Odříhnutí a ublinknutí

Anonymní
7.6.20 01:13

Odříhnutí a ublinknutí

Ahoj mám měsíční mimi a chtěla bych vědět jak to máte s ublinknutím. Malý si odříhne ale stejně si pak 3 ublinkne..takže ho převlékám aby spal v suchém. Potřebovala bych poradit co dělám špatně že i přes odříhnutí, blinka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1087
7.6.20 05:07

Promiň, neporadím, řeším to samé, tak se podívám na rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
7.6.20 06:10

Za tyden budou synovi 4 mesice a od narozeni celkem dost ublinkaval, a to i po odrihnuti. Prvni 3 mesice s timhle byli sileny a ja ho jen prevlikala a prevlikala. Mam takovy pocit, ze se proste prejidal, protoze se kojil hodne casto, v podstate nemel poradnou pauzu mezi kojenim. Momentalne necuca tak casto, a hle, neublinkava skoro vubec :dance:

Jestli nezvraci obloukem, dala bych tomu cas, mozna se zminila u dr., jestli se ti neco nezda :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
7.6.20 06:29

U nás to bylo podobné, i dýl po kojení. Asi z přejídání - cpala jsem prso furt a mimi mají malý žaludek. Dnes 3 měsíce a už je to ok - ublinkne si většinou jen 1 při odříhnutí když se fakt napere, nebo když jí dám moc brzo na břicho. Převlíkání je otrava, to je jasné…možná dávat košilky/kabátky ať nemusíš svlíkat celé bodyčko…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8422
7.6.20 06:51

Většina malých miminek ještě nemá dovyvinutou žaludeční záklopku, takže o přesto, že si odříhnou, tak se jim mléko prostě vrací. Většinou se to samo do roka srovná. Řeší se to pouze za té situace, že by zvracela obloukem a nepřibírala. Mně ublinkávaly obě děti taky skoro do roka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
7.6.20 07:57

Asi nic. Pár měsíční miminka mi blinkala často, přešlo to časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3817
7.6.20 08:17

To je normalni. Bryndak, slintak, plinku přes něj. Když si ublinkne na obleceni trosku tak davam pod to papirovy kapesnik ať to nestudi než to uschne a nemusím pořád prevlikat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama