Opravdu kvalitní matrace

214
3.6.18 22:02

Opravdu kvalitní matrace

Ahoj,
Jdu si pro radu. Ráda bych konečně opravdu kvalitní matraci. Uvažuji nad Dormeo nebo Dřevočal. S kterým výrobcem máte lepší zkušenosti?
V tomto případě mi nejde o cenu. Ráda si příplatím, jen aby to k něčemu bylo.

Děkuji :) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7355
3.6.18 22:08

Máme magniflex new milano a spokojenost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
3.6.18 22:08

@Julipek ahoj když jsme vybírali matrace tak jsem také nejdříve chtěla Dormeo, byli jsme i v centru pro spánek si myslím se to jmenovalo a nakonec jsme skončili v Purtex, kvalitní matrace a vyrábí na zakázku takže tvá matrace nikde neleží. Po roce spánku na nich jsme spokojeni a cenově jsou stejné jako Dormeo ale u Purtexu si můžeš vybrat materiál ve kterém bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9167
3.6.18 22:10

Máme dřevočal už deset let, a spokojenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
3.6.18 22:15

Měla jsem od Purtexu a spokojenost. Už si nepamatuji název, ale kupovali jsme je v akci 1+1,obě za asi 7000Kč. A spalo se úplně sladce…bohužel se mi do jive ložnice tak velká postel nevešla..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.18 22:23

Pod pojmem kvalitni matrace si predstavim asi neco jineho nez matrace 1+1 za 7000 kc :lol:… mame King Koil - cena kolem 80 000 kc :)

  • Citovat
  • Upravit
4661
3.6.18 22:28
@Anonymní píše:
Pod pojmem kvalitni matrace si predstavim asi neco jineho nez matrace 1+1 za 7000 kc :lol:… mame King Koil - cena kolem 80 000 kc :)

No ono akce 1+1 v Purtex nejsou tak často my jsme ji nestihli tak máme dvě za 16tis ale v jejich nabídce najdeš i tvoji cenovou relaci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.18 22:55

My jsme kupovali loni. Zvažovali jsme Magniflex, ale byly dost drahé, takže jsme nakonec koupili Purtex a jsme moc spokojení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
3.6.18 23:00
@Anonymní píše:
Pod pojmem kvalitni matrace si predstavim asi neco jineho nez matrace 1+1 za 7000 kc :lol:… mame King Koil - cena kolem 80 000 kc :)

A to se za to stydíš, že jsi anonymní? To, že věc nestojí desetitisíce neznamená, že nemůže být kvalitní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
3.6.18 23:08
@Anonymní píše:
Pod pojmem kvalitni matrace si predstavim asi neco jineho nez matrace 1+1 za 7000 kc :lol:… mame King Koil - cena kolem 80 000 kc :)

Proc anonymne, ale když už tu chces machrovat, tak kam se hrabe King Koil na Hästens ;)

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
3.6.18 23:22

Jinak King Koil je znacka posteli, matrace jsou pod jinymi vyrobci. Anonym z naprosto jasnych duvodu ;). Nepotrebuji, aby kazdy vedel, na cem a za kolik spim :)… a v titulku zakladatelky bylo - OPRAVDU luxusni matrace… ja si je predstavuji tedy aspon s vyskou cca 35 cm, vypln konske zine a podobne :kytka:.. a ano, jsou i drazsi a jeste lepsi matrace, nez mame, o tom zadna :)

  • Citovat
  • Upravit
14376
3.6.18 23:25
@Anonymní píše:
Jinak King Koil je znacka posteli, matrace jsou pod jinymi vyrobci. Anonym z naprosto jasnych duvodu ;). Nepotrebuji, aby kazdy vedel, na cem a za kolik spim :)… a v titulku zakladatelky bylo - OPRAVDU luxusni matrace… ja si je predstavuji tedy aspon s vyskou cca 35 cm, vypln konske zine a podobne :kytka:.. a ano, jsou i drazsi a jeste lepsi matrace, nez mame, o tom zadna :)

V titulku stalo opravdu kvalitní matrace..slovo kvalitní a luxusní nemají stejný význam…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.18 23:28

@Aduš8

Pro me luxusni a kvalitni znamena skoro totez, kdyz je neco kvalitni, je to pro me osobne urcite i luxusni :)…navic tam bylo i na cene nezalezi, priplatim si 8)

A urcite se shodnem, ze kvalita za 7 tis., i kdyby 16 je uplne jinde nez kvalita za 80…

  • Citovat
  • Upravit
14376
3.6.18 23:34
@Anonymní píše:
@Aduš8

Pro me luxusni a kvalitni znamena skoro totez, kdyz je neco kvalitni, je to pro me osobne urcite i luxusni :)…navic tam bylo i na cene nezalezi, priplatim si 8)

A urcite se shodnem, ze kvalita za 7 tis., i kdyby 16 je uplne jinde nez kvalita za 80…

To nemůžu posoudit, kvalitu za 80000 si nemůžu dovolit :D ale narozdíl od tebe se za to nestydím… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.18 23:41

@Aduš8

Ja se rozhodne nestydim za to, ze si to dovolit muzeme a ani neurazim ty, co si to dovolit nemuzou :kytka:

Ale nemam zajem byt oznacovana a byt trnem v oku, pac v diskuzichno financich je to docela zvykem se dat jako anonym a je to pochopitelne… timto se dostavame od tematu, o kterem jsem se bavit chtela a diskuzi koncim 8)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný