Omylem jsem zapomněla po 2 na úřad práce
- Fotoalbum (2)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Omylem jsem zapomněla po 2 na úřad práce
Dobrý den
Chtěla bych se zeptat, přítel měl před pár dny autonehodu a mě vypadlo z hlavy že jsem měla mít schůzku na úřadu práce. Hodně řeším jeho stav v nemocnici, pracovní pohovory (14. jsem byla v nemocnici.). Vím neomlouvá mě to a velice mě to mrzí. Stalo se tak už ale podruhé (poprvé jsem byla na pohovoru skutečně). Vím že mám donést papír ale přítel si nepřeje abych uváděla jeho osobní údaje a informace o něm, chtěla bych se zeptat zda by stačila ústní omluva případně co se stane? Vím mohou mě vyhodit.
PS: zakázal i fotky atd.., on nechce aby to věděla jeho rodina a bojí se že to zjistí. Jeho matka se zná s úřednicí a už tak má strach že jí to řekne. Prosím neřešte proč nechce údaje a info dát úřednici ani to že to nechce nikomu říct.
Dnes přišla sms a hned jsem volala ale už tam nebyli. Řeším celý den. Měla jsem tam být 14. a přítel měl nehodu 12. Je to čerstvé.
Příspěvek upraven 17.03.23 v 15:08
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Dobrá výmluva
. Ale myslím, že na pracáku už tenhle příběh slyšeli ve všech variantách. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Hlavně se domluv na úřadu práce, blbě je, že se ti to stalo už podruhé… Přinejhorším tě vyřadí… Hlavně to res s úředníci, hodně štěstí
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Oficiálně ustní omluva naprosto nestačí… pokdu ti to uznají bude to mimo pravidla a zákon na hlavu dané úřadnice což dost pochybuju…
byla jsi v nemocnici? pokdu ne není mluva že tvůj partner měl dopravní nehodu ani ofiko…
obávám se že budeš vyřazena z UP..
- Citovat
- Upravit
@aiwwa píše:
A to řešíš v pátek ve tři. Proč jsi tam nezavolala?
Protože nejdřív musela vymyslet věrohodnou výmluvu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já bych se jen omluvila s tím, že jsem měla tíživou rodinnou situaci a že už se to nestane. Věřím, že tě nevyrazí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@aiwwa jo oni mi poslali sms dnes a hned jsem volala a už tam ale nejsou
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@JuicyLucy píše:
Já bych se jen omluvila s tím, že jsem měla tíživou rodinnou situaci a že už se to nestane. Věřím, že tě nevyrazí.
nno.. tohle opravdu záleží na dané úřednici… pokud nedorazíš na schuzku je to důvod k vyřazení z databáze…
- Citovat
- Upravit
@Terka763 píše:
@aiwwa jo oni mi poslali sms dnes a hned jsem volala a už tam ale nejsou
Tak uvidíš no. Já bych v poslala email s omluvou, napsala bych tam pravdu. A v pondělí bych ještě zavolala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@ludmilaadamkova byla jsem s přítelem v nemocnici ale i tak nechce abych donesla nějaký jeho papír.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Terka763 píše:
@ludmilaadamkova byla jsem s přítelem v nemocnici ale i tak nechce abych donesla nějaký jeho papír.
Hele, tak v nejhorším pujdeš do práce, nic horšího se ti stát nemůze.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Terka763 píše:
@ludmilaadamkova byla jsem s přítelem v nemocnici ale i tak nechce abych donesla nějaký jeho papír.
Tak zadny papir s jeho zdr. stavem nosit nemusis. Ale i tak je videt, jake je to zlaticko. Radeji vyradit z UP, jen aby o nem nikdo nic nevedel. Fakt neni pupek sveta.
Ja bych resila spis tohle, nez ten UP.
- Citovat
- Upravit
Tak ať tě živí přítel, když si to nepřeje aby jsi podala důkazy ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit