Online shopy v USA, nákup.

810
29.10.20 13:29

Online shopy v USA, nákup.

Holky, kdo nakupujete v Americe přes online shopy, dáte mi nějaké tipy?
Na potraviny(sladkosti), oblečení dětské i pro dospělé, hračky…Zatím jsem nakoupila v Carter´s děckám trička. Nechávám si to posílat do skladu v USA, takže i eshopy, co neposílají do ČR.
Moc děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.10.20 13:44

Neim sice o americkem obchodu, ale sladkosti a ruzne drovne potraviny sezenes i na candy store cz :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
29.10.20 14:23

amazon.com

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
29.10.20 14:28

Kupuji všude možně, spíš nějaké konkrétní věci, ne podle eshopů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
29.10.20 15:17

Ted zrovna ocekavam 2 baliky, Colourpop - make up, stiny, stetce a Kawaii - anime psaci potreby a kraviny pro dceru. Nevim, v cem ti to pomuze. Spis, jestli nam nechces “nenapadne” predstavit ten sklad😎

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
29.10.20 15:25
@MadGirlNancy píše:
Ted zrovna ocekavam 2 baliky, Colourpop - make up, stiny, stetce a Kawaii - anime psaci potreby a kraviny pro dceru. Nevim, v cem ti to pomuze. Spis, jestli nam nechces “nenapadne” predstavit ten sklad😎

Díky moc za tipy, jestli chcete, napíšu vám SZ, on se sem asi odkaz dávat nesmí.
Vyplatí se objednat více zboží, spojit balíky a pokud nespěcháte, poslat kontejnerem lodí, trvá to teda dlouho, než dorazí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
29.10.20 15:28
@Zumpa píše:
Kupuji všude možně, spíš nějaké konkrétní věci, ne podle eshopů.

Tak to jako jo, konkrétně jsem psala, co sháním…Ale ne zrovna všechny eshopy jsou ověřené a přivítám dobré zkušenosti s nimi :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama