Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@slavuska1 jak se znám, tak bych pod palmou ani knížku neotevřela
letět teď moc nemůžeme, samozřejmě na poslední chvíli dopisuju bakalářku ![]()
@Emisis zeptala bych se, zda letenka ma nejakou omezenou dobu, pokud ne, brala bych letenky.
Letet muzete i po porodu s mimcem, cestovani s mimcem mi prislo tezce v pohode, ale samo zalezi kus od kusu
Ale jestli mate cestovani radi, budes v poradku a penize vas zasadne netizi, tak bych sla do letenek ![]()
Holky, tak letenka platí 24 měsíců..v případě potřeby se dá prodloužit o dalších 24 měsíců..Do zitra se musíme rozhodnout, a pořád nevíme..ach jooo…
Tak to bych vzala letenku
ale chapu, ze to neni jednoduchy rozhodovani ![]()
@Emisis píše:
Holky, tak letenka platí 24 měsíců..v případě potřeby se dá prodloužit o dalších 24 měsíců..Do zitra se musíme rozhodnout, a pořád nevíme..ach jooo…
takze ctyri roky… to uz se da letet kamkoliv ![]()
@AniNevim ahoj..vzali jsme peníze, s těžkým srdcem.. Vzhledem k tomu že čekáme to mimčo, stavíme domek, tak každá kačka se bude hodit. Taky jsme pak hodně koukali na letenky, a do nějaké exotické destinace bychom museli ještě doplácet, nebo vychytat nějakou akční cenu.. No radši na to ani nechci myslet, ale tak rozhodli jsme se podle aktuální situace… ![]()
@emimis, tak ale penize se hodi vzdycky a treba si za ne muzete koupit letenky nekde po Evrope a jeste zbyde ![]()
@Emisis hlavne, ze jste se dohodli a bylo to spolecne rozhodnuti. Myslim, ze nebudete litovat. At se mimcu dari!
Diky holky
rekli jsme si ze za to koupime krbova kamna do domku a budem vsude rikat ze nam je zaplatil air berlin ![]()
Zdravíme,
nově jsme pro Vás na eMiminu otevřeli Právní poradnu pro odškodnění a náhradu škody. Dotazy ohledně odškodnění zaměstnavatelem, cestovní kanceláří, leteckou společností, prodejcem, pojišťovnou, lékařem, státem, apod. Vám zodpoví zkušený právník ze společnosti Vaše nároky. cz.
Přejeme Vám krásný den ![]()
Tým eMimino.cz