Reklama

První botičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 29.12.09 13:00
První botičky

Ahoj, mam dotaz, jaké první bodičky jste pořídily pro vaše mimi když začalo ťapkat? Jsou vhodné třeba adidas superstar? Díky za odpovědia a rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 29.12.09 13:03

Ahoj,Adidasky mezi nejvhodnejsi nepatri,nejsou kotnickove a celkove „zdravotne“ nejsou az zas tak vymakany pro maly deti..

Zkus vybrat z Essi,DPK,Fa­re,Sante..

nattallia
Kelišová 5140 příspěvků 29.12.09 13:05

Tak mi koupili jako první takové ty kožené capáčky.Venku ještě nechodila a na doma byli dobré. byli pevné.
A pak na ven kotníčkové pevné boty se žirafou.

A osobně bych natálce ani ted nekoupila adidas boty.Jsou nekvalitní a ničí nohu :nevim: nevím někdo má třeba jiný názor.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 29.12.09 13:07

A to vybíráš už na teď? Někde jsem četla, že botičky s pevnou podrážkou se mají dávat, až dítě většinu času stráví chozením, tudíž má dostatečně posílenou klenbu. Pevná botička podpírá celou plochu nohy a chodidlo se neposiluje.

U nás se ještě ani neplazí, takže botky budu vybírat až podle ročního období, kdy začne opravdu navážno chodit, počítám tak příští podzim :mrgreen: A to budu teda vybírat ze značek, co uvedla Eemii.

Zatím zvažuju jen nějaké kožené capáčky, asi od Liliputi, na doma protiskluzové ponožky.

nattallia
Kelišová 5140 příspěvků 29.12.09 13:07

A hlavně co jsem se dívala tak adidas superstar se vyrábí až od velikosti 29.
My začínali na 20 8-o

A to asi nezjišťuješ pro sebe co??

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 29.12.09 13:11

No ja si zas nemyslim,ze by vylozene nicily nohu,to nici treba boty od vetraku a podobny,ale proste jen nesplnuji vsechny kriteria,ktery ma detska boticka mit.Ale zas jen muj nazor samozrejme.

Ja se je na jare uz chystam koupit,boticek uz bude mit vic,jako zy „hlavni“ nebudou a to si nemyslim,ze zkazi nohu,kdyz ji je dvakrat tydne oblecu k souprave na vychazku :wink: :-D

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 29.12.09 14:10

Tak nás to teď taky čeká - první botičky.
A rady si nevím :nevim:
Kupovat Adidasy rozhodně nebudu (aspoň né když je Maty tak malý).
Máme doma již jedny bačkůrky, máme je měsíc a za chvilku budem kupovat větší.
Tolik peněz fakt nemáme, abychom co 2 měsíce kupovali nové Adidasy..

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 29.12.09 15:18

Holky, myslím, že je úplně jedno, jaká značka boty to je … my měli teda pro malého od mala značkové boty a i adidasy a rozhodně nesouhlasím s názorem, že by byly nekvalitní a ničily nohu 8-o
Je to jenom o tom, jaké botky vybereš…zásada je, kotníkové (což jsem teda superstary neviděla, ale ani sem výrazně nepátrala), široká špička,aby se nedeformovaly prstíky, pevná, ale ohnutelná podrážka a dostatečný nadměrek…
Ale též si myslím, stejně jak psala čičinka, že na takové botky je ještě brzo…pokud chceš adidasky, tak bych na parádu do kočárku koupila capáčky a na doma nějak extra neobouvala…ale pokud ti malá už chodí (což by mně teda nevyvádělo z údivu, ale každé dítě je jiné…), tak kup pořádné boty viz komentář nahoře…
Nattalia když byl náš první prcek malý, všecky botky adidas, které měl, měly vnitřek řešený stejně jako třeba Fare a Essi…chce to jenom hledat a ne koupit boty jen pro to, aby všichni viděli… :roll:

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 29.12.09 15:19

Jo ještě jsem zapomněla, že kožené jsou samo nej 8-)

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 29.12.09 15:40

Cappy,ono je ale cenove uplne jedno,jestli to budou Adidasky nebo kterekoli jine,kvalitni kozene kotnickove boty..Ady stojej myslim kolem 700-800 kc,stejne tak Essi,DPK…ta cena je + - naprosto shodna :wink:

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 29.12.09 15:48

Eemii, hmm, tak to je docela mazec 8-o
U nás v obuvi jsem se jen tak letmo dívala na botičky a byly za cca 500Kč.

Neměla jsem tucha, že botičky stojí tak moc :oops:
My je zatím fakt moc nepořebujem.

Ale i tak bych já osobně Adidasy malému nekoupila, i když teda pro sebe si je kupujem

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 29.12.09 16:42

Ale jasne,ze se daj koupit i za 500 kc a treba muzou byt zrovna kvalitni a super!!
Ale kdyz testovali detskou obuv treba u Bati,tak ty boty totalne propadli a to tam maj i drazsi,nez za petistovku..Takze ja bych se bala koupit botu nekde v beznym obycejnym kramku..Sice tak nejak vim,co by mela a nemela mit detska bota - pevna pata,klenbicka,o­hybatelna spicka atd,ale jsem laik a radeji jdu po tech overenych znackach,ktery by mi mely zarucit nejakou kvalitu a nezavadnost,no muzu jen doufat,ze tomu tak opravdu je :wink: .

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 29.12.09 16:47

Ohýbatelná špička?
Já jsem si nedávno objednala pro malého první zimní botičky z Nextu, dala jsem za ně 600Kč a ta podrážka byla tvrdá jako beton, že s ní nešlo ani hnout.
Takže objednávat boty už nikdy víc nebudu!

A co třeba Deichmann nebo CCA?? To asi taky nic mo že :-?
Kde jinde sehnat kvalitní obuv v lékárně? :oops:

Vlaďka28
Echt Kelišová 9801 příspěvků 29.12.09 16:54

Ahojka,

u nás to také začíná být docela aktuální. Né že by malej sám chodil, ale chodí za ruce a sám obchází nábytek a celkově tráví více času na nožičkách. Tak začínám uvažovat na doma nad nějakými prvními bačkůrkami. :nevim: Ale v lékárně jsem koukala, že mají botičky pro dětičky okolo těch 500,– Kč, ale zančku nevím.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 29.12.09 16:58

Vlaďko, my máme klasické bačkůrky na to mírném podpatečku, bílá podrážka, máme je z obuvi a stály asi 150Kč.
Ale dávám mu je jen zřídka, rozhodně je nemá každý den, máme doma koberce, takže to malému ani neklouže, když chodí jen v ponožkách.
Nevím, jestli je to fajn nápad dávat na doma pevné boty, když ještě nedrandí sám :nevim:
My máme ještě kožené měkké capáčkyy a ty jsou na doma parádní :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >