Odstranění loupající se barvy po malování
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
1.4.22 18:27
Oškrabat, vyrovnat omítku a vymalovat znova. S tím nic jiného nevymyslíš.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
1.4.22 18:28
Oškrábat, vyrovnat, napenetrovat a vymalovat znovu.
Umpřímnou soustrast, je to rasovina.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Dobrý večer,
malovala jsem pokoj, ale mám na stropě velké kusy odlupujici se barvy.Je to rok, chtěla bych to opravit. Malovala jsem bílým Primalexem.Co s tím, prosím?