Ophthalmo septonex - dávkování u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linettea
Stálice 59 příspěvků 25.10.14 10:25
ophthalmo septonex

Nevite jak casto davkovat? Mam 16 denniho kojence

Reakce:
radulaur
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 25.10.14 10:31

Klidne po trech hodinach…jak se ti budi na jidlo…je to jen desinfekce ne atb tak to nemusis resit nijak presne…

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 25.10.14 11:29

Nedávno jsem kupovala, bylo tam nejdřív co dvě tři hodiny a po odeznění akutních příznaků cca 3-4× denně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.15 10:51

Ahoj. můžu tyto kapky dát 3 týdennímu miminku? jak často můžu podávat? má takové zaslzené očíčko tak je chci zkusit. díky

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 08.02.15 10:52

Dávají je i v porodnici, tak určitě můžeš. Dávkování je snad v příbaláku, ne?

wannya
Nováček 5 příspěvků 08.02.15 11:39

Septonex se může u miminek používat maximálně týden, obsahuje bór, a ten vysušuje sliznici oka… lepší jsou kapičky OcuFlash ty se mohou používat v podstatě pořád…

Lainaire8
Závislačka 2799 příspěvků 03.11.18 14:41

Mě by zajímalo, jak to děláte.. Moje 2leta absolutně odmítá spolupracovat :nevim:

alilauter
Kecalka 361 příspěvků 03.11.18 15:24

@Lainaire8 možná to sem úplně nepatří, ale nam.dvouletak začal spolupracovat, když taky může kapat. Super to jde na nosní kapky a oční jdou. Dostane do ruky kapky (starý baleni, kam.jsem dala vodu,) a ja velim, teď nakapeme tobe a :lol: ty pak tatinkovi. Vydrží to svoje a strašně si užívá kapani tatinkovi. Jen mu trochu asistuju,aby nam tatinka neoslepil nebo jinak nezranil.

Lainaire8
Závislačka 2799 příspěvků 03.11.18 15:51

@alilauter nos taky nějak ukecam, ale do očí si zaboha nenechá nic.. :zed: dnes ráno ani nemohla otevřít oči, jak je měla zaslepený, takhle to v životě nevyléčíme :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >