Oplodnění pomocí stříkačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 14:38
Oplodnění pomocí stříkačky

Zdravím,
s manželem se snažíme o dítě, ale určitý problém nám začal nedovolovat(spíše jemu) ejakulovat do mě. Na diskuzích jsem četla o oplodnění pomocí stříkačky. Má s tím někdo zkušenosti? Prosím jen relevantní komentáře, máme zdravotní/psychický problém a jsem už dost zoufalá. Děkuji

Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 23.01.19 14:55

Celkem nedavno se to tu resilo. Musi se dodrzet nejakej postup, ale je to asi pomerne jednoduche. Zkus pohledat. ;)

alisekR
Kelišová 5560 příspěvků 23.01.19 15:12

Jo jde, bez problémů. Moje druhé těhotenství tak vzniklo. :mrgreen: problém byl můj akutní zdravotní stav, který mi nedovolil mít styk v plodném dní. A protože to byl poslední možný měsíc vhodný k mému otěhotnění (na doporučení lékaře) po sedmi mesich klasického snažení. Tak jsme v zoufalství sáhli po této metodě. A jsem si na 90% jistá, že to byl ten den v pravý čas. Klidně se ptejte, co tě zajímá. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 19:50

Ano, jde to a funguje to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:33
@Anonymní píše:
Ano, jde to a funguje to.

Můžu se zeptat jestli máš vlastní zkušenost? Popřípadě jaký je správný postup

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 22:10

Úplně v pohodě,otehotnela jsem tak třikrát,z toho jednou bohuzel SP. Žádný zvláštní postup jsem nedodrzela.Někdo doporucuje ejakulaci přímo do strikacky,ale já jsem sperma nasala z dlaně. Vstriknout jen hloubeji do pochvy,nesnazit se dostat k čípku. Pred tím mám i deti z normálního styku,ke strikacce jsme se uchylili,ze muz potřeboval delší cas a ja na sex moc nejsem 8) Kdyby se ty deti daly koupit v krámě :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 22:15
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat jestli máš vlastní zkušenost? Popřípadě jaký je správný postup

Zkus si najít nějaké diskuze lesbicek tady nebo na jiných strankach,jsou tam popsany i praktiky nasazeni hadicky na strikacku a vstriknout primo do čípku,ale dle mě ze zacatku zbytecne. Zasada je se spermatem co nejméně manipulovat,aby se poškodilo co nejméně spermií,nová sterilni strikacka a čisté ruce. Nekde je zmíněno riziko vzduchove bubliny a embolie pri strikani az do cipku,ale to riziko je mizive. Vetsi sance je zaneseni infekce. Nebo lze otehotnet i pomoci prstove metody,nabrat sperma a prsty zavést k čípku. Taky vlastni zkusenost. Ja na sex proste moc nejsem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 09:21

Taky potvrzuji, že to funguje. Jen stříkačka, žádné hadičky. A pak teda pro jistotu nohy nahoru :mrgreen: Nooo a teď teda čekáme dvojčata :zed: :zed: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 09:30

Ano, ejakulace byla do kelímku a pak nasati do stříkačky a jen do pochvy. Vyšlo to hned na první pokus

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsné obvinění Terezy z Výměny: „Pořád jen spala, na dvorku byla cítit tráva!“

Čeká nás další vyhrocená Výměna manželek. O pořádné „tóčo“ se postará hlavně... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >