Reklama

Ohrádka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 30.12.09 11:42
Ohrádka

Ahoj, přemýšlíme, že pořídíme nějakou ohrádku. Máte někdo nějaké typy? Mě se docela líbí tahle http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?…
máte s ní někdo zkušenosti? Díky moc.

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 30.12.09 11:50

Mam tuto , mam i tu deku do ni, ale stacil by molitan.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.12.09 12:15

mala mela tuhle tuto a super,navic nestoji na zadnych nozickach coz jsem nechtela…casem se to urco pod vahou ditete prohloubi.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.12.09 12:36

Anežka měla tuto a pak jsme měli ještě jednu starou po kamarádce, a tu jsem časem rozebrali a měli jako ohrazení ve dveřích mezi kuchyní a obývákem.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 30.12.09 13:05

Já měla ohrádku Cam a využili jsme ji jen jako odkladiště hraček. V okamžiku, kdy jsem tam malého dala, řval a řval. Naštěstí jsem ji koupila z druhé ruky, tak mě to až tak moc nemrzelo. Předešlá majitelka prodávala ze stejného důvodu 8-o .

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 30.12.09 14:11

My máme ohrádku přesně podle našeho gusta, vyráběl nám ji náš šikovný tatínek.
Málokteré dítě chce být ale zavřené samo v ohrádce.
Maty si tam vyhraje hodně, ale aby tam vydržel dýl jak 5 minut, tak tam s ním musím být taky.
Naštěstí je dost velká, abych se tam mohla celkem pohodlně vyvalit :-)
Chtěla jsem hodit „čerstvou“ fotku, ale to momentálně není možné, protože se tama prohnalo tornádo :-D

sramecek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.10 22:59
Re:ohradka

ahoj, my máme „tuto“: http://www.detske-ohradky.eu/…u--olse.html a nedám na ní dopustit. Tu kterou jsi napsala máme taky - u mých rodičů - a přesně jak píšou holky, v ní Adámek řve a nechce tam být. Sloužila jako sklad hraček a už ji naši dali pryč. Ta ho nebavila. Ale ta co máme doma my, ta je velká, má tam hračky, je to takovej jeho bunkr, kde je rád. Teď je mu rok a půl a pořád ji máme rozloženou a když je třeba (jdu na záchod nebo otevřít), tak slouží. Když není třeba z bezpečnostních důvodů Adámka zavírat, tak je otevřená branka. Branku rozhodně doporučuju, je to super, když je větší, že si tam může chodit a vycházet sám, jak on chce. Koupili jsme k ní i matraci (deku), je se šňůrkama, takže drží a dá se prát v pračce. Přeju hodně štěstí s výběrem ohrádky.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >