Opakované doručování MMS

18633
2.2.11 10:18

opakované doručování MMS

Prosím nemáte někdo zkušenost? Ségra mě minulý týden v pátek poslala MMS s fotkou dortu. Nic mě nepřišlo a tak to pak poslala ještě 2×. Tj. 3× dohromady. Mě to přišlo až v neděli a od té doby celkem 17× 8-o 8-o Chodí to furt dnes v noci přišli 3 :cert: Má O2 operátora. Já mám Tmobile, ale v tom to nebude, bo já jí na oplátku poslala fotku kamoščinýho miminka(čerstvýho:-) ) a už tu MMS ode mě má 7× 8-o :cert: :cert: Co s tím? Stalo se to někomu? je to normální?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

227
2.2.11 10:27

Ahoj. Obrátila bych se na operátora. Jak na tvého tak od O2 pokud by na T-mob na nic nepřišli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
2.2.11 10:43

být tebou bych taky volala operátorovi, jelikož mně se stalo, že mi tohle dokonce naúčtovali …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
2.2.11 10:45

taky se mi to teď děje. chodí mi mms každý den v pět ráno :-( pořád jedna a ta samá. a ta první cílená mi došla později. t-mobile má asi někde problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
2.2.11 11:16

Holky neco se deje, behem dnesni noci mi prisla asi 5×mms, ktere byla odeslana behem vikendu. Kamaradce to same. Takze nekde je neco hodne spatne. Jo a kazda mame jineho operatora :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1695
2.2.11 11:19

Tak mě se to děje taky. Kamarád poslal MMS v neděli a já ji dostávám tak čtyřikrát, pětkrát denně. Já mu poslala MMS v pondělí a on ji už dostal taky čtyřikrát denně. Hlavně dvě příjdou vždy kolem 4 a 5 hodiny ranní. :-( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8499
2.2.11 11:28

Holky, měla jsem stejný problém, za noc 9× jedna a ta samá MMS :zed:
Volala jsem operátorovi a prý měli nějaké výpadky, které to teď způsobují. Prý stačí vypnout a zapnout tel., jo a vytáhnout simku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
2.2.11 11:40

děkuji zavolala jsem operátorovi a prý je chyba na jejich bráně a 100%to platit nebudem tak uvidíme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10017
2.2.11 12:46

Diky, ze jste tam volaly a informovaly nas, ja se na to chystala a zatim se k tomu nedostala,tak uz nemusim, super :-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama