Operáciu mi poisťovňa neschválila

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
12.4.26 15:28
@Pučálkovic.Amina píše: Více

Já jsem kdysi opravdu dost zhubla před operací s prsy /zmenšení/, ale výsledek byl takový, že jsem měla akorát velké věšáky / 80G/ na břiše :D.

  • Citovat
  • Upravit
18733
12.4.26 15:37

Velká prsa má kamarádka geneticky. Nebýt jich, schová se za břízku. Fakt chodící tyčka s prsama. Mela je vždycky a šíleně bolesti už v pubertě. Taky bych zvážila další úpravu váhy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17441
12.4.26 16:01

Fotky zavádějící… jdi jako samoplátce a máš po problému…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
12.4.26 16:05
@azaleila píše: Více

no ona chce jít jako samoplátce, jen se jí na to mají všichni složit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56286
12.4.26 16:11

2000 euro vydelas za 3 měsíce. Tak sup na brigádu a můžeš v listopadu jít na zmenšení. Je to docela levne u Vas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
12.4.26 16:12
@Anonymní píše: Více

Ale ona je Slovenka, ne? Takže o tom rozhoduje její pojišťovna u nich, ne? Nebo může jít na operaci i tady, na jejich pojišťovnu? Chce jít u nich a vybírá na to u nás eura ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3927
12.4.26 16:31

Pojišťovny nechtějí proplácet operace, které nejsou nutné.
U tebe stačí prostě pořádně zhubnout. Je to smutné, ale je to tak.
K tomu zařaď cvičení a nakup kvalitní podprsenky, zařiď si terapie a bude ti líp i bez operace.
Pokud ti bez operace líp nebude, tak si zajdi na brigádu a zaplať si to. Ale pamatuj na to, že jakmile začneš přibírat opět se ti ty prsa zvětší. A na ty zmenšovačky fakt nejde chodit co pár let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
971
12.4.26 16:48

@LilyJane s tim úplně nesouhlasím, jsem po operaci 10 let, i když jsem přibrala, prsa drží. 😅

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18049
12.4.26 16:54
@LilyJane píše: Více

ja pribiram a prsa porad nikde :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.26 16:55
@ircav píše: Více

Mám to stejně. Předtím šílené bolesti zad, mám zdeformované ramena od těch těžkých prsou, začala jsem se hrbit. O sebevědomí ani nemluvím. Nepomohlo ani zhubnout. Jak jsem už psala výše, mě to pojišťovna bez problémů proplatila. Po operaci se mi neskutečně ulevilo. Je to už cca 14 let, a prsa pořád krásně drží. Měla jsem 80G, teď mám 85C.

  • Citovat
  • Upravit
3561
12.4.26 16:58

Uz tu bolo vsetko napisane, ale pridavam sa k tym co to povedali Cvicit a setrit - vaha pojde dolu a na operaciu v pohode nasetris.

Cvicenie sa ti hodi aj do buducnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
673
12.4.26 17:11
@Monchichik píše: Více

Na Slovensku už na Doniu vybrala 313 Euro.

Já teda nechápu, že mladá holka chce radši do sebe v narkóze dobrovolně řezat, než zhubnout. Však obličej a prsa jdou při hubnutí první dolů :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
971
12.4.26 17:14

@Salome123 :hug: není to pravidlo. U mne to nefungovalo. Ale nikdy bych tedy nezebrala na doniu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
12.4.26 17:34

@Salome123 Já zase nechápu ty neustálé sbírky na kde co a teď sem ještě budou chodit žebrat od sousedů…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22159
12.4.26 17:43

Už tu nejmíň tři dny žádná žebrota nebyla. Takže pravidelná emiminovská dávka žebroty je při neděli tady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.