Opava porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misa147
Kecalka 218 příspěvků 25.02.13 07:24
Opava porodnice

Ahoj holky byla jste ted nektera rodit v Opave nebo se chystáte? my se chystame chtela jsem slyselat nejake nazory nebo rady zkušenosti :) děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice Opava

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
michee
Závislačka 3591 příspěvků 25.02.13 08:01

Ja se v Opave chystam rodit. Chvaly jsem v posledni dobe moc neslysela, takze to budu muset nejak zvladnout. Spis je dost stezovani na sestry na odd. sestinedeli, nez na PA a lidi kolem porodu. Ja mam zatim dobre zkusenosti se sestrami a doktory, pred rokem a neco jsem tam lezela cele Vanoce po kompilakcich po potratu, ale od te doby se 2× zmenilo vedeni oddeleni a tezko rict, jakej to ma vliv na vykonnost personalu a jestli se tam i ty sestry a porodni asistenty nevymenily.
Ale urcite by se hodily cerstvejsi informace, ale v mem okoli se naposled v Opave rodilo v lete.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 25.02.13 08:27

Me porod ceka v lete a rozhoduji se mezi Porubou a Opavou.Spis to asi vidim na tu Opavu, kvuli vzdalenosti a na neprijemne sestricky muze clovek narazit vsude. :nevim:

žampionka
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.02.13 08:43

Ahojky, taky jsem zvedava na reakce. termin mam sice az v srpnu, ale jedna kamaradka, co rodi driv rikala, ze pry to tady jde uplne do kytek a ze se snad i cele odd.ma nejak zavirat ci co..:(jinak prvni porod v 2/2011 a na porodnim spokojenost a potom uz tak normal.pro nadmerny pocet rodicek v tu dobu se nam nikdo nevenoval, ale s nejakou neprijemnosti jsem se nesetkala, ale to muze cloveka potkat asi kdekoli, zalezi na „stesti“..

misa147
Kecalka 218 příspěvků 25.02.13 08:44

@lucka_mac taky me to ceka v lete v srpnu :) a taky vamam opava nebo poruba mam to tak od nas stejne tam i tam:) obe sestrenice rodili ted behem 3 let 3× v opave a jsou pry velmi spokojene ted kamaradka byla v porube rikala ze taky spokojena ze do opavy by nesla takze porad vaham kde jit no sice mame jeste cas ale i tak lepsi uz zbirat info predem :)

misa147
Kecalka 218 příspěvků 25.02.13 08:48

@žampionka a jak to tam probiha porod nebo po porodu?

bronn
Závislačka 4122 příspěvků 25.02.13 08:50

Ahoj, mě to čeká v květnu a jednoznačně jedu do Poruby. Byla jsem tam teď kvůli hrozícímu předčasnému porodu a byli skvělí i na porodním i na šestinedělí, kam mě přemístili, abych uvolnila místo akutnějším.
Na Opavu slyším jen samé nedobré reakce v poslední době a bohužel mám ve svém okolí i dva případy z posledního půl roku, kdy to pohnojili. Bohužel prý od tama všichni prchají a ředitel si dobré doktory stahuje do Krnova a ti co za něco stáli prchli do Ostravy. A v Opavě zůstal samí mladí…takže pro mě je rozhodující kvalifikovaný personál se zkušenostma a nejlepší péče kdyby byly eventuelně komplikace, takže to poskytuje rozhodně Poruba.

žampionka
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.02.13 08:57

Musim souhlasit s Bronn, taky vim za posl.rok o jednom nepeknem konci a jednom zpackanem.to s temi doktory je bohuzel taky pravda. jinak krnovska nemocnice je taky fajn, rodila tam svagrovka a pqged casem tam delala mamina, nicmene ta prave rikala, ze vse ok, pokud neni problem, ze nemaji lepsi vybaveni a v pripade problemu se miminka transportuji do ovy. v ostrave mam zkusenost z pruniho tehu, kdyz nam vysly spatne testy, tak na UTZ A gene icka konzultace, pan primar i okoli byli uzasni.ale primo s porodem nemam a od nikoho na primo jsem zatim neslysela.

žampionka
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.02.13 09:04

@misa147 jestli se to nezmenilo, tak jeden den v tydnu provadeli oddelenim, tak se zkus zajit mrknout. budes mit predstavu aspon o prostredi..no a porod probiha asi tak jako vsude? po prijmu uz me vzali primo na pokoj/sal, kde jsem rodila,

misa147
Kecalka 218 příspěvků 25.02.13 09:18

Tyjo holky ted jste me zaskocili ja byla rozhodnuta pro opavu 8o

žampionka
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 25.02.13 09:19

Jejda, omlouvam se, ale dopisu to az vecer z pc, z mobilu se mi to porad maze a nevim co.. :nevim:

misa147
Kecalka 218 příspěvků 25.02.13 09:20

@žampionka určite :)

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 25.02.13 10:03

@misa147 Mám termín 1. 8. a bydlím teda přímo v Opavě. Tak by to bylo pro mě asi lepší rodit tady, ale pořád váhám… Můj gynekolog taky doporučuje spíš Porubu. Teď jsem tam byla na 1. trimestrální screeningu a v březnu jdu i na UTZ ve 20. týdnu do Poruby a všichni se mi tam zdají milí a i prostředí je hezké. Navíc je tam novorozenecká JIP atd. Prvního syna jsem rodila loni v Brně-Bohunicích a tam jsem byla spokojená.

michee
Závislačka 3591 příspěvků 25.02.13 10:06

No, jak to tady ctu, tak Opava je fakt na pytel. Ja se prave bojim komplikaci, aby neco nepodelali. Znami, kteri rodili v srpnu, tak si to tu chvalili, ale znama od kamaradky rodila nekdy koncem roku a superlativa nepouzila, takze ja jsem z toho vcelku v rozpacich. Do Ostravy se nehrnu, protoze by to bylo pro me dost slozity :think:

misa147
Kecalka 218 příspěvků 25.02.13 10:07

@lucka_mac ja mam termin 5.8 :D a do opavy i poruby to mam od nas cca 25km takze je jedno kam pojedu ale co tak ctu tak uz jsem se priklonila vic k te porube nikdy nevis co se stane a asi jsou lepe vybaveni nez v opave :) taky jsu v breznu na UTZ ve 20. ale ne do nemocnice ale normalne ke svemu gynekologovi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama