Odtok plodovky postupně?

140
3.10.20 07:03

Odtok plodovky postupně?

Ahojky. Jsem včera po kontrole kde mi dr řekla ze se ji zda skaredsi placenta a malo plodové vody, ještě min nez minule, odeslala mě akutně do porodnice, jsem 37+4, kde po vyšetření a ozvach celkem ok. Plodovka i placenta hraniční ale ok. Večer jsem se okoupala, sedla na postel, vstala, slyšela takový divny zvuk ale ne vyloženě lupnuti a měla jsem jak kdyby polité nohy trochu. Tak jsem letěla do koupelny ze kdyby to byla voda tak za chvíli zase poteče - ze zkušenosti z 1.porodu. Ale od te doby nic tak jsem zmatená. Mám plánovaného císaře za 9 dni, pohyby citim. Myslíte si ze takhle ta voda mi muže odtikat třeba i několik tydnu po troskach bez toho aniž by praskla všechna? Nebo kde mizí když ji mám čím dál tím míň? Já vlastně nevim co mám dělat, když včera na kontrole pak ok, večer toto a od te doby nic, takže by to ani nepoznali kdybych přišla s vložkou asi. Ale mam pocit ze se mi to už parkrat stalo, ale není to vůbec pravidelně. Jako ze každý den nebo tak.
:nevim:

Mate někdo zkušenost?
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18457
3.10.20 07:32

Kontrola v porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5903
3.10.20 07:36

Určitě bych hned jela nebo volala, a vložku na sobě neustále pro tento případ, abys měla s sebou na kontrolu roztokem v porodnici. Hlídej to a hned jeď až se ti to stane znovu. Voda může takhle pomalu ucourávat, když je miminko hodně na těsno hlavičkou dole a tu dírku jakoby ucpává.. nemám s tím vlastně zkušenost tedy, ale jsem dnes také 37+4 a hlídám se :mrgreen:, protože už jsem to slyšela vícekrát ;). Ona to voda být nemusí, já mám tedy vždycky, hlavně ráno když vstanu nebo po sprše, také jakoby hodně vodnatého výtoku, asi jak se uvolnit více najednou, takže nosím silné slipovky. Ale nemám problémy s vodou ani placentou. Ty se opravdu raději hlídej :kytka:, už jste s miminkem na konci, tak ať je všechno v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
3.10.20 07:40

Četla jsem, že může odtékat po troškách. Jed do porodnice na kontrolu, to nevadí, že bylo včera vše ok. Znáš to, radši pětkrát zbytečně, než jednou pozdě.

Příspěvek upraven 03.10.20 v 12:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17077
3.10.20 09:16

Mně odtékala opravdu po troškách, byla jsem v 33tt a dítě mi zachránilo to, že jsem pro sychr jela do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4844
3.10.20 09:19

Ihned do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
3.10.20 09:26

Jeď ihned do porodnice.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12677
3.10.20 09:37

Muze. Taky mi takhle ucintla, nekdy se ty obaly prerusi nejak nahore, ne ze rupnou dole, a pak muze poodtekavat (aspot tak to vysvetlovali me). Hrozi infekce, urcite jed zpatky. U nas rozhodli pro vyvolani a bylo to dobre, syn mel stopy infekci v krvi a byl prvni dva dny na antibiotikach. Rodila jsem 36+2. Nepodcenovala bych to. Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama