Opakující se cysty!

Anonymní
3.12.19 13:00

Opakující se cysty!

Dobrý den, je mi 16 let, opakovaně se mi dělají cysty, kvůli tomu mám problémy s měsíčkama. gynekolozka rikala, ze už to není normální a ze pokud nezacnu brát antikoncepci, tak muzu jít klidne na operaci. Problem je ten, ze mamka je proti ha ze to není zdravý. A proste nechce abych to brala, ale co jinyho mám dělat? na operačním sále fakt nechci skončit, ani nevim proč se mi ty cysty furt tvoří. :roll: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

184
3.12.19 13:19

Vyzkoušela bych nejdříve nějaké bylinky. Já brala na cysty Gynex a Cytovital. Cytovital je krém a měla jsem si jej mazat na oblast vaječníků. Teď jsem to v rychlosti googlila a nic o cystach v popisu nebylo, i když před 10 lety to tam zmiňovali :nevim: možná to bylo něco jiného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:19

Taky se mi neustále tvoří cysty. Já na operaci byla několikrát. Potvrdila se endometrioza. Léčba bylo že jsem nasadila ha a pomohlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14157
3.12.19 13:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 16 let, opakovaně se mi dělají cysty, kvůli tomu mám problémy s měsíčkama. gynekolozka rikala, ze už to není normální a ze pokud nezacnu brát antikoncepci, tak muzu jít klidne na operaci. Problem je ten, ze mamka je proti ha ze to není zdravý. A proste nechce abych to brala, ale co jinyho mám dělat? na operačním sále fakt nechci skončit, ani nevim proč se mi ty cysty furt tvoří. :roll: :(

někdo na to prostě trpí -) já byla dvakrát na punkci a dvě cysty mi operovali laparoskopicky, sama od sebe mi praskla jedna jediná. Co beru HA, tak se mi nedělají, ale mám strach, že jak přestanu, opět se mi udělají :think: a nechceš vzít maminku na gynekologii sebou? ať slyší, co říká doktorka a pobaví se o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:20

@Pandemie no jestli jsou ty cysty způsobeny endometriozou tak gynex ji to hodně zhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:27

Já mám teďka taky cysty, menstruaci mám po 40-50 dnech. Když sem brala HA tak sem měla menstruaci pravidelnou ale když jsem jí vysadila kvůli tomu že sem chtěla miminko, přes 2 roky se mi dávalo tělo dohromady, menstruaci sem neměla třeba 2 měsíce. Cpali do mě hormóny, několik IVF a na konec sem otěhotněla až po 6 letech. HA už nechci ani vidět, při ní ok ale ty následky po vysazení. Ale někdo to má v pohodě a žádné následky po HA nemá. Záleží na tobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 13:28

No prave dnes mi rekla, ze příště mám vzít s sebou mamku :) @Keyllah

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 13:30

Jak se pozná endometrioza? A co to vlastně je? :nevim: @lachtanice86

• Nahlásit
  • Citovat
3.12.19 13:31

Tak ja jsem ten případ že ha mi pomohla a vedlejší účinky žádné. Po vysazení mi cyklus ihned naskočil a otehotnela jsem 3ti cyklus, ale každé tělo je jiné no. @Simonkaa01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 13:31

No já rakve nevim co to semnou udela ale když mám takové problémy tak si myslim ze bych to měla aspoň vyzkoušet.@Simonkaa01

• Nahlásit
  • Citovat
3.12.19 13:32
@Anonymní píše:
Jak se pozná endometrioza? A co to vlastně je? :nevim: @lachtanice86

100% se pozná jen při laparo operaci. Způsobuje cysty, srusty, bolesti, nepravidelný cyklus, krvácení mimo ms, způsobuje neplodnost. Ale taky o ní nemusíš vědět. Každá to vnímá jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 13:35
  • Nahlásit
  • Citovat
3.12.19 13:37

@lachtanice86 Právě,každé tělo je jiné a vím že někdo to má v pohodě narozdíl ode mě :? Ale doktor mi tenkrát nic neřekl co se může stát po vysazení HA a takhle to dopadlo. Teď je tam mám taky ale sem rok po porodu tak doufám že se to ještě nějak srovná. Vždycky mi odejdou s menstruací ale mám strašně dlouhý cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:45

@Simonkaa01 to máš vlastně dobrý. Mne nikdy nezmizely a jen rostly. Na operaci jsem chodila když měly kolem 10cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 14:38

Tak to já nevim kolik mi dnes naměřila, jen si mumlala něco pro sebe”40-40” byla jsem tam protože mám už 11 den kramy. @lachtanice86

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama