Ohrádka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 30.12.09 11:42
Ohrádka

Ahoj, přemýšlíme, že pořídíme nějakou ohrádku. Máte někdo nějaké typy? Mě se docela líbí tahle http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?…
máte s ní někdo zkušenosti? Díky moc.

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 30.12.09 11:50

Mam tuto , mam i tu deku do ni, ale stacil by molitan.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.12.09 12:15

mala mela tuhle tuto a super,navic nestoji na zadnych nozickach coz jsem nechtela…casem se to urco pod vahou ditete prohloubi.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.12.09 12:36

Anežka měla tuto a pak jsme měli ještě jednu starou po kamarádce, a tu jsem časem rozebrali a měli jako ohrazení ve dveřích mezi kuchyní a obývákem.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 30.12.09 13:05

Já měla ohrádku Cam a využili jsme ji jen jako odkladiště hraček. V okamžiku, kdy jsem tam malého dala, řval a řval. Naštěstí jsem ji koupila z druhé ruky, tak mě to až tak moc nemrzelo. Předešlá majitelka prodávala ze stejného důvodu 8-o .

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 30.12.09 14:11

My máme ohrádku přesně podle našeho gusta, vyráběl nám ji náš šikovný tatínek.
Málokteré dítě chce být ale zavřené samo v ohrádce.
Maty si tam vyhraje hodně, ale aby tam vydržel dýl jak 5 minut, tak tam s ním musím být taky.
Naštěstí je dost velká, abych se tam mohla celkem pohodlně vyvalit :-)
Chtěla jsem hodit „čerstvou“ fotku, ale to momentálně není možné, protože se tama prohnalo tornádo :-D

sramecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.10 22:59
Re:ohradka

ahoj, my máme „tuto“: http://www.detske-ohradky.eu/…u--olse.html a nedám na ní dopustit. Tu kterou jsi napsala máme taky - u mých rodičů - a přesně jak píšou holky, v ní Adámek řve a nechce tam být. Sloužila jako sklad hraček a už ji naši dali pryč. Ta ho nebavila. Ale ta co máme doma my, ta je velká, má tam hračky, je to takovej jeho bunkr, kde je rád. Teď je mu rok a půl a pořád ji máme rozloženou a když je třeba (jdu na záchod nebo otevřít), tak slouží. Když není třeba z bezpečnostních důvodů Adámka zavírat, tak je otevřená branka. Branku rozhodně doporučuju, je to super, když je větší, že si tam může chodit a vycházet sám, jak on chce. Koupili jsme k ní i matraci (deku), je se šňůrkama, takže drží a dá se prát v pračce. Přeju hodně štěstí s výběrem ohrádky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >