Oholit hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:27
Oholit hlavu

Ahoj ženy :D
Prosimvas, jak dceři vysvětlit, že si nema holit hlavu? :cert: Je ve věku, kdy jí to moc vysvětlit nejde.
Má kulatý tvar obličeje a úplně nevím jestli by jí to slušelo, navíc má kudrnate vlasy, takže by to rostlo do vlnek :roll:
Co by jste dělaly na mem místě?
Díky moc všem, anonym kvůli dceři a chodi tu známí :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 26.07.19 23:28
@Anonymní píše:
Ahoj ženy :D
Prosimvas, jak dceři vysvětlit, že si nema holit hlavu? :cert: Je ve věku, kdy jí to moc vysvětlit nejde.
Má kulatý tvar obličeje a úplně nevím jestli by jí to slušelo, navíc má kudrnate vlasy, takže by to rostlo do vlnek :roll:
Co by jste dělaly na mem místě?
Díky moc všem, anonym kvůli dceři a chodi tu známí :mavam:

Dcera má kudrnatý vlasy můžu do sz poslat fotku ať tvoje dcera vidí jak to bude vypadat až jí začnou vlasy dorůstat :nevim: :lol: :lol:

pe-terka
Generální žvanilka 20236 příspěvků 26.07.19 23:30

To je divné, žádnou z mých dcer nikdy nenapadlo oholit si hlavu 8o! Různé stříhací experimenty probíhaly, fikly třeba kus ofiny, ale že by dohola, to ne!!! Kolik dceři je? Prostě bych jí řekla, že jí to bez vlásků nesluší :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:35

@pe-terka Mě samotnou by to taky nikdy nenapadlo, ale viděla mu pár holek a líbí se ji to. Nejspis vi, že by ji to nesluselo, protoze i vlasy na kratko ji nesluší :nevim:

Netopirek
Extra třída :D 10449 příspěvků 26.07.19 23:47

Nevysvetlíš. Musí si to zkusit :mrgreen:
Ale neboj tyhle blbosti se většinou zkouší většinou jen jedinou :mrgreen:

Já jsem teda pak u krátký vlasu zůstala přes deset let ;)

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 26.07.19 23:49

:lol: pokud ji to opravdu nejde rozmluvit, tak bych ji nechala :mrgreen:.Urcite bude kouzelna :mrgreen:.kolik ma let? Jestli ma tak 12+ a je,,uz velka,, fakt bych asi nejancila-i kdyz :think:.Ale ja jsem v tomto takova tolerantni, dcera vi, ze o prazdninach muze experimentovat, na tabor odjela s modrou palicou a mikadem pod usi-od malinkaka jsem ji pestovala krasne dlouhy paco, no co-podle me vypadala jak blbka, ale ona je spokojena :mrgreen:.Ted to ma takovy-jak vybledlej vodnik, ale proti gustu :nevim: Ale jasne, oholit to uz je vyssi divci, to uznavam :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:53

@wildcherry No ja kdybych ji videla tak by me ranilo :mrgreen: Vubec si to neumim prestavit a doufam, ze to vymluvim :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 23:54

@Netopirek Ja doufam ze to nezkusi vubec :mrgreen: Opravdu by ji to nesluselo, tim ze ma trosku kulatý oblicej :roll: No nevim :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21605 příspěvků 26.07.19 23:56

A jak moc to chce vzít? Celou hlavu na setinku, nebo třeba jenom podholit?
Já si podholila skoro půlku hlavy, mám taky hodně vlnité husté vlasy, a bylo to nejlepší rozhodnutí za pár let zpátky. Vlasy provzdušněné, usychají v normálním časovým horizontu, měla sem hroznou deku se všemi neduhy s tím spojenými.

Jestlí jí jde jen o zaexperimentování, co jí poradit něco v tomhle stylu? Mám něco podobného ;)
https://www.evropa2.cz/foto/1108988?…
Když se to nebude hodit, schová se to, když se to nebude líbit, nebude vidět dorůstání… ;)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21605 příspěvků 26.07.19 23:57
Renca8
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 26.07.19 23:59

Kup ji tu gumovou koupaci cepici a nabarvi ji nejakym zpusobem na telovou barvu a dej ji to na hlavu, aby videla jak bude krasna a prejde ji to.

Netopirek
Extra třída :D 10449 příspěvků 27.07.19 00:00
@Anonymní píše:
@Netopirek Ja doufam ze to nezkusi vubec :mrgreen: Opravdu by ji to nesluselo, tim ze ma trosku kulatý oblicej :roll: No nevim :mrgreen:

Třeba budeš překvapená. Tyhle taky mají některé taky lehce kulatý obličej. Kolik dceru je?

https://www.zeny.cz/…oc-2219.html

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 00:06

@Mar__tanka1983 Chtěla by vzit celou hlavu. Ale tohle co mas ty, teda vypada fakt hezky a prakticky :palec: Rozhodne lepsi než cela hlava, ukazu ji to, ale tusim, že se ji to líbit nebude :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 00:08

@Netopirek Na nich to teda vypada moc pekne.. I te pani na videu to moc slusi. Ale ja si ji proste s holou hlavou neumim predstavit :lol:
Je ji 16, ma svou hlavu, ale bez mého povolení by to neudelala. Moc nechci, aby si tim zkazila vzhled a to by bylo dlouho než by to zase dorostlo( vlasy ma pod lopatky cca) :?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21605 příspěvků 27.07.19 00:15
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 Chtěla by vzit celou hlavu. Ale tohle co mas ty, teda vypada fakt hezky a prakticky :palec: Rozhodne lepsi než cela hlava, ukazu ji to, ale tusim, že se ji to líbit nebude :roll:

nabídni jí to jako kompromis ;)

Nebo jí vyfoť v culíku a pak to v nějakým malovacím programu přebarvi tělovou barvou, a pak a´t se sama rozhodne.
Jinak já sem v tomhle taky benevolentní, bych jí klidně nechala…vyzkouší si to a když bude vypadat jako pako, tak její boj…do maturity jí to doroste, nejhůř :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama