Odstraneni maleho polypu z tlusteho streva a nasledne jidlo
Dobry den,
dnes mi byl odstranen maly (3mm) polyp v tlustem streve pri kolonoskopii, krvacelo to jako kazda rana (koukala jsem na obrazovku). Chci se zeptat, mate nekdo stejnou zkusenost a jak jste pote jedli? Dodrzovali jste nejaky cas nejakou dietu, aby se rana zahojila? Nebo jste jedli hned normalne? Mam jen strach, at si tam nezanesu nejakou infekci. Doktor mi rekl co jist po kolonoskopii jeste predtim, nez zjistil, ze tam mam polyp. Potom uz jsme se o tom nebavili, byla jsem mimo.
Diky za kazdou zkusenost.
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Dobry den,
dnes mi byl odstranen maly (3mm) polyp v tlustem streve pri kolonoskopii, krvacelo to jako kazda rana (koukala jsem na obrazovku). Chci se zeptat, mate nekdo stejnou zkusenost a jak jste pote jedli? Dodrzovali jste nejaky cas nejakou dietu, aby se rana zahojila? Nebo jste jedli hned normalne? Mam jen strach, at si tam nezanesu nejakou infekci. Doktor mi rekl co jist po kolonoskopii jeste predtim, nez zjistil, ze tam mam polyp. Potom uz jsme se o tom nebavili, byla jsem mimo.
Diky za kazdou zkusenost.