Odstehovani se s ditetem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
8.1.22 18:56

Odstehovani se s ditetem

Zdravim vsechny,

budu vdecna za nazor, radu ci zkusenost. Jsem totiz lehce v koncich.
Jsem jiz 4 roky rozvedena a ziji sama s 8 letou dcerou. Otec sice plati ale zajem prilis nema. ceru si dle soudniho rozhodnuti musi brat kazdy druhy vikend ale kdyz to klapne jednou v mesici, je to uspech. Nikdy jsem mu to vsak nevycitala.
Dcera si nekolikrat posledni dobou stezovala ze je k ni hruby. A to je to ceho se bojim. On ma nasilnicke sklony a je alkoholik. U policie ma jiz zaznam o 4 napadeni zeny a v praci jiz dvakrat dutku za obtezovani zen. Ja jsem kvuli nemu prisla o praci, on toziz poslal (jsem byvala modelka) moje akty sefovi, sousedum, do skoly i skolky a vsem pratelum, dokonce i do me banky, zdravotni pojistovny a na socialku.
Jsem tu proste znemoznena. O ty fotky me prosil sam a chtel to jako kalendar k Vanocum.
Necitim se tu konfortne a uz asi nikdy ani nebudu.
Chtela bych se odstehovat do jineho mesta. Nabidla jsem mu ze dceru budu jednou mesicne na vikend vozit. A kdykoliv ji on muze navstivit.
On ze pry souhlasit nebude, ze se mnou zdaleka neni hotovy a ze jsem jeste malo trpela.
Proboha prece nemuze takovyhle clovek vecne kazim druhym zivot!!!
Jsem ochotna jit i k soudu. A nebo se proste odstehovat a hotovo. Co se mi muze stat kdyz to udelam??? Styk s ditetem jsem mu nezakazala a v podstate ani neomezila kdyz vezmu v potaz ze ji stejne videl jednou za mesic.
Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7148
8.1.22 19:03

NEMÁ právo zneužívat tvé fotky a obrazový materiál!!
obrať se na ospod, to je fakt humus :,(
s ním musíš řešit vše přes SOUD, s ním dohoda možná není…

a na tvém místě bych si smazala všechny profily, dítě je to hlavní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
8.1.22 19:06

Všichni jsme svým způsobem před historií znemožněni. Ale je fakt, že ty víc. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1713
8.1.22 19:15

Ty jsi svému násilnickému ex poslala dobrovolně svoje akty? Tak to promiň, že ti to napíšu, ale jsi asi úplně blbá. Správně je to tak, že na něj podej TO za to, že rozeslal ty fotky. A správně máš mít se stěhováním jeho souhlas, nemáš. li ho, obrať se na soud, a soud rozhodne, jestli ti ten jeho souhlas nahradí. Nebo se odstěhuj a neptej se ho. Buď ti to projde nebo se on obrátí na soud, soud vydá předběžko, že se dítě musí vrátit do současného bydliště a bude se čekat na normální soud, který rozhodně, jestli se můžeš stěhovat nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.1.22 19:17

Samozrejmne jsem mu zadny akty neposlala! Ty fotky mel jeste z doby naseho manzelstvi, byl to kalendar. On si ale vse okopiroval a pak to rozesilal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.1.22 19:20

Jasne, to je to o cem uvazuju. Kdyz ziskam byt v mem „vysnenenem“ meste odstehuju se. O tom ze on pujde k soudu pochybuju protoze vi, ze uz ma spoustu soudnich procesu kvuli nasili na zenach i jinych a vzdy prohral. Snad se mi to podari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
8.1.22 19:20
@ivana3377 píše:
Samozrejmne jsem mu zadny akty neposlala! Ty fotky mel jeste z doby naseho manzelstvi, byl to kalendar. On si ale vse okopiroval a pak to rozesilal.

tak to se omlouvám. Tak na něj podej TO, normálně bez mrknuté oka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
8.1.22 19:21
@ivana3377 píše:
Jasne, to je to o cem uvazuju. Kdyz ziskam byt v mem „vysnenenem“ meste odstehuju se. O tom ze on pujde k soudu pochybuju protoze vi, ze uz ma spoustu soudnich procesu kvuli nasili na zenach i jinych a vzdy prohral. Snad se mi to podari.

no, hele, ale buď připravená na to, že k tomu soudu jít může, zkušenost okruhu blízkých lidí. Do 24 hodi měl v ruce otec papír, že se děti okamžitě musí vrátit do místa trvalého bydliště. A platil do řádného soudu. Tak jen pokud takto vy. sírá už teď, tak aby to fakt neudělal. Soud o dítě je něco jiného než trestní soudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
8.1.22 19:22

A to TO oznámení ti pak u soudu dost pomůže, jako argument, proč jsi se stěhovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13072
8.1.22 19:22
@ivana3377 píše:

Hm, takže se rozhodl, že se ti bude mstít. Jak daleko by ses s dcerou stěhovala? No, vzhledem k tomu, že si jí s úspěchem bere jen jednou za měsíc, tak bych se odstěhovala, a jednou za ten měsíc mu jí klidně dovezla. Počítám ale, že jak se odstěhuješ, tak začne dělat problémy. Ty fotky, no, podala bych na nej TO, to fakt přehnal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
8.1.22 19:24

@Arboretka nejspíš je to taková ta ‚modelka‘ co se nechává fotit nahá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.1.22 19:26

300km. Uz mam vicemene plan ale v teto lokalite najit byt nebude jednoduchy. Rozhodne to ale nevzdam. Jsem z toho mista s dcerou nadseny obe dve.
V pondeli mam termin na socialce. Ta byla vzdy na me strane musim rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
8.1.22 19:46
@ivana3377 píše:
300km. Uz mam vicemene plan ale v teto lokalite najit byt nebude jednoduchy. Rozhodne to ale nevzdam. Jsem z toho mista s dcerou nadseny obe dve.
V pondeli mam termin na socialce. Ta byla vzdy na me strane musim rict.

To je daleko, podala bych TO a soudne resila povoleni se stehovanim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.1.22 20:16

Cim dal, tim lip :-). Ja to chci prave v pondeli probrat s tou socialkou.
Tak mam v zaloze jeste jednu variantu. Napisu papir ze se smim odstehovat a dam mu to podepsat. On sice hodne skodi ale jinak je dost labilni. Reknu mu na ferovku ze pokud mi to nepodepise tak pujdeme k soudu a budu tam muset vybalit ty osklivy veci a tudiz zadat i odskodneni za poskozeni povesti ci jak to nazvat a jine dalsi napadeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10996
8.1.22 20:31
@ivana3377 píše:
Cim dal, tim lip :-). Ja to chci prave v pondeli probrat s tou socialkou.
Tak mam v zaloze jeste jednu variantu. Napisu papir ze se smim odstehovat a dam mu to podepsat. On sice hodne skodi ale jinak je dost labilni. Reknu mu na ferovku ze pokud mi to nepodepise tak pujdeme k soudu a budu tam muset vybalit ty osklivy veci a tudiz zadat i odskodneni za poskozeni povesti ci jak to nazvat a jine dalsi napadeni.

Jake poškození pověsti? On tě někdo nutil fotit akty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat