Odstranění malého polypu z tlustého střeva a následně jídlo

Anonymní
12.10.21 15:42

Odstraneni maleho polypu z tlusteho streva a nasledne jidlo

Dobry den,

dnes mi byl odstranen maly (3mm) polyp v tlustem streve pri kolonoskopii, krvacelo to jako kazda rana (koukala jsem na obrazovku). Chci se zeptat, mate nekdo stejnou zkusenost a jak jste pote jedli? Dodrzovali jste nejaky cas nejakou dietu, aby se rana zahojila? Nebo jste jedli hned normalne? Mam jen strach, at si tam nezanesu nejakou infekci. Doktor mi rekl co jist po kolonoskopii jeste predtim, nez zjistil, ze tam mam polyp. Potom uz jsme se o tom nebavili, byla jsem mimo.

Diky za kazdou zkusenost.

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.