Odškodnění letecké společnosti za zpoždění letu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2061
28.2.14 18:18

@slavuska1 jak se znám, tak bych pod palmou ani knížku neotevřela :mrgreen: letět teď moc nemůžeme, samozřejmě na poslední chvíli dopisuju bakalářku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
28.2.14 18:50

@Emisis zeptala bych se, zda letenka ma nejakou omezenou dobu, pokud ne, brala bych letenky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5269
1.3.14 21:18

Letet muzete i po porodu s mimcem, cestovani s mimcem mi prislo tezce v pohode, ale samo zalezi kus od kusu :lol: Ale jestli mate cestovani radi, budes v poradku a penize vas zasadne netizi, tak bych sla do letenek :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
6.3.14 21:32

Holky, tak letenka platí 24 měsíců..v případě potřeby se dá prodloužit o dalších 24 měsíců..Do zitra se musíme rozhodnout, a pořád nevíme..ach jooo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5269
6.3.14 23:22

Tak to bych vzala letenku :pankac: ale chapu, ze to neni jednoduchy rozhodovani :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
6.3.14 23:49

@Emisis pak uz jen hodit minci :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
7.3.14 06:44
@Emisis píše:
Holky, tak letenka platí 24 měsíců..v případě potřeby se dá prodloužit o dalších 24 měsíců..Do zitra se musíme rozhodnout, a pořád nevíme..ach jooo…

takze ctyri roky… to uz se da letet kamkoliv :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.14 06:54

Berte letenky:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
13.3.14 21:28

@Emisis jak jste se nakonec rozhodli? :-) Domluvili jste se?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
13.3.14 21:33

@AniNevim ahoj..vzali jsme peníze, s těžkým srdcem.. Vzhledem k tomu že čekáme to mimčo, stavíme domek, tak každá kačka se bude hodit. Taky jsme pak hodně koukali na letenky, a do nějaké exotické destinace bychom museli ještě doplácet, nebo vychytat nějakou akční cenu.. No radši na to ani nechci myslet, ale tak rozhodli jsme se podle aktuální situace… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5269
13.3.14 21:41

@emimis, tak ale penize se hodi vzdycky a treba si za ne muzete koupit letenky nekde po Evrope a jeste zbyde :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
13.3.14 21:44

@Emisis hlavne, ze jste se dohodli a bylo to spolecne rozhodnuti. Myslim, ze nebudete litovat. At se mimcu dari!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
13.3.14 22:46

Diky holky :-) rekli jsme si ze za to koupime krbova kamna do domku a budem vsude rikat ze nam je zaplatil air berlin :-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20891
24.9.15 10:13

Nová právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Zdravíme,

nově jsme pro Vás na eMiminu otevřeli Právní poradnu pro odškodnění a náhradu škody. Dotazy ohledně odškodnění zaměstnavatelem, cestovní kanceláří, leteckou společností, prodejcem, pojišťovnou, lékařem, státem, apod. Vám zodpoví zkušený právník ze společnosti Vaše nároky. cz.

Přejeme Vám krásný den :kytka:

Tým eMimino.cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný