Olejíček proti prdíkům, který?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janca.kk
Stálice 99 příspěvků 11.11.14 14:43
Olejíček proti prdíkům, který?

Ahoj maminky,
doporučíte mi prosím nějaký dobrý olejíček na mazání bříška pro uvolnění prdíků?
A ještě bych se zeptala, espumisan kapičky lze podávat miminku hned od narození?
Děkuji, hezký den :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 11.11.14 14:46

Nám olejíček a mazání nezabíralo, po espumisalu to bylo ještě horší. Dávala jsem infacol, ten jediný u nás zabíral perfektně.

maja82
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 11.11.14 14:48

U nás pomáhala tymiánová mast z justu

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 11.11.14 14:48

Zkoušeli jsme Pupík, přišel mi na nic. Espumisan je super, lze dávat od narození :)

Taormína
Závislačka 2630 příspěvků 11.11.14 14:49

My máme Amálku od Nobilisu, ale nejvíc nám na bříško funguje bezplenkovka :)

Babetta
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 11.11.14 14:54

Ahoj. U synka perfektně zabíral fenyklový od Atoku. Nedám na něj dopustit :palec:
 Bab.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 11.11.14 14:55

@maja82 zrovja jsem to chtela napsat jedine just na lecbu ditete a Tymian s eucasplem jspu zaklad. Je to prdikovy krem a taky vyborna prevence nachlazeni a srazi i teploty. Musi ho mit kazda maminka!!! :)

blueladik
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 11.11.14 14:59

Je asi jedno který nejde o to že by zabíral olejíček, ale zabírají pohyby kterými masíruješ bříško, hlavně aby vyhovoval pokožce mimča…my zkoušeli všechno a espumík prý jsou vyhozené peníze je pravda že nezabíral a prý leda investovat do probiotik…

Broučkovka
Neúnavná pisatelka 15710 příspěvků 11.11.14 15:02

Vynechat vigantol :roll:

Meredit
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 11.11.14 15:19

Měli jsme Pupík, k ničemu, spíš pomáhá masáž. Espumisan dávám od narození, zabírá skvěle + probiotika, zachránilo nám to oběma zdravý rozum :palec: Jo a hlavně cvičení s nožičkama, to byly rány… :D

janca.kk
Stálice 99 příspěvků 11.11.14 15:24

Děkuju všem za doporučení :)
@Babetta prosím tě a kde olejíček kupuješ?

janca.kk
Stálice 99 příspěvků 11.11.14 15:25

@Meredit espumisan mám koupený a paní v lékárně mi právě nabízela pouze ten pupík, ale moc tomu nevěřím. Probiotika kupuješ jaká? ty jsou asi až tak od ukončeného 1 měsíce, že? :)

Meredit
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 11.11.14 15:28
@janca.kk píše:
@Meredit espumisan mám koupený a paní v lékárně mi právě nabízela pouze ten pupík, ale moc tomu nevěřím. Probiotika kupuješ jaká? ty jsou asi až tak od ukončeného 1 měsíce, že? :)

Kupuju Bio Gaia, je to sice garda, ale stačí jedna lahvička do toho třetího měsíce, pak už by měli prdět sami :) U nás to celkem už funguje, Espumisan dávám pořád, ale už ne pokaždé a sama beru laktobacily :palec:

janca.kk
Stálice 99 příspěvků 11.11.14 15:36

@Meredit Já mám TP za tři týdny a taky se láduju už teď laktobacilama, koukám na ty Bio Gaia asi je zkusím koupit a kapeš je od narození? Jinak espumisan už mám koupený, tak doufám, že budeme dobře vybavený :D

Babetta
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 11.11.14 15:39

@janca.kk www.originalatok.cz
ale dá se najít také na jiných prodejních webech s dětskou kosmetikou… myslím, že na atoku ale vyjde nejlevněji.
 Bab.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >