Opalovací krém pro děti

22.5.17 21:23

Opalovací krém pro děti

Ahoj Maminky,
potřebuji radu ohledně opalovacího krému pro miminko. Mám 4 měs. miminko a nevím, který mám koupit. Vím, že OF 50 a musí být určený pro děti, ale nevím kterou značku. Něchci nějaký drahý z lékárny. Uvažuji o značce Nivea a Astrid. Máte někdo zkušenosti s Astridem, je totiž uplně stejný, jen je levnější. Myslím si jestli to není proto, že nemá Astrid takovou reklamu jako Nivea. POradíte mi prosím?

Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23411
22.5.17 21:26

Do roka nekupuj žádný a dítě nevystavuj přímému slunci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
22.5.17 21:26

Kupovala jsem Biodermu za šílené prachy, ale srovnatelný, možná i lepší je ten z Lidlu, fakt super, kupuju tam i Aloe ve spreji po opalování a pecka!

• Nahlásit
  • Citovat
7319
22.5.17 21:28

Upřímně, 4.měsíční mimino bych nemazala ničím :think: Nechodila bych s ním na sluníčko, jen ve stínu.

Značku neporadím, to je asi věc názoru. Špatný opalováky nemá Lidl (Cien) a taky třeba i Garnier. Tyhle nevyšly špatně v testech, ale není to aktuální, já jsem podle toho pořizovala cca před 2 lety a kupuju vlastně stejné doteď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
22.5.17 21:31

Ve stínu to taky opaluje :)

• Nahlásit
  • Citovat
54
22.5.17 21:33

Taky bych Ti radila s tak malým dítětem nechodit na přímé slunce. Kůže má paměť a pokud to se sluněním děti přehání, tak se to později vrátí - lepší variantou jsou vrásky.
Jinak krém bych asi volila nějaký s fyzikálním UV filtrem - nevstřebá se tolik do kůže (podívej se v DM drogerii) nebo taky můžeš použít nějaké přírodní oleje, které mají samy o sobě vysoký faktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40669
22.5.17 21:34
@zu.lilie píše:
Ahoj Maminky,
potřebuji radu ohledně opalovacího krému pro miminko. Mám 4 měs. miminko a nevím, který mám koupit. Vím, že OF 50 a musí být určený pro děti, ale nevím kterou značku. Něchci nějaký drahý z lékárny. Uvažuji o značce Nivea a Astrid. Máte někdo zkušenosti s Astridem, je totiž uplně stejný, jen je levnější. Myslím si jestli to není proto, že nemá Astrid takovou reklamu jako Nivea. POradíte mi prosím?Děkuji :)

ja jsem prvni kupovala v lekarne ladival, celkem drahej a vic jak pulku jsem vyhodila :cert: byl to ten ve spreji, pumpicka se rozbila a lahvicka nesla rozsroubovat :cert:
dalsi jsem kupovala v dm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
22.5.17 21:35

Ono popravdě moc krému pro takto male miminko není a už vůbec ne s tímto OF. Většina dětských krému je od 1 roku, několik cca od 6 měsíců. U deti do 1 roku se doporučuji fyzikální filtry (což astrid ani Nivea neni) a hlavně nepobývat s nimi na přímém slunci, takže i OF 50 postrádá smysl. ;) Jinak obecne z dětských opalovacich krému mam dobre zkušenosti s Biodermou, Daylongem a Garnierem… ale mam dost vysoke pozadavky ba vodeodolnost. Všechny jsou teda z tech dražších. Naopak, co nemůžu doporučit, je dětský Sebamed. V každém případe si myslím, že většina mnou vypsaných krému (asi mimo Daylongu Baby) je až pro starší děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19203
22.5.17 21:36

@zu.lilie Čtyřměsíční mimino žádný krém nepotřebuje, neb má být zastíněné v hluboké korbě kočáru nebo zalezlé někde na dece ve stínu.

Pro batolata jsem pak měla Daylong, Biodermu a opalovák z DM (mažeme se tím celá rodina). Obecně mi pro děti přijdou lepší opalovací mléka, protože se na rozdíl od krémů lépe a rychleji rozetřou. Nicméně ne všechny značky dělají v 50 mléka/dobře roztíratelné krémy.

Příspěvek upraven 22.05.17 v 21:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
53
22.5.17 21:38

Na takhle malé dítě bych si pořídila nějaké vzorečky z lékárny, alespoň vyzkoušíš, co malému vyhovuje. Maže se opravdu malá plocha. Stejně se miminka slunci nevystavují. My jsme mazali preventivně obličej, uši a ručičky, prostě vše co kouká. Klasické balení bych koupila příští rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
22.5.17 21:49

Ja kupuju cien, driv asrid, ale takle maly se mazal akorat kdyz sel plavat, jinak mel lehoucke bile obleceni a byl ve stinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
22.5.17 22:15

Do roka na slunci nebyly a nebylo treba je mazat, pote jsem mela Daylong a po jednech dTestech i z Lidlu, vzdy 50 OF

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40206
22.5.17 22:19

S klukem jsem trávila hodně času venku, v nosítku se sluníčku vyhnout nedalo. Takže jsem ho mazala garnierem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
22.5.17 22:23

Měla jsem la roche, s fyzikálními filtry. Speciálně pro takto malá mimča. Samozřejmě jsem malého měla hlavně ve stínu a zakrytého, ale někdy se prostě člověk přímému sluníčku nevyhne.-) No mázla jsem ho cca 5× možná..takže dneska bych klidně koupila cien nebo dm, které mám tedka a jsou super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
22.5.17 22:27

Privátní značky dm, pro dítě používám 50 faktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama