nejsem jistá že to ukončil po ničem nepátrám.

Běž od toho a uvidíš, třeba se dá dohromady. Ale to není tvoje starost, ty teď potřebuješ hlavně klid a pohodu a ne řešit, jestli někoho á a nebo ne.

pikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 19.09.18 11:52
@Anonymní píše:

To si musíš sama říct, zda to chceš lepit, ale ta otázka nevěry tam bude navždycky :nevim: Věrnost nelze dokázat.

markytka3
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 19.09.18 11:54

tak hodne krizema nebo obcas bourkama? ted si protirecite, proste tak jak tak, delat si dite s clovekem se kterym to az tak moc neklape, jen pro to ze to rekla nejaka doktorka, ktera vas vidi 10minut v roce … :nevim: :nevim: :nevim: nechci syckovat, ale myslim, ze nasledujici roky pro vas nebudou moc ruzove :-((((( jak zde nekdo napsal, laska z mladi neni zadna pipka, na kterou kvuli vam nebo diteti zapomene. ntb. i pritel chtel miminko nebo byl „dotlacen“ vasim zdravotnim stavem?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >