Olomoucký kraj - závěrečné zkoušky a autoškoly

54
26.9.20 19:14

Olomoucký kraj - závěrečné zkoušky a autoškoly

Zdravím, v jakém městě jsou v Olomouckém kraji nejmírnější komisaři?

Přestěhovala jsem se a bohužel nestihla závěrečné zkoušky v mém městě. Mám celkem těžké studium a nerada bych se stresovala ještě kvůli nespravedlivým komisařům u jízd. Děkuji za odpověďi. :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3155
26.9.20 19:16

Dělala jsem zkoušky 4× v Šumperku a nikdy mi komisař nepřišel nespravedlivý. Když člověk jezdit umí, projde když jezdí jako kopyto nebo udělá závažnou chybu, vyletí..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze