Odsávačka hlenů na baterky

9206
4.3.14 10:21

Odsávačka hlenů na baterky

Čauky :srdce:

Holky mám otázku. Pojedu s dětma do lázní a bez odsávačky ani ránu. Má někdo zkušenost s odsávačkou na baterky? Vysavač se mi tam teda táhnout nechce :lol: 8o :oops:

Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4771
4.3.14 10:23

Pořídila jsem si ji až u druhého syna a je potřeba se s ní naučit, ale jsem spokojená. Je to rychlé a nemusím vytahovat a sestavovat vysavač. A celkem se i dobře čistí. Horší je, když dochází baterky tak má slabší tah, ale tak stačí vyměnit za nové :-), na vysavač už ani nepoužívám. Odsaju stejně jak s tou na vysavač tak s tou na baterky. Toť má zkušenost :-)

edit.: mám livinglab

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9206
4.3.14 10:26

@KatjaV Děkuji za odpověď. :kytka: A můžu se zeptat, kterou máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9206
4.3.14 10:26

Jo už to čtu, děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
4.3.14 10:32

V Jánkách například je vysavač volně k dispozici :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9206
4.3.14 10:36

My jedeme do Lázně Jeseník 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5049
4.3.14 10:43

My teď byli na horách v Peci, malej měl rýmu a domluvily jsme se s uklízečkou, že nám vysavač vždycky přistaví k pokoji… měli jsme ho k dispozici skoro celej den a celou noc :) s odsávačkou na baterky zkušenost nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
4.3.14 10:44

@Šema tak jim napiš maila s dotazem, třeba tam taky vysavač mají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9206
4.3.14 10:48

Holky děkuji za odpovědi! Když já tam někde nechci rachotit ve tři ráno když všichni spí :( Určitě se ale zeptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
4.3.14 10:49

No je fakt, že ta odsávačka na baterky asi bude trochu tišší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9206
4.3.14 10:50

A tam se děti prý dost čístí, takže rýma, kašel-klasika tam. No a rachotit tam několikrát za noc :( Jdu proletět net ještě :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2251
4.3.14 13:06

@Šema Můžu se zeptat, kolik je dítěti? Ráda bych taky jela do Jeseníku, ale měla jsem dojem, že se do lázní jezdí s dětmi až tak od 2 resp. od 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
23.7.14 09:55

Zdravím,
můžete mi, prosím, doporučit nějakou odsávačku na baterky? Se kterou máte dobre zkušenosti? Jsem si vědoma toho, že tu na vysavač asi nic nepřekoná, ale potřebuji jí na cestování, chatu, ap..
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8176
23.7.14 10:05

@janicce u nás je rýma prakticky celoroční, taky jsem pátrala a řešila, ale vypadá to, že to fakt nefunguje. Vůbec nic to nevytáhne. Na chatu jsem koupila vysavač a na cestách holt smůla. :nevim:

PS: teď me napadlo, že by to šlo u benzínky, tam jsou ty vysavače na auta :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
23.7.14 10:47

@Krčka vysavač do auta by byl asi brutální :lol: :mrgreen:
Takže myslíš, že stejnou službu udělá manuální odsávačka za pár kaček z lékárny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama