Odstrojování v zimě

197
4.1.20 17:30

Odstrojování v zimě

Ahoj holky,
možná je to úplně blbý dotaz, ale mám jeden problém. Mám první mimčo. Když jsme někde venku, tak v kočárku vždy usne a spí i když přijedem někam do tepla(třeba do kavárny). Nechci ho budit a zároveň je hodně nabalenej, tak teda sundám boty, čepičku, šátek, rozepnu fusak. No, ale bundičku kdybych měla sundat, tak ho vzbudím a už si žádné kafe v klidu nedám??? a proto se ptám, myslíte, že mu hodně vadí když je v tý bundě? Nebo to přežije???
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25196
4.1.20 17:34

Tak aspoň rozepnout? Já též bundu nechávám. Ale je fakt, že když usne, beru ho domů kde otevřu okno, nebo k mamce, kde spí na chodbě. Nikde nesedavam kde by bylo moc teplo. Přehřátí u mimin není sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691

Já nechávám spát tak jak usne, maximálně sundam čepici a rozepnu bundu/overal. Kdybych něco sundavala hned se vzbudí. Ale zas ho dám do místnosti kde se vetra a je tam chladno, v pretopene kavárně nevím, tam by se mi asi spotil během chvilky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004

Jak je staré dítě už sedí? Pokud ne tak dat jen dvě vrstvy oblečení a zbytek nahradit dekou a fusakem, který můžeš rozepnou a rozhalit deku. Pokud už sedí, v kočárku se pohybuje, tak ta bunda je třeba, nicméně můžeš mu dát rozepinaci věci, tzn rozepnes bundu, svetřík až na tričko, ruky bude mít sice stále navalene v rukávech, ale tělo bude mít vzduch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4535
4.1.20 17:39

Já to řeším jen jendou vrstvou oblečení (kombineza rozepinatelna až k nohám) a fusakem, případně ještě dekou a samozřejmě nanoznikem. Ale udělané dát k otevřenému oknu, na chodbu nebo kamkoliv, kde je chladněji. Ono to propocene mimino není nic moc dobrého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
4.1.20 17:48

Vzdy jsem rozepla fusak, bundu ci overal kam to slo a hlavne sundala cepici, dite pousti teplo pres hlavu. Podle me je to ok, nikdy jsem to nijak extra neresila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
4.1.20 19:00

Nedavala jsem bundu, pouzivala jsem rozepinatelny kombinezy a bylo to :nevim:.Tak nejak me vedl selsky rozum popravde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
4.1.20 20:07

Tak bundičku taky rozepínám, fusak mám jen takový, který ho nezakryje celého, takže na nožky můžu dát třeba jen punčochy ale bundičku mít musí. Ale je pravda že bych místo svetříku přes hlavu mohla dát rozepínací:) tak díky za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
4.1.20 20:10

Sundat cepici, rozepnout a odendat deku, pokud je to nepohyblive miminko bude mu akorat. Ja mam doma pres 20° a mesicni miminko ma slabou mikinku, deku pres sebe a je mu fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8149
4.1.20 20:25

Já se teda raději prošla než seděla na kafi. Ale asi jsem divná :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu