Reklama

Opakované rozchody k ničemu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex1976
Nováček 10 příspěvků 15.02.17 06:58
Opakované rozchody k ničemu

Zdravím Vás ženy, děvčata nebo jak si tu říkáte.
Jsem chlap a na netu jsem našel jen toto diskuzní fórum s prosbou jak dál. Celý tento příběh začal v dobách mého manželství ktere ztroskotalo na citovém vyprahnuti. Udělali se dvě deti a konec sexu. Hádky v manželství nebyli a Já sem nechtěl hledat milenku. Ona si ovšem psavala s manželem sve nej kámošky a to byl asi zlom kdy sem si řekl a dost. Když sme šli od sebe a po nejake době sem si nasel divku, pro mne anděl. Láska na první pohled. Kolegyně z Prace. jenže dnes to vidim cele jinak. Už v te době kdy sem ji poznal mi lhala v tom že je vlastně těhotna s přítelem, prý se mi to bála říct aby mne nestratila. Řekl jsem si dobře to se muže stát. V te době si pořídila se svým přítelem dum a Já ji ho tam jezdil opravovat protoze on neumí vzít ani kladivo do packy. Už v te době sem ji říkal ať se rozmysli koho chce. Plakala že to Dítě nechtěla a že ho s nim má proto, protoze ji pohrozil že jestli si to vezme tak ať vypadne. I když má ta slečna vlastni byt. Dnes už si myslím že to bylo jinak. Její přítel mel v te době děvčata do postele dvě a ona si myslela že když mu dá dite tak on tu mladší necha. Nenechal a ji pokus nevyšel. A ten dum si pořídila protoze ho chtěla odtáhnout od ni. S postupem času se změnil názor v tom že si dum pořídila kvůli me, aby mi byla blíž. A tim to vlastně začalo. V te době kdy Já nebyl ještě rozveden chtěl aby to u nás v práci nikdo nevěděl a aby z toho nikdo nedělal důvod rozvodu už kvůli ni. Jak sel čas resil sem rozvod, deti, majetek a do toho se snažil žit s ni. Stridave v byte a u ni. A tak začali hádky z její strany, kdy se rozvedu, kdy se přestěhuju, proc sem dával ex všechno a ji defakto nic. Resila pořád dokola peníze a ne že by jich mela málo cca 45 tisíc. Nikdy se mne neptala jak se cítím, jak vnímám rozvod a s tim vse spojene. Jen jak to bude s nakupama a placením. Byla neporadna, ve výchově ditete sme se neshodli, dite se tak nějak aklimatizuje samo. Chodila za mnou že ji trápí furt plenky a že prostě nebude chodit na WC, vzal sem to svou metodou a ejhle malej od prvního dne sedal na nočník a jako juuu to je fajn byla odpověď on by se to sám naučil. V sexu který sme meli každý den i více problém nikdy nebyl. A o problémech ktere se tykaji jen její osoby reagovala vzdy podrážděne a s tim že se to odsunulo. I když sem se snažil. Jo musel jsem odejít protoze to jinak nešlo. Můj odchod resila vejletem s mym kolegou z prace. Takhle se to opakovalo 4×. A vždycky to resila vejletem, pak lhanim, pomlouváním atd..Tvrdi mi že s nim nikdy nespala i když vím že on u ni spal a asi si o nocích povídají. Prej není kazdej na sex jako ty a ten její kámoš chce vztah asi bez sexu. Opakovane sem ji říkal ať je s nim, prý ho nechce. Já dnes vím že nedokáže žit sama, zpatky jezdí k ex aby nebyla sama a to dite když ho má mit jeho otec tak se o něj stara babička, on ho vida 1 za 14 dni. Ale podle ni je ex fajn chlap co je aspoň fotí a dava si to na fb. Vim ze mam taky sve chyby ale ona dle ni zadne. Proste si prej vybira spatny chlapy. A proc sem se k ni vracel? Protoze ji pořád miluji a ona tvrdi totéž. Dnes je to ve fázi kdy ji Já furt pisu a ona se chce rozmyslet jestli lásku se mnou a nebo jistotu s kolegou z prace. Pač ten není impulzak a udělá co ona chce. Rikam tomu vztah duchu bez emoci a hlavne s jistotou kterou dnes nema nikdo. A ma chyba byla v tom ze sem si dovolil říct vse. Hlavně nechápu sám sebe, proc to pořád resim.
Děkuji za přečtení a názory. Alex

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 07:14
@Alex1976 píše:
Zdravím Vás ženy, děvčata nebo jak si tu říkáte.
Jsem chlap a na netu jsem našel jen toto diskuzní fórum s prosbou jak dál. Celý tento příběh začal v dobách mého manželství ktere ztroskotalo na citovém vyprahnuti. Udělali se dvě deti a konec sexu. Hádky v manželství nebyli a Já sem nechtěl hledat milenku. Ona si ovšem psavala s manželem sve nej kámošky a to byl asi zlom kdy sem si řekl a dost. Když sme šli od sebe a po nejake době sem si nasel divku, pro mne anděl. Láska na první pohled. Kolegyně z Prace. jenže dnes to vidim cele jinak. Už v te době kdy sem ji poznal mi lhala v tom že je vlastně těhotna s přítelem, prý se mi to bála říct aby mne nestratila. Řekl jsem si dobře to se muže stát. V te době si pořídila se svým přítelem dum a Já ji ho tam jezdil opravovat protoze on neumí vzít ani kladivo do packy. Už v te době sem ji říkal ať se rozmysli koho chce. Plakala že to Dítě nechtěla a že ho s nim má proto, protoze ji pohrozil že jestli si to vezme tak ať vypadne. I když má ta slečna vlastni byt. Dnes už si myslím že to bylo jinak. Její přítel mel v te době děvčata do postele dvě a ona si myslela že když mu dá dite tak on tu mladší necha. Nenechal a ji pokus nevyšel. A ten dum si pořídila protoze ho chtěla odtáhnout od ni. S postupem času se změnil názor v tom že si dum pořídila kvůli me, aby mi byla blíž. A tim to vlastně začalo. V te době kdy Já nebyl ještě rozveden chtěl aby to u nás v práci nikdo nevěděl a aby z toho nikdo nedělal důvod rozvodu už kvůli ni. Jak sel čas resil sem rozvod, deti, majetek a do toho se snažil žit s ni. Stridave v byte a u ni. A tak začali hádky z její strany, kdy se rozvedu, kdy se přestěhuju, proc sem dával ex všechno a ji defakto nic. Resila pořád dokola peníze a ne že by jich mela málo cca 45 tisíc. Nikdy se mne neptala jak se cítím, jak vnímám rozvod a s tim vse spojene. Jen jak to bude s nakupama a placením. Byla neporadna, ve výchově ditete sme se neshodli, dite se tak nějak aklimatizuje samo. Chodila za mnou že ji trápí furt plenky a že prostě nebude chodit na WC, vzal sem to svou metodou a ejhle malej od prvního dne sedal na nočník a jako juuu to je fajn byla odpověď on by se to sám naučil. V sexu který sme meli každý den i více problém nikdy nebyl. A o problémech ktere se tykaji jen její osoby reagovala vzdy podrážděne a s tim že se to odsunulo. I když sem se snažil. Jo musel jsem odejít protoze to jinak nešlo. Můj odchod resila vejletem s mym kolegou z prace. Takhle se to opakovalo 4×. A vždycky to resila vejletem, pak lhanim, pomlouváním atd..Tvrdi mi že s nim nikdy nespala i když vím že on u ni spal a asi si o nocích povídají. Prej není kazdej na sex jako ty a ten její kámoš chce vztah asi bez sexu. Opakovane sem ji říkal ať je s nim, prý ho nechce. Já dnes vím že nedokáže žit sama, zpatky jezdí k ex aby nebyla sama a to dite když ho má mit jeho otec tak se o něj stara babička, on ho vida 1 za 14 dni. Ale podle ni je ex fajn chlap co je aspoň fotí a dava si to na fb. Vim ze mam taky sve chyby ale ona dle ni zadne. Proste si prej vybira spatny chlapy. A proc sem se k ni vracel? Protoze ji pořád miluji a ona tvrdi totéž. Dnes je to ve fázi kdy ji Já furt pisu a ona se chce rozmyslet jestli lásku se mnou a nebo jistotu s kolegou z prace. Pač ten není impulzak a udělá co ona chce. Rikam tomu vztah duchu bez emoci a hlavne s jistotou kterou dnes nema nikdo. A ma chyba byla v tom ze sem si dovolil říct vse. Hlavně nechápu sám sebe, proc to pořád resim.
Děkuji za přečtení a názory. Alex

Jestli je to pravda, tak máš nějaký zvláštní čuch na ženy, které jsou k ničemu. Být tebou to utnu a zkusím si najít nějakou normální. Na toto opravdu koukám jak puk 8o

Halamka
Závislačka 3456 příspěvků 15.02.17 07:54

Pravda, jeden se nestaci kolikrat divit, v jakych vztazich je mozne zit.
Na tvem miste bych vztah s onim andelem ukoncila, protoze tam partnersky vztah urcite neni. Mozna neni slecna dostatecne vyzrala, kdyz nevydrzi ani chvili sama bez chlapa. A tobe take prospeje vetsi odstup. Z jednoho, ne ukonceneho /rozvedeneho/, vztahu naskocit hned do druheho neni dobre. A to jste udelali oba, jak jsem pochopila. Takze bud se v tom budete takto placat naporad nebo si naordinujes par mesicu bez zavazku a uvidis, treba ti to otevre oci.

Malaga
Generální žvanilka 24407 příspěvků 15.02.17 07:56

@Alex1976 opravdu máš zapotřebí být ten druhý? nejdřív ji odkopl otec dítěte, teď se rozmýšlí mezi tebou a kolegou…nikdy si tě nebude vážit a bude se k tobě chovat jak k hadru na podlahu…protože ani ty si nevážíš sám sebe…prostě budeš náhradní řešení než se zase objeví někdo, kdo bude lepší…
A není to tvoje „miluji ji“ spíš ten bezproblémový sex? Proč ji vlastně miluješ, co ti na ní imponuje? To, že ti lže a zametá s tebou?

Alex1976
Nováček 10 příspěvků 15.02.17 08:12
@Malaga píše:
@Alex1976 opravdu máš zapotřebí být ten druhý? nejdřív ji odkopl otec dítěte, teď se rozmýšlí mezi tebou a kolegou…nikdy si tě nebude vážit a bude se k tobě chovat jak k hadru na podlahu…protože ani ty si nevážíš sám sebe…prostě budeš náhradní řešení než se zase objeví někdo, kdo bude lepší…
A není to tvoje „miluji ji“ spíš ten bezproblémový sex? Proč ji vlastně miluješ, co ti na ní imponuje? To, že ti lže a zametá s tebou?

Ano, vím že sem byl převaděčem ze vztahu do vztahu. A vím že je to spatne. To co sem tu psal je jen slabý odvar toho co bylo. To bych tu mohl psát hodiny. Nevím, asi si vybírám nebo pritahuju ženy takove. Vim že má v sobe mindráky z dětství a Já ji chtěl pomoc najít samu sebe. Ona si našla místo toho jinyho. Další v řadě. A Já jsem nešťastnej nejspíš ze samoty a sve slepoty. Chce to čas. Čas na všechno

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47818 příspěvků 15.02.17 08:17

Jsem se v té změti vztahů ztratila. Zkusil jsi někdy být sám?

Alex1976
Nováček 10 příspěvků 15.02.17 08:20
@Paola21 píše:
Jestli je to pravda, tak máš nějaký zvláštní čuch na ženy, které jsou k ničemu. Být tebou to utnu a zkusím si najít nějakou normální. Na toto opravdu koukám jak puk 8o

Největší problém ona vidi v tom že sem si to dovolil řešit odchodem, neni pro ni důležite PROČ, to se neresi. Teď je to X měsíců jejího vycitani na ex, Mé chování atd. Jen to co se tyka Mé osoby. Ona svou chybu nevidí, nezná. A to že se schazi s jinym? No a, to je normální. Prej

Alex1976
Nováček 10 příspěvků 15.02.17 08:21
@Lama Lama píše:
Jsem se v té změti vztahů ztratila. Zkusil jsi někdy být sám?

Ano, jednou sem tak miloval že sem nechtěl jinou pět let. Po te době sem si řekl že už je čas a pak se oženil

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:23

@Alex1976 Jsi na ní závislý. Bereš to tak, že je lepší ona (i když je k ničemu), než abys byl sám.
Opakované rozchody jsou na nic. Dala bych jednu druhou šanci a třetí už ne. Fakt si nevážíš sám sebe? Co bys poradil kamarádovi, kdyby Ti přišel s takovým příběhem…

Chceš být věčným převozníkem? Je to jen na Tobě, co s tím uděláš. :kytka:

Halamka
Závislačka 3456 příspěvků 15.02.17 08:23

@Alex1976 pripominas mi trosinku meho nej kamarada. Ten si zasadne vybira zensky chudinky, nejlepe s ditetem a chlapem, ktery je tyra. Pomuze jim zvednout sevevedomi, dostat se od onoho chlapa, casto jim hlida deti a kdyz se holky oklepou, tak zjisti, ze je spousta super chlapu a jdou dal. A kamarad spadne na usta. A za chvili stejny scenar.

Alex1976
Nováček 10 příspěvků 15.02.17 08:31
@Kobea píše:
@Alex1976 Jsi na ní závislý. Bereš to tak, že je lepší ona (i když je k ničemu), než abys byl sám.
Opakované rozchody jsou na nic. Dala bych jednu druhou šanci a třetí už ne. Fakt si nevážíš sám sebe? Co bys poradil kamarádovi, kdyby Ti přišel s takovým příběhem…Chceš být věčným převozníkem? Je to jen na Tobě, co s tím uděláš. :kytka:

Ano jsem závislý a vím co mám dělat. Jen nechápu proc mi lhala, lhala jak moooooc mne miluje a scházela se s jinym. Hlava to všechno ví ale to srdce je na hadry

Alex1976
Nováček 10 příspěvků 15.02.17 08:36
@Halamka píše:
@Alex1976 pripominas mi trosinku meho nej kamarada. Ten si zasadne vybira zensky chudinky, nejlepe s ditetem a chlapem, ktery je tyra. Pomuze jim zvednout sevevedomi, dostat se od onoho chlapa, casto jim hlida deti a kdyz se holky oklepou, tak zjisti, ze je spousta super chlapu a jdou dal. A kamarad spadne na usta. A za chvili stejny scenar.

Ano, říkala mi že nemá sebevědomí a ví že je to kvůli matce. A Já ji pomáhal ji ho získat a tak ztratil to svoje protoze takhle sem to s žádnou neměl

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 08:39
@Alex1976 píše:
Největší problém ona vidi v tom že sem si to dovolil řešit odchodem, neni pro ni důležite PROČ, to se neresi. Teď je to X měsíců jejího vycitani na ex, Mé chování atd. Jen to co se tyka Mé osoby. Ona svou chybu nevidí, nezná. A to že se schazi s jinym? No a, to je normální. Prej

Teď bych na tvém místě zkusila být chvíli sám a pak investovat city a energii do vztahu, který bude vzájemný. Dotyčná je vypočítavá, nezralá osoba. Byla by tě pro ní škoda ;)

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.17 08:42
@Alex1976 píše:
Ano jsem závislý a vím co mám dělat. Jen nechápu proc mi lhala, lhala jak moooooc mne miluje a scházela se s jinym. Hlava to všechno ví ale to srdce je na hadry

Lhala, protože je lhářka. Zlomené srdce se časem spraví. Až Tě to přestane bavit, tak to stejně rozštípneš. Žijeme jen jednou. :kytka:
Proč si nechat otravovat život někým nevhodným. :nevim:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2072 příspěvků 15.02.17 08:51

Byt tebou, tak už se k této paní nevracim a volný čas věnuji péči o vlastní děti. S někým žít neni nutnost ani povinnost. Zbytečně mrhas svým časem a životem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama