Omyl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  11.10.03 12:33
Omyl

Omlouvám se, maminky na mateřské - poslala jsem příspěvek do špatné sekce:o)) Baghira

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  23.11.04 13:59

Tak nevím jestli je to omyl nebo realita. Ráda bych vyvolala diskusi na neuvěřitelné téma, které jsem dnes našla na jednom serveru. Schválně se podívejte co všechno je v dnešní době možné. Ač bych si moc přála být hezčí a byla do toho ochotná investovat - viz můj příspěvek o povislých prsech, do tohohle bych nešla…: Která žena by si nepřála být krásná? V Německu teď tomuto přáním vyšla vstříc soukromá televizní stanice Pro7, která začala uvádět původně americkou reality show The Swan (Labuť), v níž jsou pomocí skalpelu, diety, cvičení a psychologů zkrášlovány ženy nespokojené se svým vzhledem.

Kontroverzní „plastická operace v přímém přenosu“ je další z reality show, kterými německé soukromé televizní kanály zaplavují své publikum. Celkem 16 žen, které se do show přihlásily, je na tři měsíce svěřeno do rukou trenérů, psychologů, odborníků na výživu - a samozřejmě plastických chirurgů.

„Možná by stačilo, kdyby jim odstranili jen to, co se nelíbí jim samým. Ale v The Swan se netroškaří. Měnit se nebudou jen části těla, které vadí jejich majitelkám, nýbrž i to, co ruší ‚experty‘. Takže se bude odsávat tuk, kandidátkám budou vyběleny a narovnány zuby, a ‚vydollybusterují‘ se jim ňadra. Nejde o problémové zóny. Jde o to - být konkurenceschopná,“ napsal v kriticky vyznívajícím článku deník Die Welt.

Po celou dobu proměny se ženy neviděly v zrcadle. Na začátku každého z dílů seriálu se představí dvě kandidátky „před proměnou“, a divák sleduje, co všechno byly ochotny pro krásu vytrpět, aby na konci mohl obdivovat výsledky tříměsíční proměny. Ze čtrnáctky náhlých labutí má vzejít vítězná kráska, ta, která se změnila nejvýrazněji, ta nejkrásnější.

Televizní stanice doufá, že reality-show zaujme. Podle týdeníku Stern se v Německu svěří péči plastických chirurgů více než 660.000 Němců ročně, šestkrát více než v roce 1990.

Na adresu show zaznívají v Německu kritické poukazy na to, že kandidátkami nejsou žádné čarodějnice, nýbrž průměrně vzhledné ženy. Stanice Pro7 ale tvrdí, že k problematice přistupuje seriózně a při operacích dbá na práva pacientů. Proto má důležité slovo psycholog, proměny se prý s ženami probírají a vysvětlují.

Účastnice samy považují většinou účast v reality-show za svou šanci. „Když jsem slyšela o The Swan, hned jsem si pomyslela: To je to pravé pro mě. Chtěla jsem se bezpodmínečně změnit, nemám ale peníze, abych si nechala udělat to, co chci,“ vysvětlila týdeníku Stern čtyřiatřicetiletá mnichovská listonoška Claudia Haslová, která si nechala během tří měsíců v show udělat liposukci břišního tuku, zmenšit nos a bradu a zvětšit ňadra. „Každé ráno jsem si před zrcadlem říkala: Vypadáš jako čarodějnice,“ popisovala své trauma.

Bilancí amerického TV-show je 16 liposukcí, 15 liftingů, 13 operací nosu, 13 zvětšení rtů a 11 zvětšení ňader a nepočítaně botoxových injekcí k vyhlazení vrásek. Televizní stanice Fox prý na proměnu každé kandidátky investovala zhruba 250.000 amerických dolarů, tedy asi 6,25 milionu korun.

Zdroj: ČTK

Fotodokumentace: http://www.prosieben.ch/…ndidatinnen/

Váš Kokřík

Anonymni  23.11.04 19:56

Jů, to je šílený. Do toho bych taky nešla ani náhodou. Mám panickou hrůzu ze zubaře :D

Anonymni  23.11.04 20:25

Fakt neskutocne!
Pozeram, ze to chodi kazdy utorok o 21:45, takze si to dnes pozriem :roll:
 Lea

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Reklama