Opakovaná reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lusanita
Stálice 77 příspěvků 26.10.16 07:17
opakovana reklamace

Ahoj holky, prosim poradte..
Koupila jsem si telefon Iget BlackWiev neni to zadna slava, ale stal me 2,500,–
je to chytry telefon plne v zaruce. Prinesla jsem si ho domu z prodejny, nahrala jsem si tam FCb, Messenger, seznam, jizdni rady, what, a zpetne nehravani hovoru. Potom zacal spatne fungovat mikrofon, dobry si rikam, mam ho tyden a neni v telefonu slyset.
Dala sem ho reklamovat. po mesici mi prislo vyjadreni ze reklamace zamitnuta, ze byl telefon prepnut do tovarniho nastaveni.
Dobry, tak si ho vyzvednu a hned volam nanzelovi a on ze me slysi uz dobre Hura, raduji se..
Doma si zpatky nahraju ty aplikace, a zase nefunguje mikrofoon :pocitac:
Tak se naseru, jdu do te prodejny rikam jim to co tady pisu vam, a oni na to"
No tak si tam hold nemuzete nahravat aplikace, telefon to proste nezvlada. Za dva a pul tisice nemuzete cekat zazraky, penize nevracime naschledanou.
Takze jako blbec platim nevyhodnej tarif, na telefon ktery nefunguje telefonovani. to je hrozne vtipny. jak by jste to resili vy? opravdu maji v euronicsu pravdu? telefon mam cca 2.mesice z toho byl 3.tydny v reklamaci. :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 26.10.16 07:21

Zkus to pres nějaka občanská práva třeba před Dtest vim ze tam se tím zabývají.

Lusanita
Stálice 77 příspěvků 26.10.16 07:23
@Malike píše:
Zkus to pres nějaka občanská práva třeba před Dtest vim ze tam se tím zabývají.

dekuji uz mi kamaradka radila, pres obchodni inspekci :?

Malike
Extra třída :D 14381 příspěvků 26.10.16 07:28

@Lusanita jedine no..já každopádně nekupuju levná smečka..ted je docela levný a velmi dobrý http://mobilni-telefony.heureka.cz/…6gb/recenze/

Marie432875
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.16 07:40

@Lusanita milá zlata, obchodní inspekce neřeší zamítnutí reklamace, ta bude resit max to jestli reklamace proběhla po formální stránce v pořádku, ale nezajímá ji výsledek. Ten muzes napadnout jen se soudním znalcem, připadne se soudit. Ja osobně bych poradně prostudovala technické parametry, a podle toho se odpíchla-pokud telefon opravdu nemá,,kapacitu" na to aby zvládl vymazlene aplikace, které jsou dnes dělané na nadupane OS, mas smůlu, neměla sis ho kupovat. Pokud ma supr OS a měl by zvládnout i nove aplikace, reklamaci bych stále dokola řešila dokud by mi nevyhověli. Zcela reálně si ale myslim - spis jsem přesvědčena - ze sis proste koupila škodovku 120 a cekas ze bude fungovat jako bmw.

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 26.10.16 08:01

Hlavne vyrobce ani prodejce nenese odpovednost za aplikace tretich stran. Takze Ti zavadu muze způsobovat nejaka aplikace. Ale jinak naprosto souhlasim s @Marie432875 . Neni telefon jako telefon. Opravdu je rozdil mezi telefonem za 2500,– a třeba za 5000,–
Aplikace ktere jsi zde napsala jsou systemove velice narocny…
Casto jsem u prodeje slychavala jak to zakaznikovi „staci“ :lol: NESTACI…

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 26.10.16 08:15

Jdi tam s manzelem (vetsim drsnym kamaradem) a otevrete si na ne hubu, nic jinyho pri reklamacich nefunguje nebo jeste zkus pri ktere z app ten mikrofon nefunguje, treba to dela jen jedna z nich… jinak koupit si neznackovou blbinu:( to i nejaky lenovo co mame funguje stalo 3tis

terinka4444
Hvězda diskuse 69313 příspěvků 26.10.16 08:25

Hele, tak to vrať do továrního nastavení, vyber aplikaci po aplikaci od nejdůležitější a zkoušej, co snese, nebo ještě lépe, která ta aplikace to dělá. Pokud to bude dělat jedna jediná konkrétní, tak se jí holt budeš muset vzdát. Pokud telefon nezvládne ani jednu jedinou, šla bych to znovu reklamovat, trvala si na přijetí telefonu do reklamace. I levný telefon za 2500 musí zvládnout běžné aplikace alespoň v omezeném množství

jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 26.10.16 08:27

Přesně to mě tak napadá, zjisti jaký program to dělá a najdi nějakou jinou alternativu která ti bude fungovat.
Pokud někdo radil jít řvát na obsluhu v obchodě, tak to rozhodně nepomůže, ten i kdyby chtěl tak o tom nerozhoduje.

zvidavajanca
Závislačka 3716 příspěvků 26.10.16 08:49

@Lusanita
Jestli to nedělá některá z těch aplikací (nahdávání hovoru třeba). Za aplikace, byť publikované v GP, výrobce nemůže. Nemáš si kupovat noname mobil za pár kaček. On 1 GB RAM je dneska fakt málo. A pokud tam dáš aplikace běžící na pozadí (FCB, Messenger, Whats app), tak to prostě fungovat nebude. Zkus jejich Lite verze.

A řvát na reklamačního technika - ten s váma jen sepíše protokol, kde máte říct, co je špatně, případně si to odzkouší - je-li to možné, sepíše stav zboží a předá ho na reklamaci. To co napíše, podepisuješ, takže pokud to není tak, jak si řekla máš říct, že toto má změnit. Chudák člověk, každej an něho řve, jak kdyby mohl za všechno…

iziwolvie
Kecalka 477 příspěvků 26.10.16 09:00

Sama píšeš, že v továrním nastavení jde telefon v pohodě, tak si zjisti, která ti v telefonu dělá paseku a tu tam neinstaluj. Za to, že ti telefon nejde, když si tam nainstaluješ různý blbosti, ti reklamaci nikdo neuzná.

Marie432875
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.16 10:54

@AndelaCerna to si děláš srandu, ze jo. Proc si na ne otevírat hubu a dělat zle? Proste si blbe vybrala. To ma výrobce/prodejce půjčovat telefony na zkoušku jestli tam pojede kde co? :roll: takový fakt miluju… :?

jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 26.10.16 11:02
@Marie432875 píše:
@AndelaCerna to si děláš srandu, ze jo. Proc si na ne otevírat hubu a dělat zle? Proste si blbe vybrala. To ma výrobce/prodejce půjčovat telefony na zkoušku jestli tam pojede kde co? :roll: takový fakt miluju… :?

tak toto právo vyzkoušení máš při nákupu přes internet.
Jediný problém je když potřebuješ dát telefon do nákladů podnikání a jeho cena je nad 10 000kč

Marie432875
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.16 14:40

@jakanas právo vyzkoušení vyroblbu neexistuje. Pri nákupu pres net mas právo nevyhovující zboží vrátit, ale nepouzite. Benevolentnejsi podmínky si určuje kazdy prodejce sám.

jakanas
Kelišová 6513 příspěvků 14 inzerátů 26.10.16 17:12
@Marie432875 píše:
@jakanas právo vyzkoušení vyroblbu neexistuje. Pri nákupu pres net mas právo nevyhovující zboží vrátit, ale nepouzite. Benevolentnejsi podmínky si určuje kazdy prodejce sám.

to naprosto není pravda.Dle čoi má zákazník právo zboží použít.
hotovo konec, obchodník si maximálně může naúčtovat uvedení do původního stavu.

uvedu příklad kdy si zákazník koupil motorovou pilu, chtěl zkusit jak řeže a tak ji použil. Zjistil že mu nevyhovuje a pilu vrátil. Ano prodejce má povinnost ji přijmout. NAčež zákazníkovi naúčtoval kompletní vyčištění, nový řetěz a novou lištu. Myslím že i roztrhaný a promaštěný obal. Celé to vyšlo na 2/3 nákupní ceny pily.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama